Labranda Marine Aquapark Obrázek0
Labranda Marine Aquapark Obrázek1
Labranda Marine Aquapark Obrázek2
Labranda Marine Aquapark Obrázek3
Labranda Marine Aquapark Obrázek4
Labranda Marine Aquapark Obrázek5
Labranda Marine Aquapark Obrázek6
Labranda Marine Aquapark Obrázek7
Labranda Marine Aquapark Obrázek8
Labranda Marine Aquapark Obrázek9
Labranda Marine Aquapark Obrázek10
Labranda Marine Aquapark Obrázek11
Labranda Marine Aquapark Obrázek12
Labranda Marine Aquapark Obrázek13
Labranda Marine Aquapark Obrázek14
Labranda Marine Aquapark Obrázek15
Labranda Marine Aquapark Obrázek16
Labranda Marine Aquapark Obrázek17
Labranda Marine Aquapark Obrázek18
Labranda Marine Aquapark Obrázek19

Labranda Marine Aquapark

Řecko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Posilovna
Tenisový kurt
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Rodinný nízkopodlažní hotel Labranda Marine Aquapark se nachází na rozlehlé ploše nedaleko letoviska Tigaki (cca 5 km od centra), s tavernami a stylovými restauracemi. Cca 100 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno cca 22 km od hotelu Labranda Marine Aquapark. 

Pláž
Písčito-štěrková pláž se nachází přímo u hotelu Labranda Marine Aquapark (vstup do vody po schodech - doporučujeme ochrannou obuv do vody z důvodu skalnatého vstupu do moře), lehátka a slunečníky na pláži (zdarma).

Vybavení
Hotel Labranda Marine Aquapark se nachází v dobře udržované zahradě a skládá se z hlavní budovy a budov umístěných v okolí, ve kterých jsou pokoje. Hotel má 24hodinovou recepci, restaurace, bary, venkovní bazény s lehátky a slunečníky (zdarma), aquapark (zdarma), Wi-Fi. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub. Za poplatek: prádelna, půjčovna aut, motocyklů, jízdních kol, hlídání dětí.

Pokoje
Našim klientům nabízíme čisté a prakticky zařízené standardní dvoulůžkové pokoje umístěné v přízemí (bez možnosti přistýlky) a max. čtyřlůžkové rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, balkonem nebo terasou. Poznámka: do maximální obsazensti standardních pokojů je zahrnuto dítě do 2 let (v rodinných pokojích je možné mít další dítě do 2 let).

Strava
All Inclusive zahrnuje: 3 jídla formou bufetu v hlavní restauraci - snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Hostům je k dispozici také řecká restaurace (1x za pobyt v ceně, nutná dřívější rezervace) a italská restaurace (nutná dřívější rezervace), bary: v lobby a u bazénů. Navíc: občerstvení (hamburgery, souvlaki, hot dogy), nealkoholické nápoje a místní lihoviny (10:00-24:00).
 
Sport a zábava
Hotel Labranda Marine Aquapark organizuje animace, které zahrnují sportovní aktivity během dne, stejně jako večerní představení několikrát týdně. V hotelu se nachází aquapark se skluzavkami, bazénem s umělou vlnou a brouzdalištěm, 2 tenisové kurty, posilovna. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, brouzdaliště v aquaparku. Za poplatek: herna, masáže. Navíc je klientům k dispozici náš vlastní Figloklub, který nabízí polské animace, hry a aktivity pro děti!

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Labranda Marine Aquapark je díky aquaparku (který je atrakcí pro nejmladší, ale i pro dospělé) skvělou nabídkou pro rodiny s dětmi. Doporučujeme zejména těm, kteří očekávají skvělý servis, různorodé animace a krásný výhled na moře, který budou moci klienti obdivovat z bazénové části hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Výlety v okolí

KOS

OSTROV NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, skutečným zážitkem je procházka po dně dřímajícího kráteru Stefanos (vstup za poplatek cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesnici Nikia, která se nachází na okraji sopky, kde dominují bílé domy s modrými okenicemi, ne bezdůvodně je tato vesnice nazývána „mini Santorini“! Nikia je bezesporu nejkrásnější vesničkou na celém souostroví ostrovů Dodekanés! Cena cca 43 EUR.
 
EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně

Relaxační plavba po křišťálově čisté vodě Egejského moře. První zastávkou je malebný malý ostrov Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně se vydáme na Kalymnos, nazývaný ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady. Náš kapitán Jannis Vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíme celý ostrov Kos! Na začátku procházka hlavním městem ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstup 8 EUR). Během oběda dojedeme do Zia - nejvýše ležící vesnice se spoustou barevných obchodů a taveren. Z vesnice se rozprostírá panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova, pokrytý aromatickými bylinkami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrov Kastri. Cena cca 40 EUR.

BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je vzdálené od ostrova Kos pouhých 50 minut plavby trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, do kterého přijíždějí turisti z celého světa. Město je známé díky bazarům a elegantním zlatým galeriím. Bodrum stojí za návštěvu také proto, abychom viděli pozůstatky prvního mauzolea na světě, počítaného mezi „7 divů starověkého světa“. Uchvacuje také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku zde lze ochutnat originální turecký kebab. Je to skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří mají rádi vyjednávat a poznávat. Upozornění! Vezměte si s sebou CESTOVNÍ PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.

KALYMNOS

KOLEM OSTROVA KALYMNOS
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého se vydáme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města - Pothia. Ve městě navštívíme sklad mořských hub, kde jsou tvarovány přírodní houby a nejslavnější klášter na ostrově - Agios Savvas Monastery. Uvidíme nádhernou krajinu - od krásných údolí až po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnoho z cest, kterými budeme cestovat je rovnoběžné s pobřežím a nabízí úžasný výhled na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky Vás náš průvodce zajímavým způsobem informuje o navštívených místech a seznámí Vás s jejich historií, která nás vezme na cestu zpět v čase.
Cena: cca 35 EUR

Z OSTROVA NA OSTROV

Je to výlet, který nabízí úžasný zážitek během jedné 7 hodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je atrakcí malý přístav v Rina. Z moře se dostaneme do úzké vinuté větve, která připomíná fjord, zatímco během pobytu v Rině bude možnost odpočinku v pobřežních tavernách nebo si zaplavat v krásné čisté vodě. Následně se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde uvidíme malý kostel Agios Nikolaos. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a stylovými malými kavárnami. Pokud budeme mít štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena: cca 35 EUR

EXPEDICE NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - ostrov Leros. Plujíc z Myrties, mineme letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografování. Po cca 40 minutách doplujeme do malebného rybářského přístavu Panteli s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se také na výlet k pevnosti, která byla postavena v 7. století byzantským lidem a navštívíme interiér kostela zasvěceného Panně Marii - Panny Pevnosti. Následně se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros budeme moci vidět vliv Italů, Turků a Řeků. Vřele doporučujeme tento výlet, protože Leros má co nabídnout, má mnoho míst, které stojí za návštěvu a přivezete si krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je od 7 do 8 hodin.
Cena: cca 40 EUR

OSTROV TELENDOS
Tento výlet může být spojen s výletem na ostrov Pserimos nebo pouze na ostrov Telendos. Pserimos je malým řeckým ostrovem mezi Kosem a Kalymnosem, obývaným cca 50 lidmi. Ostrov uchvacuje svou krásou, křišťálovým mořem, stylovými tavernami, kavárnami a obchody se suvenýry. Ticho a klid jsou charakteristickými znaky ostrova. Zatímco Telendos je malebným a stále panenským, malým ostrovem naproti Kalymnosu. V minulosti byly tyto dva ostrovy propojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení odpojily. Velikost ostrova je cca 5 km² a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří žijí převážně z činností spojených s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální pro jednodenní výlet, kde se můžete projít krásnými uličkami a vychutnat si vynikající občerstvení v půvabných tavernách. Pro milovníky pěší turistiky doporučujeme navštívit starý kostel a zříceniny hradu sv. Konstantina. Chcete-li se tam dostat, stačí jít po dobře udržované stezce, která začíná v přístavu a prochází podél pobřežní linie.
Cena: cca 35 EUR

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v anglickém jazyce). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. V katalogu uvedené popisy a ceny fakultativních výletů jsou pouze informativní, podrobné informace obdržíte u našeho zástupce na ostrově Kos. Průvodce je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Příště již ne 04. 08. 2019

Bohužel nemůžu doporučit, cena versus realita neodpovídá. CK Fisher se vymlouvá, že obrázky jsou pouze ilustrativní, ale podle čeho si má tedy zákazník vybírat ? Lehátek na pláži málo a přístup do... Číst zbytek recenze

Perfektní rodinná dovolená 13. 06. 2019

Pokoje vždy čisté, jídlo skvělé. Animační program opravdu na celý den (vybral si každý). Bazény i sportoviště super. Dcera (4,5) si užvala dětský klubík, který je opravdu bez chyby. Hodně se zpívá... Číst zbytek recenze

Afrika muze byt kdekoliv 06. 09. 2018

Vrátili jsme se z dovolené a bylo to super. Pokoj je normální standart, jídlo bylo moc dobré. V pátek byl řecký večer, který jsme si všichni užili. Hlavně HONEY DUMPLINGS!! Animační tým se skutečně... Číst zbytek recenze

docela fajn dovolená aneb Kos na Kosu 10. 07. 2018

Přeji hezký den všem, 5.7.2018 jsem se vrátil s rodinou z tohoto hotelu a je to zde fajn. Jídlo-od 7.00-10.00 snídaně.Najdete tam vše palačinky, salámy, vajíčka, jogurty, ovoce, zeleninu,pečivo... Číst zbytek recenze

skvělá dovolená - rádi si zopakujeme :) 13. 09. 2017

ubytování - jednoduché, čisté, každodenní úklid pokoje. Čisté ručníky, fén, mýdlo a sprchový gel. Balkón s posezením. Klimatizace funkční. lednice funkční.Náš pokoj (422) měl trochu horší sprchu, ale... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

18. 04. - 25. 04. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
16 104 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 413 Kč
02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
21 228 Kč
09. 05. - 23. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
21 706 Kč
09. 05. - 16. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 299 Kč
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 723 Kč
23. 05. - 03. 06. 2020 (11 dní)
Poznań All Inclusive
22 012 Kč
30. 05. - 06. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 533 Kč
30. 05. - 13. 06. 2020 (15 dní)
Gdańsk All Inclusive
26 842 Kč
30. 05. - 10. 06. 2020 (11 dní)
Poznań All Inclusive
22 685 Kč
02. 06. - 17. 06. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
30 917 Kč
02. 06. - 10. 06. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
17 941 Kč
06. 06. - 13. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
19 417 Kč
06. 06. - 20. 06. 2020 (15 dní)
Gdańsk All Inclusive
33 369 Kč
09. 06. - 20. 06. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
26 259 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč