Osada Śnieżka Obrázek0
Osada Śnieżka Obrázek1
Osada Śnieżka Obrázek2
Osada Śnieżka Obrázek3
Osada Śnieżka Obrázek4
Osada Śnieżka Obrázek5
Osada Śnieżka Obrázek6
Osada Śnieżka Obrázek7
Osada Śnieżka Obrázek8
Osada Śnieżka Obrázek9
Osada Śnieżka Obrázek10
Osada Śnieżka Obrázek11
Osada Śnieżka Obrázek12
Osada Śnieżka Obrázek13
Osada Śnieżka Obrázek14

Osada Śnieżka

Polsko - Krkonoše - Karpacz
Pobytový
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Resort se nachází v obci Łomnica nedaleko města Karpacz a je obklopen malebnými výhledy na hory, na úpatí Krkonoš. Okolí láká k aktivitám a prohlídkám, mimo jiné prostřednictvím četných cyklistických tras, lyžařských komplexů nebo nesčetných hradů a zámků - nejbližší v samotné Łomnici. 

Vybavení
Objekt je určen speciálně pro rodinnou dovolenou. Vítěz ocenění v kategorii nejlepší rekreační středisko pro rodiny s dětmi v hlasování Family Friendly Hotel. Nabízí: recepci 24h, restaurace Miód, Malina a restauraci a'la carte Albero s italskou kuchyní, Bistro Pod Śnieżką (v letní sezóně) se sezónním občerstvením a nápoji. Navíc: 4 venkovní bazény různých velikostí s nedalekým dětským hřištěm, wellness zóna s finskou saunou, parní lázní, 4 vířivkami, krytým bazénem (otevřeným od 10:00 do 20:30 pro všechny a od 20:30do 22:00 pouze pro dospělé), brouzdaliště pro děti a Beauty zóna (za poplatek) s širokou nabídkou procedur a masáží. Vstup do saunové zóny je pouze pro dospělé. Parkoviště - 20 PLN/den.

Pokoje
Objekt nabízí standardní pokoje a apartmány umístěné v samostatné budově. 

Komfortní pokoje pro max. 2 osoby s koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, trezorem, ledničkou, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Mají balkon, společnou terasu nebo francouzský balkon. 

Rodinné apartmány (oddělená ložnice a obývací pokoj), pro max. 4 osoby. Mají koupelnu (WC, sprcha - kabina s vysokou vaničkou, vysoušeč vlasů), kuchyňský kout, varnou konvici, ledničku, krb, satelitní TV, zahradu, balkon nebo francouzský balkon. V apartmánové části je možné se ubytovat se psem - cena cca 50 PLN/den. Na místě možnost zapůjčení: lůžkovin pro děti a cestovní postýlky (20 PLN/den). 

Strava
Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. V hotelu je možnost příplatku za večeře (nápoje, káva, čaj, voda, džusy z automatu v ceně večeře). 

Sport a zábava
Rozsáhlý hotelový animační program pro děti i celé rodiny (za poplatek placený na místě). V létě je k dispozici venkovní hřiště a bazén, v případě nepříznivého počasí Kids klub - dvoupatrová, dobře vybavená herna. Rodinné zábavní centrum nabízí kulečník, stolní tenis, Play Station a bazén s balónky. Během prázdnin je možné se projet minibusem Wesoły Delfinek (za příplatek). Na místě je půjčovna kol a zimního vybavení (za poplatek), posilovna a venkovní hřiště s možností zahrát si např. nohejbal nebo volejbal. 

Internet
Na recepci a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Webové stránky
https://osada-sniezka.pl/

Náš názor
Skvělá nabídka určená především rodinám s dětmi. Četné atrakce a animace zajistí dětem skvělou zábavu a rodičům umožní chvíle odpočinku a relaxace v bohaté wellness zóně.
    
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč