Ubytování PDS Obrázek0
Ubytování PDS Obrázek1
Ubytování PDS Obrázek2
Ubytování PDS Obrázek3
Ubytování PDS Obrázek4
Ubytování PDS Obrázek5
Ubytování PDS Obrázek6
Ubytování PDS Obrázek7
Ubytování PDS Obrázek8
Ubytování PDS Obrázek9
Ubytování PDS Obrázek10
Ubytování PDS Obrázek11
Ubytování PDS Obrázek12
Ubytování PDS Obrázek13
Ubytování PDS Obrázek14
Ubytování PDS Obrázek15

Pohádková Paříž

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Program

Disneyland Paris • Studio Walta Disneyho • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže!


Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města. Procházka po Montmartre, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu.


Den 2
Po snídani odjezd na celý den (do 20:00-21:00) do Euro Disneylandu, největšího zábavního parku pro děti a dospělé v Evropě, skládajícího se ze 4 zemí „Země fantazie - Fantasyland“ - pohádková země s hradem Šípkové Růženky, „Pohraniční země - Frontierland“ - známá z westernů Divokého západu s nádhernou Velkou Hromovou horou, „Dobrodružný ostrov - Adventureland“ - země lovců pokladů a Chrám zkázy Indiana Jonese a „Země objevů - Discoveryland“ - technologie a svět budoucnosti s krásnou ponorkou Nautilus kapitána Nema. Návrat do hotelu na přenocování.


Den 3
Po snídani odjezd na celodenní prohlídku studia Walta Disneye, kde vznikly nejslavnější inscenace. Komplex je rozdělen do 4 hlavních zón: „Font Lot“ - obrovský filmový plán zachovaný ve stylu amerických 40. let 20. století, kde se lze setkat s nejslavnějšími Disneyho hvězdami, včetně Mickey Mouse. V „Toon Studio“ se seznámíme s tajemstvím vytváření animovaných filmů. Pro změnu v „Production Courtyard“ nás zase speciální vlak vezme na cestu krajinou rekvizit a filmových dekorací. Země zvláštních efektů „Back Lot“ zajistí nezapomenutelný zážitek díky úchvatné kaskadérské show. Návrat do hotelu na přenocování.


Den 4
Po snídani přejezd do Paříže; návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov Saint Louis, kde se zastavil čas. V klidných uličkách se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Cestou budeme mít možnost vidět katedrálu Notre-Dame (zvenčí). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 30 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Návrat do hotelu na přenocování.


Den 5
Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.
 

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech. 
- 1. a 4. den zájezdu je program realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

Ubytování

Skromné hotely turistické třídy - všechny se nacházejí na předměstí Paříže, v blízkosti stanic metra nebo RER.

Pokoje: 2-lůžkové (možnost 1 přistýlky max.

Pokoje: 2-lůžkové (možná max. 1 přistýlka; ve většině hotelů přistýlka ve formě palandy), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Catering

Kontinentální snídaně (podává se sladká v hotelové restauraci; obvykle croissant/žvýkačka, džem, káva nebo čaj).

Místní kategorie

**

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč