Clara Obrázek0
Clara Obrázek1
Clara Obrázek2
Clara Obrázek3
Clara Obrázek4
Clara Obrázek5
Clara Obrázek6
Clara Obrázek7
Clara Obrázek8
Clara Obrázek9
Clara Obrázek10
Clara Obrázek11
Clara Obrázek12
Clara Obrázek13
Clara Obrázek14

Clara

Řecko - Lesbos - Petra
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tichý, za městem
Přímo na pláži
Doporučujeme
Bazén
Bazén se slanou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotelový komplex se nachází v malé vesnici Avlaki na okraji Petry. Do centra Petry s tavernami a obchody cca 1,5 km, nejbližší obchody cca 700 m od hotelu. Cca. 250 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy, odkud se můžete dostat do Anaxosu nebo Molyvosu s historickou pevností. Vzdálenost na letiště Mytilene je cca 65 km.

POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Přibližně 100 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci) se nachází malá písčito-oblázková veřejná pláž s omezeným počtem bezplatných slunečníků a lehátek. Písečné pláže Anaxos a Petra jsou v docházkové vzdálenosti (cca 1 km, lehátka a slunečníky za poplatek).

K dispozici pro hosty

Hotel se nachází v řadové zástavbě ve svahu a skládá se z několika jednopatrových budov (kvůli výškovým rozdílům se nedoporučuje osobám se sníženou pohyblivostí). Má recepci s nepřetržitým provozem, lobby s TV koutkem a knihovnou, hlavní restauraci s terasou (k dispozici jsou dětské židličky), lobby a bar u bazénu, bazén se slanou vodou a oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), parkoviště, počítačový koutek. Za příplatek trezor na recepci (cca 10 EUR/týden), osušky (cca 2 EUR/kus/týden).

Internet

Internetové připojení Wi-Fi - zdarma v recepci a na pokojích.

Catering

All Inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) podávané formou bufetu v hotelové restauraci. Nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) jsou k dispozici v barech mezi 10:00-22:00.

Sportovní a animační program

V hotelu je malé dětské hřiště. Kromě toho je k dispozici náš vlastní Figloklub, který nabízí animace, hry a aktivity pro děti v polštině!"

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Největší předností hotelu je jeho poloha na kopci v odlehlé oblasti s fantastickým výhledem na moře, záliv a okolní města. All inclusive stravování a animace ve Figloklubu jsou zárukou příjemné dovolené pro celou rodinu!

Umiestnenie

Hotelový komplex se nachází v malé vesničce Avlaki na okraji Petry. Do centra Petry s tavernami a obchody cca 1,5 km, nejbližší obchody cca 700 m od hotelu. Cca. 250 m od hotelu sa nachádza zastávka verejnej dopravy, odkiaľ sa môžete dostať do Anaxosu alebo Molyvosu s historickou pevnosťou. Vzdialenost na letisko Mytilene je přibližně 65 km. POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu pobytovú taxu vo výške 1,50 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se nachází malé dětské hřiště. Kromě toho je k dispozici náš vlastný Figloklub, který nabízí animácie, hry a aktivity pre deti v poľskom lízyku!"

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) podávané formou bufetu v hotelové restauraci. Nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaju) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) jsou k dispozici v baroch mezi 10:00-22:00.

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Hotel sa nachádza v radovej zástavbe na svahu a zostáva z niekoľkých jednoposchodových budov (kvôli výškovým rozdielom sa neodporúča pre osoby so zníženou pohyblivosťou). Má recepciu s nepretržitou prevádzkou, vstupnú halu s TV kútikom a knižnicou, hlavnú reštauráciu s terasou (k dispozícii sú vysoké stoličky pre deti), lobby a bar pri bazéne, bazén so slanou vodou s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma), parkovisko, počítačový kútik. Pro příplatok trezor na recepcii (cca 10 EUR/týždeň), osušky (cca 2 EUR/kus/týždeň).

.
Podľa nášho názoru

Najväčššou prednosťou hotela jeho poloha na kopci v odľahlej oblasti s fantastickým výhľadom na more, záliv a blízke mestá. All inclusive stravovanie a animácie vo Figloklube zaručia vydarenú dovolenku pre celú rodinu!

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč