Estival Islantilla Obrázek0
Estival Islantilla Obrázek1
Estival Islantilla Obrázek2
Estival Islantilla Obrázek3
Estival Islantilla Obrázek4
Estival Islantilla Obrázek5
Estival Islantilla Obrázek6
Estival Islantilla Obrázek7
Estival Islantilla Obrázek8
Estival Islantilla Obrázek9
Estival Islantilla Obrázek10
Estival Islantilla Obrázek11
Estival Islantilla Obrázek12
Estival Islantilla Obrázek13
Estival Islantilla Obrázek14
Estival Islantilla Obrázek15
Estival Islantilla Obrázek16
Estival Islantilla Obrázek17
Estival Islantilla Obrázek18
Estival Islantilla Obrázek19

Estival Islantilla

Španělsko - Costa de la Luz - Huelva
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v přímořské vesnici Islantilla. Asi 600 m od hotelu se nachází nákupní centrum (několik restaurací, barů, lékárna, obchody). Do města Isla Cristina cca 8 km - autobusová zastávka cca 800 m od hotelu. Na letiště Faro cca 90 km.

.
Pláž

Hotel se nachází na veřejné, písečné a široké pláži. Plážový servis za příplatek na místě (k dispozici sezónně, cena cca 10-15 Eur/komplet).

.
K dispozici pro hosty

Recepce, výtahy, restaurace, bary (jeden otevřený od července do srpna), zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (1 z nich má oddělenou část pro děti a skluzavky, v bazénech je sladká voda), miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Za příplatek: půjčovna kol a aut, parkoviště, žehlení a praní prádla, pokojová služba, hlídání dětí. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (nutná záloha). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

All Inclusive: snídaně (08:30-11:00), oběd (13:30-15:30) a večeře (20:30-22:30); občerstvení během dne (11:00-18:00); místní alkoholické (a některé mezinárodní alkoholické) a nealkoholické nápoje, káva/čaj (10:30-23:00). Hotel si vyhrazuje právo změnit čas podávání jídel a nápojů.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace pro děti i dospělé. V ceně je zahrnuto: posilovna, herna pro teenagery. Za příplatek: služby SPA & Wellness centra (vířivka, krytý bazén, masáže, sauna, kosmetické procedury).

Denní a večerní animační program pro děti a dospělé zajišťují animátoři Rainbow v termínech od poloviny června do poloviny září

Webové stránky

https://www.estivalislantilla.com/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi kvalitní hotel s pestrou infrastrukturou, jehož neuvěřitelnou výhodou je poloha přímo na krásné, široké a více než 2 km dlouhé písečné pláži. Rodinný hotel s komfortními pokoji schopnými ubytovat až 6 osob, navíc s tím, že všechny pokoje mají kuchyňský kout (za to "+"). Dva bazény (včetně jednoho se skluzavkami), dětské hřiště a udržovaná zahrada.

Umiestnenie

Hotel se nachází v přímorské vesnici Islantilla. Asi 600 m od hotelu sa nachádza nákupné centrum (niekoľko reštaurácií, barov, lekáreň, obchody). Do města Isla Cristina cca 8 km - autobusová zastávka cca 800 m od hotelu. Do letoviska Faro cca 90 km.

.
Webová lokalita

https://www.estivalislantilla.com/

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:30-11:00), oběd (13:30-15:30) a večeře (20:30-22:30); občerstvenie počas dňa (11:00-18:00); miestne alkoholické (a niektoré medzinárodné alkoholické) a nealkoholické nápoje, káva/čaj (10:30-23:00). Hotel si vyhrazuje právo změnit čas podávání jedál a nápojů.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, výťahy, restauraácia, bary (jeden otevřený od července do srpna), záhrada, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, 2 bazény (z toho 1 s oddelenou detskou časťou a šmykľavkami, sladká voda v bazénoch), miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za príplatok: požičovňa bicyklov a áut, parkkovisko, žehlenie a prádelna, izbová služba, stráženie detí. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (vyžaduje sa záloha). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

.
Podľa nášho názoru

Velmi kvalitní hotel s rozmanitou infrastrukturou, jehož neuvěřitelnou výhodou je poloha přímo na krásnej, širokej a viac ako 2 km dlhej piesočnatej pláži. Rodinne vedený hotel s komfortnými izbami, v nichž se může ubytovať až 6 osôb, s tým, že všetky izby majú kuchynský kút (za to "+"). Dva bazény (včetně jednoho so šmykľavkami, detské ihrisko a udržiavaná záhrada.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč