Alexander House Obrázek0
Alexander House Obrázek1
Alexander House Obrázek2
Alexander House Obrázek3
Alexander House Obrázek4
Alexander House Obrázek5
Alexander House Obrázek6
Alexander House Obrázek7
Alexander House Obrázek8
Alexander House Obrázek9
Alexander House Obrázek10
Alexander House Obrázek11
Alexander House Obrázek12
Alexander House Obrázek13
Alexander House Obrázek14
Alexander House Obrázek15
Alexander House Obrázek16

Alexander House

Řecko
Pobytový
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Alexander House
se nachází na kopci, v klidném městečku Agia Pelagia. Ve vzdálenosti krátké procházky se nachází obchody, bary, taverny a restaurace. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 26 km. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka.

Pláž
Zátoková, písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 250 m od hotelu Alexander House. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar, snack bar, bazén, dětský bazén, TV místnost, sluneční terasa, parkoviště (omezený počet míst). Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma (nutná záloha).

Pokoje
Hotel Alexander House má 97 pokojů. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje (14 m²), s výhledem na hory nebo na moře (za příplatek) a rodinné pokoje (22 m²). Rodinný pokoj má oddělenou ložnici a obývací pokoj. Všechny jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:15-14:30) a večeře (18:45-21:30) formou bufetu, pizza a zmrzlina (10:00-18:00) ), přestávka na kávu (16:00-17:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje - pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakije, rum, brandy a tequila podávané v baru (10:00-23:00).
 
Sport a zábava
Večerní animace - příležitostně. Zdarma: posilovna, stolní tenis. Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, potápění, vodní sporty.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.alexanderhouse.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Alexander House přináší nádherný výhled z kopce, chutnou kuchyni a příjemnou atmosféru - to vše je zárukou úspěšné dovolené v tomto hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč