Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek0
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek1
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek2
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek3
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek4
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek5
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek6
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek7
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek8
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek9
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek10
Victoria Sport & Beach Hotel Obrázek11

Victoria Sport & Beach Hotel

Portugalsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Victoria Sport & Beach Hotel se nachází mezi letovisky Albufeira a Vilamoura, v městečku Acoteias. Malé nákupní centrum s několika restauracemi, obchody a supermarketem se nachází cca 350 m od hotelu. Letiště Faro je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Praia de Falesia - dlouhá, písečná, cca 800 m od Victoria Sport & Beach Hotelu (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/os.)

Vybavení
Recepce s lobby, výtah, bar, restaurace, prosluněné terasy s lehátky a slunečníky, bazén, brouzdaliště, ​​vířivka, vodní hřiště pro nejmenší, dětské hřiště, miniklub (červenec - srpen), prádelna (za poplatek), garáž (za příplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatek).

Pokoje
Victoria Sport & Beach Hotel má 121 apartmánů umístěných ve 4patrové budově. Všechny apartmány jsou klimatizované, pohodlné, s oddělenou ložnicí, denní místností s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem (nádobí, příbory, lednička, trouba, varná deska, varná konvice, toustovač), koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den + záloha) a s balkonem. Pokoje v přízemí mohou mít terasu s přímým vstupem do zahrady/bazénové zóny. Dětská postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici zdarma - na potvrzení. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

- Apartmán s 1 ložnicí (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 4 osoby (2 + 2)
- Apartmán s 1 ložnicí  tzv. Large (o rozloze cca 45 m²) - pro max. 5 osob (2 + 3)

Strava
Bez stravy.

Sport a zábava
Victoria Sport & Beach Hotel organizuje v červenci a srpnu denní animační program pro děti. Cca 200 m od hotelu je posilovna (pro hotelové hosty zdarma). Vedle hotelu je fotbalové hřiště a sportovní okruh (možný poplatek).

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - možnost poplatku.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.ap-hotelsresorts.com

Náš názor
Dobrý hotel s pěkně upraveným okolím. Komfortně zařízené apartmány s oddělenou ložnicí, které mohou ubytovat až 5 osob, 2 prosluněné terasy s bazénem a vodním hřištěm - to jsou největší výhody hotelu. Navíc jedna z nejkrásnějších pláží na jihu Portugalska - Falesia, dlouhá 7 km a s úžasnými červenými útesy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE (obecné informace)

Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst kde si můžete vyměnit peníze.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.

Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.

Úřední jazyk
Portugalština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 

Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.

Lokality v regionu Algarve:

Albufeira - nejznámější a nejrozsáhlejší středisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.

Alvor – nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek.Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.

Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistické čtvrti Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha  je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.

Carvoeiro - malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou, s krásnou pláží a topografií a‘la Portofino. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.

Odlety z: Waršavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz na letišti dvě hodiny před plánovaným odletem u odbavovacího stánku Rainbow Tours. Aktuální časy odletů si zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč