Little Bird Obrázek0
Little Bird Obrázek1
Little Bird Obrázek2
Little Bird Obrázek3
Little Bird Obrázek4
Little Bird Obrázek5
Little Bird Obrázek6
Little Bird Obrázek7
Little Bird Obrázek8
Little Bird Obrázek9
Little Bird Obrázek10
Little Bird Obrázek11

Little Bird

Řecko - Lesbos
Pobytový
S výhledem na moře
Studio
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Little Bird se nachází na kopci mezi Anaxosem a Petrou, na severním pobřeží ostrova Lesbos, cca 65 km od letiště Mytilene. Nejbližší obchod se nachází cca 3 km a restaurace cca 500 m od hotelu. Možnost dojezdu veřejnou hromadnou dopravou do Anaxosu, Petry a Molyvosu z autobusové zastávky cca 800 m od hotelu Little Bird.

Pláž
Pláž Naxos se nachází cca 2 km a pláž v centru Petry cca 2,5 km od hotelu Little Bird. Obě pláže jsou písečné a veřejné (lehátka a slunečníky - za příplatek).

Vybavení
Hotel Little Bird byl postaven v roce 2014 a má 13 apartmánů v několika vilách. Recepce (otevřená v hodinách od 9:00-19:00), bar s nápoji a občerstvením (za příplatek), bazén (otevřen od 9:00-20:00), brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky - za příplatek (5 EUR/pobyt). Za poplatek: prádelna. V hotelu je parkoviště.

Pokoje
Našim klientům nabízíme elegantní apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi. Každý apartmán má výhled na moře a balkon nebo terasu. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem, kuchyňským koutem s ledničkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
Stravování vlastní.
 
Sport a zábava
Hotel Little Bird neorganizuje animační program.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.littlebirdlesvos.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Moderně zařízené apartmány vysoké kvality v Little Bird se nachází v klidné lokalitě s nádherným výhledem na záliv. Doporučujeme párům, které hledají ideální místo pro romantickou dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč