Chrysoula Studios Obrázek0
Chrysoula Studios Obrázek1
Chrysoula Studios Obrázek2
Chrysoula Studios Obrázek3
Chrysoula Studios Obrázek4
Chrysoula Studios Obrázek5
Chrysoula Studios Obrázek6
Chrysoula Studios Obrázek7
Chrysoula Studios Obrázek8
Chrysoula Studios Obrázek9

Chrysoula Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Studio
Wi-Fi
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Studia se nachází v centrální části klidného Anaxosu na severu ostrova. K pláži je to kousek, vede podél ní silnice a nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny několik minut chůze. Do větších turistických center ostrova, jako jsou Petra a Molyvos, se dostanete veřejnou dopravou ze zastávky vzdálené přibližně 300 metrů od objektu. Vzdálenost od letiště Mytilene cca 65 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,5 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Pláž Anaxos (písečná, veřejná) je vzdálená asi 50 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek).

K dispozici pro hosty

Studia mají vlastní bazén (lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma) otevřený od 9:00 do 19:00 a bar s nápoji a občerstvením (za poplatek). Součástí objektu je úschovna zavazadel; není zde recepce a plážové osušky nejsou k dispozici.

Internet

Ve veřejných prostorách je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

Samostatně. Za příplatek stravování all inclusive v restauraci vzdálené cca 300 m (v Prime studiích): Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v době od 13:00 do 21:00.

Nápoje a občerstvení v baru v areálu studií Chryssoula nejsou zahrnuty v programu all inclusive a jsou za příplatek (dle ceníku na místě).

 

Sportovní a animační program

Žádný animační program.

Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Dobře udržovaná studia pro páry, které hledají odpočinek na odlehlém ostrově Anaxos nebo chtějí prozkoumat ostrov na vlastní pěst. Další výhodou je poloha jen několik desítek metrů od písečné pláže.

Stravovanie

Samostatně. Za príplatok stravovanie formou all inclusive v reštaurácii vzdialenej približne 300 m (v štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v čase od 13:00 do 21:00.

Nápoje a občerstvenie v bare v areáli štúdií Chryssoula nie sú zahrnuté v programe all inclusive a sú za príplatok (podľa cenníka na mieste)..

Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Štúdiá mají vlastní bazén (ležadlá a slunečníky jsou k dispozici zadarmo) otevřený od 9:00 do 19:00 a bar s nápoji a občerstvením (za poplatok). Ubytovacie zariadenie má úschovňu batožiny; nie je tu recepcia a plážové uteráky sa neposkytujú.

.

Podľa nášho názoru

Dobře udržiavané štúdiá pre páry, ktoré hľadajú oddych na odľahlom ostrove Anaxos alebo chcú preskúmať ostrov na vlastnú päsť. Další výhodou je poloha len niekoľko desiatok metrov od piesočnatej pláže.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč