Anaxos Garden Obrázek0
Anaxos Garden Obrázek1
Anaxos Garden Obrázek2
Anaxos Garden Obrázek3
Anaxos Garden Obrázek4
Anaxos Garden Obrázek5
Anaxos Garden Obrázek6
Anaxos Garden Obrázek7
Anaxos Garden Obrázek8
Anaxos Garden Obrázek9

Anaxos Garden

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Studio
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komorní hotel Anaxos Garden se nachází v Anaxosu, v malém turistickém letovisku na severu ostrova. Nejbližší obchody jsou vzdáleny cca 30 m, většina obchodů a taveren se nachází u pláže (300 m). 150 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud se lze dostat do Petry a dále do kouzelného Molyvosu. Vzdálenost od letiště je cca 65 km.

Pláž
Hotel Anaxos Garden se nachází cca 300 m od písečné veřejné pláže Anaxos (lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek).

Vybavení
Hotel Anaxos Garden se skládá z malých dvoupatrových budov, ve kterých jsou pokoje. Navíc má k dispozici bazén (otevřen od 9:00-20:00, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma) a bar u bazénu, kde se podávají nealkoholické nápoje a lihoviny (za poplatek dle ceníku). U studií se nachází malé parkoviště. Hotel neposkytuje plážové osušky a nemá recepci.

Pokoje
25 pokojů typu studio s možností ubytování 2 nebo 3 osob. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, kuchyňským koutem, rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, sprchou a vysoušečem vlasů. Pokoje mají balkon nebo terasu. Za poplatek: klimatizace (5 EUR/den), trezor na pokoji (1 EUR/den). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma, na potvrzení.

Strava
Vlastní.
Za příplatek All Inclusive v restauraci, která se nachází 350 m od hotelu (u studií Prime): snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvení jsou k dispozici v baru v areálu hotelu Anaxos Garden (za poplatek dle ceníku na místě).

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program.

Internet
U bazénu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Anaxos Garden je skvělé místo pro klidnou dovolenou v obklopení dobře udržované zahrady s palmami, olivovníky a květinami. Objekt je ceněn za rodinnou atmosféru a přátelskou a vstřícnou obsluhu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč