Alexander House

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Alexander House
se nachází na kopci, v klidném městečku Agia Pelagia. Ve vzdálenosti krátké procházky se nachází obchody, bary, taverny a restaurace. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 26 km. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka.

Pláž
Zátoková, písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 250 m od hotelu Alexander House. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar, snack bar, bazén, dětský bazén, TV místnost, sluneční terasa, parkoviště (omezený počet míst). Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma (nutná záloha).

Pokoje
Hotel Alexander House má 97 pokojů. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje (14 m²), s výhledem na hory nebo na moře (za příplatek) a rodinné pokoje (22 m²). Rodinný pokoj má oddělenou ložnici a obývací pokoj. Všechny jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:15-14:30) a večeře (18:45-21:30) formou bufetu, pizza a zmrzlina (10:00-18:00) ), přestávka na kávu (16:00-17:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje - pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakije, rum, brandy a tequila podávané v baru (10:00-23:00).
 
Sport a zábava
Večerní animace - příležitostně. Zdarma: posilovna, stolní tenis. Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, potápění, vodní sporty.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.alexanderhouse.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Nádherný výhled z kopce, chutná kuchyně a příjemná atmosféra jsou zárukou úspěšné dovolené v tomto hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Tento hotel už ne 13. 07. 2018

Na tomto hotelu je problém,když něco potřebujete resit,jako vymění pokoje.Kdyz jsme první den dostali pokoj s minioken,zatuchly a vyplacení koupelnou a byl to problém nám ho vyměnit,tak mě takhle... Číst zbytek recenze

Byli jsme velmi spokojeni,ubytování, jídlo i služby na úrovni. 21. 08. 2016

Bydleli jsme v nejvyšším patře v takzv.suitě a nemělo to chybu.Dva pokoje každý se samostatným soc. zařízením a velká terasa.Byli jsme dva starší páry, příbuzní. Jídlo bylo dobré, pestré a stále... Číst zbytek recenze

J.P. 17. 08. 2016

Tento hotel rozhodně neodpovídá svému zařazení. Strava - malý výběr a místy ani moc chutná. Pokoje malé a občas plné nežádoucího hmyzu. Akce hotelu, řecký večer, za polatek. Servis all inclusive... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

28. 08. - 05. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
17 997 Kč
18. 09. - 26. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
17 079 Kč
25. 09. - 09. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
29 887 Kč
25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 547 Kč
02. 10. - 09. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 472 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč