Kontokali Bay Obrázek0
Kontokali Bay Obrázek1
Kontokali Bay Obrázek2
Kontokali Bay Obrázek3
Kontokali Bay Obrázek4
Kontokali Bay Obrázek5
Kontokali Bay Obrázek6
Kontokali Bay Obrázek7
Kontokali Bay Obrázek8
Kontokali Bay Obrázek9
Kontokali Bay Obrázek10
Kontokali Bay Obrázek11
Kontokali Bay Obrázek12
Kontokali Bay Obrázek13
Kontokali Bay Obrázek14
Kontokali Bay Obrázek15
Kontokali Bay Obrázek16
Kontokali Bay Obrázek17
Kontokali Bay Obrázek18
Kontokali Bay Obrázek19
Kontokali Bay Obrázek20
Kontokali Bay Obrázek21
Kontokali Bay Obrázek22
Kontokali Bay Obrázek23
Kontokali Bay Obrázek24
Kontokali Bay Obrázek25
Kontokali Bay Obrázek26
Kontokali Bay Obrázek27
Kontokali Bay Obrázek28

Kontokali Bay

Řecko - Korfu - Kontokali
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Tichý, za městem
Blízko letiště, krátký transfer
Rodinný
Wellness
Tenisový kurt
Bezplatné lehátka
Hotel Premium
Přímo na pláži
Bazén
Bazén se slanou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rozsáhlý hotelový komplex ve velmi dobře udržovaných zahradách. Přibližně 6 km od centra malebného městečka Korfu. Hlavní město ostrova nabízí mnoho barů, taveren, restaurací, obchodů atd. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 10 minut.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Byt se nachází přímo na krásné písečné pláži. Na pláž vede výtah. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Komplex sestávající z hlavní budovy a několika menších budov.

Recepce s lobby 24 hodin denně, klimatizovaná hlavní restaurace (dětské židličky zdarma), taverna na pláži, 2 restaurace a la carte, lobby bar, bar na pláži, hlavní bazén (s mořskou vodou), dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, osušky - zdarma, mini vesnička pro děti s hřištěm, miniklub, dětský bazén; TV místnost, herna (za poplatek), amfiteátr pro animace, krásná rozlehlá zahrada, malý přístav. V objektu je dobře vybavené lázeňské centrum s krytým vyhřívaným bazénem, vířivkou, saunou, hammamem, posilovnou, místností pro aerobik, tenisovým kurtem (zdarma). Kosmetické procedury za příplatek. Vstup do lázeňské části pouze pro osoby starší 16 let.

.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Na místě je možné zaplatit příplatek za večeři (cca 16 EUR/den/osoba) nebo oběd a večeři (cca 30 EUR/den/osoba). Láhev vína a minerální vody na každém pokoji jako součást uvítání.

.

Sportovní a animační program

Tělocvična, aerobik a tenisový kurt (zdarma) jsou hostům k dispozici. Hotel pořádá animační a sportovní program: volejbal, boccia, aerobik, tenisový turnaj; večer folklórní program, představení, živá hudba. Pro děti animace v miniklubu. Na pláži vodní sporty (za poplatek).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Obydlí se nachází v centru ostrova, přímo na krásné písečné pláži. Prvotřídní služby, vysoký standard pokojů a malebné okolí hotelu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Umiestnenie

Rozsáhlý hotelový komplex se nachází ve velmi dobře udržovaných zahradách. Približne 6 km od centra malebného mesta Korfu. Hlavné mesto ostrova ponúka množstvo barov, taverien, reštaurácií, obchodov atď. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 10 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hosťom je k dispozici posilňovňa, miestnosť na aerobik a tenisový kurt (zdarma). Hotel organizuje animačný a športový program: volejbal, boccia, aerobik, tenisový turnaj; večer folklórny program, predstavenia, živá hudba. Pre deti animácie v miniklube. Na pláži vodné športy (za poplatok).

.
Stravovanie

Snídane formou bohatého bufetu. Na místě je možné zaplatiť príplatok za večeru (cca 16 EUR/deň/osoba) alebo obed a večeru (cca 30 EUR/deň/osoba). Současťou privítania je fľaša vína a minerálnej vody v každej izbe.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Komplexní pozostávajúci z hlavnej budovy a niekoľkých menších budov.

Recepcia s lobby 24 hodín denne, klimatizovaná hlavná reštaurácia (detské stoličky zdarma k dispozícii), taverna na pláži, 2 reštaurácie a la carte, lobby bar, bar na pláži, hlavní bazén (s mořskou vodou), detský bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zdarma, osušky - zdarma, mini dedinka pre deti s detským ihriskom, mini klub, detský bazén; TV miestnosť, herňa (za poplatok), amfiteáter pre animácie, krásna rozľahlá záhrada, malý prístav. V objektu se nachází dobře vybavené wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem, vírivkou, saunou, hammamem, posilňovňou, miestnosťou na aerobik, tenisovým kurtem (zdarma). Kozmetické procedury pro příplatek. Vstup do wellness centra pouze pro osoby starší 16 let.

.
Podľa nášho názoru

Objekt se nachází v centru ostrova, přímo na krásnej piesočnatej pláži. Prvotriedne služby, vysoký štandard izieb a malbné okolie hotela uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KORFU - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty.

Úřední jazyk
Novořečtina.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v baru od 2 EUR; káva v kavárně od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

KORFU
Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který se nachází v tyrkysových vodách Jónského moře, v blízkosti pobřeží Albánie. Korfu fascinuje návštěvníky rozmanitostí své krajiny. Najdeme zde krásné zelené kopce porostlé cypřiši a olivovými háji, rozsáhlé citrusové sady, vinice a hory, ale především na východním a severním pobřeží ostrova krásné písečné pláže a skalnaté, divoké pobřeží na straně západní. Hlavním městem ostrova je město Korfu, které bylo zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Paleokastritsa
Nejznámější malebná část ostrova se nachází na západním pobřeží ostrova a  láká turisty svými úžasnými výhledy - křišťálově čistá tyrkysová voda a nad ní tyčící se útesy vytváří jedinečný obraz. Místo doporučujeme zejména milovníkům potápění.
Paleokastritsa je nejnavštěvovanějším místem na Korfu - je vizitkou ostrova.

Sidari
Toto malé městečko na severu ostrova nabízí krásné, písečné pláže, z nichž nejznámější je - Canal d'Amour. Tato pláž je známá svými útesy a skalními formacemi, jejichž tvary probouzejí lidskou fantazii. Je také oblíbenou turistickou destinací.

Dassia
Malá rybářská vesnice na východě ostrova láká turisty svými tavernami, bary, diskotékami a několika krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vzhledem k malé vzdálenosti od města Korfu je Dassia také dobrým výchozím bodem při návštěvě hlavního města ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, jenž se nachází v severní části ostrova Korfu, na úpatí hory Pantocrator. Najdete zde letoviska s mnoha restauracemi a tavernami a také obchody se suvenýry, které nabízejí velký výběr produktů z olivovníků. Místo je hojně navštěvované rodinami s dětmi.

Kontokali
Známé turistické letovisko se nachází jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, města Korfu. Spolu s nedalekou Gouvií vytváří mimořádně zajímavé místo s četnými bary, tavernami, restauracemi, diskotékami a malým přístavem, jenž přitahuje mnoho turistů. Kontokali je klidným místem lákajícím k odpočinku, zatímco Gouvia nabízí rušný noční život. Díky levným a častým spojům místní veřejné dopravy se snadno dostanete do města Korfu.

Gouvia
Gouvia byla malá rybářská vesnice, která se v posledních letech rozrostla do moderního rekreačního střediska. Středisko se nachází cca 7 km severně od města Korfu, na východním pobřeží ostrova. Gouvia se nachází v klidné zátoce a nabízí pláž a přístav, kde jsou ukotveny jachty z celého světa. Ve městě najdete široký výběr barů, restaurací a obchodů. Během dne je to klidné místo pro dovolenou, večer však ožívá a vyzývá k zábavě.

Kavos
Letovisko na jihu ostrova nabízí rušný noční život a zábavu. Velké množství barů a klubů přitahuje mladé lidi z celé Evropy. Kavos se nachází také nedaleké krásné, divoké pláže Arkoudilas, kde jsou také zříceniny kláštera z 16.století, což láká k procházkám v klidnější části města.

Agios Stefanos
Agios Stefanos je malá vesnice, která se nachází na severozápadním pobřeží, které je známé svou dlouhou písečnou pláží, odkud je výhled na nedaleké ostrovy. Samotné město zachovalo klima typické řecké rybářské vesnice. Útulná atmosféra přitahuje především ty, kteří hledají relaxaci a klidný odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Gdaňska, Vratislavi, Štětína, Bydhoště a Řešova. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační a nezahrnují vstupné)

SEDM DIVŮ OSTROVA KORFU - cena cca 45 EUR/os.
Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Korfu, která se díky své jedinečnosti stala vizitkami zeleného ostrova.
Prohlídku začneme od severozápadního pobřeží se skalnatou krajinou Paleokastritsy, kde budeme mít možnost obdivovat malebné zátoky. Ochutnáváme likér Koum Quat, který se vyrábí pouze na ostrově Korfu. Uvidíme: zámek Achillion - dávné letní sídlo císařovny Sissi, slavné vyhlídkové místo Kanoni s panoramatickým výhledem na východní pobřeží a Myší ostrov, navštívíme hlavní město ostrova - město.

ALBÁNIE - cena cca 63,5 EUR/os. + 10 EUR/os. přístavní poplatek
Plavba do albánského přístavu Saranda, zajímavého turistického letoviska s působivými domy a hotely, kaskádovitě směřujícími k moři. Ze Srandy, po 35minutovém přejezdu, dorazíme do starobylého města Butrint, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Během návštěvy malebného městečka budeme cestovat v čase do období od 16. století n. l. až do 4. století př. n. l. Budete mít možnost obdivovat např.: starobylé divadlo, římské lázně, starobylé chrámy, křesťanské baziliky, baptisterium (křtitelnici), jednu z nejhodnotnějších památek v Evropě nebo benátskou pevnost na kopci pocházející ze 14. století, odkud se rozprostírá nádherný výhled na okolní krajinu. Trasa do Butrintu je také možností obdivovat albánskou krajinu - hory, řeky, jezera a vesnice. Částečně vede přes území Butrintského národního parku. Uvidíme také slavné albánské bunkry. Vyvrcholením výletu bude oběd plný místních specialit.

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.

- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie. Kromě toho jsou vyžadovány kopie dokladů totožnosti obou rodičů.

PAXOS - ANTIPAXOS - cena cca 44 EUR/os.
Poté co vyplujeme z přístavu v Korfu, budeme moci obdivovat nádherné výhledy na staré město a jihovýchodní pobřeží ostrova. Během plavby na jih, podél malebného západního pobřeží ostrova Paxos, doplujeme do „Modrých jeskyní“. Po doplutí na druhý ostrov Antipaxos, si budete moci odpočinout a vykoupat se v nádherné zátoce srovnatelné s karibskými plážemi. Na zpáteční cestě zastavíme na ostrově Paxos, v městečku Gaios, kde během volného času budeme mít možnost se projít půvabnými úzkými uličkami nebo ochutnat typickou řeckou kuchyni.

AQUALAND - cena cca 41 EUR/os.
Skvělá zábava nejen pro naše nejmenší, ale i pro všechny ty, kteří chtějí strávit den plný zážitků ve vodním městečku, které je komplexem bazénů a skluzavek - slavných „kamikaze“ nebo „černé díry“. Bude také čas na odpočinek ve velké vířivce nebo během jízdy na pontonu po tzv. „líné řece“. Na místě najdete také dětské hřiště a řadu barů, kaváren a restaurací. Aqualand je jedním z nejlepších objektů svého druhu ve Středomoří.

STARÉ MĚSTO A PLAVBA KALYPSO - cena cca 27 EUR/os.
Hodinová plavba na lodi s proskleným dnem okolo ostrova Vidos, který se nachází v blízkosti hlavního města ostrova, s možností obdivování podvodní flóry a fauny. Následně volný čas v městě Korfu. *Výlet probíhá bez polského průvodce.

PLAVBA PARGA - SIVOTA - MODRÁ LAGUNA - cena cca 42 EUR/os.
Poté co vyplujeme z přístavu v Korfu, budeme směřovat podél pobřeží ostrova, až dojedeme do kouzelného ​​romantického městečka Parga s malebnými uličkami a hradem týčícím se nad městem. Uvidíme malou rybářskou vesnici Sirota a následně vplujeme do krásné Modré laguny, kde strávíme volný čas koupáním v tyrkysově-smaragdových vodách v nejkrásnější z okolních zátok.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Neexistuje možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Korfu trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč