Aldemar Royal Mare Obrázek0
Aldemar Royal Mare Obrázek1
Aldemar Royal Mare Obrázek2
Aldemar Royal Mare Obrázek3
Aldemar Royal Mare Obrázek4
Aldemar Royal Mare Obrázek5
Aldemar Royal Mare Obrázek6
Aldemar Royal Mare Obrázek7
Aldemar Royal Mare Obrázek8
Aldemar Royal Mare Obrázek9
Aldemar Royal Mare Obrázek10
Aldemar Royal Mare Obrázek11
Aldemar Royal Mare Obrázek12
Aldemar Royal Mare Obrázek13
Aldemar Royal Mare Obrázek14
Aldemar Royal Mare Obrázek15
Aldemar Royal Mare Obrázek16
Aldemar Royal Mare Obrázek17
Aldemar Royal Mare Obrázek18
Aldemar Royal Mare Obrázek19
Aldemar Royal Mare Obrázek20
Aldemar Royal Mare Obrázek21
Aldemar Royal Mare Obrázek22
Aldemar Royal Mare Obrázek23

Aldemar Royal Mare

Řecko
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
Exkluzivní, 5*
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotel Aldemar Royal Mare se nachází v klidné oblasti, cca 2 km od nejzábavnějšího letoviska na východním pobřeží - Hersonissosu. Vzdálenost od letiště Heraklion je cca 23 km a od centra Heraklionu cca 25 km. Mezinárodní letiště Chania je vzdáleno cca 170 km.

Pláž
Písčito-skalnatá pláž se nachází přímo u hotelu Aldemar Royal Mare. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, tématické restaurace (řecká, středomořská, asijská a pro děti), bar u bazénu, plážový bar, 3 bazény (1 vyhřívaný a 1 s hydromasáží), brouzdaliště, bar s občerstvením u bazénu, velká zahrada. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: mini market, obchod se suvenýry, klenotnictví, konferenční místnosti, butik, prádelna.

Pokoje
Hotel Aldemar Royal Mare má 435 pokojů různých standardů. Našim hostům nabízíme elegantní a komfortně zařízené standardní pokoje s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem, sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ledničkou, telefonem, TV, trezorem. Uvítací sada na pokoji. Dětská postýlka - na vyžádání.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:15), dopolední občerstvení (11:30-12:30), občerstvení (15:30-17:30). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, vodka, likéry, gin, whisky, brandy, víno) jsou k dispozici v hlavním baru (18:00-24:00), v baru u bazénu Delfinia (10:15-23:00), v baru u bazénu Kalypso (10:15-17:45), ve snack baru (10:00-18:00). Počet otevřených barů a otevírací hodiny se mohou měnit v závislosti na počasí a obsazenosti. 1x za pobyt možnost dát si večeři v à la carte restauraci El Greco (nutná rezervace, pro hosty s pobytem na min. 7 nocí). Možnost využití bezlepkového menu na vyžádání - je třeba si rezervovat předem (minimálně 2 týdny před odjezdem). Možnost doplatku za prvky All inclusive Dine around: přístup do 3 restaurací a'la carte (nutná rezervace), zdarma balíček 3 léčebných procedur SPA a vstup do sauny a hammanu (pro hosty s pobytem na min. 7 nocí, nad 16 let).

Sport a zábava
Animace pro děti i dospělé, živá hudba. Zdarma: minigolf, stolní tenis, fitness, hřiště pro plážový volejbal. 1x za pobyt možnost využití lekce vaření tradičních řeckých jídel. Za příplatek: tenis, squash, sauna, hammam, vodní sporty. Pro děti: animace, mini klub, dětské hřiště.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.aldemarroyalmare.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Elegantní hotel Aldemar Royal Mare patřící hotelovému řetězci Aldemar, který je známý svým vysokým standardem.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou, než je uvedena v popisu ubytování, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Řecka naleznete ZDE.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč