All Senses Ocean Blue Obrázek0
All Senses Ocean Blue Obrázek1
All Senses Ocean Blue Obrázek2
All Senses Ocean Blue Obrázek3
All Senses Ocean Blue Obrázek4
All Senses Ocean Blue Obrázek5
All Senses Ocean Blue Obrázek6
All Senses Ocean Blue Obrázek7
All Senses Ocean Blue Obrázek8
All Senses Ocean Blue Obrázek9
All Senses Ocean Blue Obrázek10
All Senses Ocean Blue Obrázek11
All Senses Ocean Blue Obrázek12
All Senses Ocean Blue Obrázek13
All Senses Ocean Blue Obrázek14
All Senses Ocean Blue Obrázek15
All Senses Ocean Blue Obrázek16
All Senses Ocean Blue Obrázek17
All Senses Ocean Blue Obrázek18
All Senses Ocean Blue Obrázek19
All Senses Ocean Blue Obrázek20

All Senses Ocean Blue

Řecko - Rhodos
Pobytový
Bestseller
Wellness
Wi-Fi
Mezinárodní animace
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

All Senses Ocean Blue Sea Side Resort je nedávno zrekonstruovaný 4hvězdičkový klenot, který se nachází na severním pobřeží ostrova Rhodos - v malém městečku Kremasti, v zátoce Ialyssos. Hotel obklopen bujnou zahradou se nachází v blízkosti restaurací, barů a obchodů, pouhých 5 km od mezinárodního letiště na Rhodosu (zastávka autobusu cca 200 m od hotelu, cca 4 EUR/Rhodos) a 9 km od samotného města. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Hotel se nachází u veřejné oblázkovo-kamenité pláže (přechod přes cestu). Ručníky v ceně.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, lobby, výtah, bazén (oddělená část pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, osušky na zálohu), restaurace Captain - středomořská, řecká a mezinárodní kuchyně, 2 bary (jeden u bazénu), zahrada, posilovna, parkoviště. Za příplatek: kadeřnictví, kosmetika, prádelna, wellness.

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v určených barech.

Sportovní a animační program

Hotel organizuje animační program pro děti i dospělé, tematické večery s živou hudbou, lekce cvičení, hry a soutěže. Navíc mají hosté k dispozici: posilovnu, stolní tenis, šipky, wellness (za poplatek; široká nabídka masáží, sauna). Všechny vodní sporty jsou nabízeny externími společnostmi.

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

All Senses Ocean Blue Sea Side Resort zve na nezapomenutelný pobyt na Rhodosu - ostrově slunce a květin. Ochutnejte ty nejlepší pokrmy ze středomořské a řecké kuchyně a nechte se oslnit úchvatným výhledem na třpytivé Egejské moře.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč