Louis Zante Beach Obrázek0
Louis Zante Beach Obrázek1
Louis Zante Beach Obrázek2
Louis Zante Beach Obrázek3
Louis Zante Beach Obrázek4
Louis Zante Beach Obrázek5
Louis Zante Beach Obrázek6
Louis Zante Beach Obrázek7
Louis Zante Beach Obrázek8
Louis Zante Beach Obrázek9
Louis Zante Beach Obrázek10
Louis Zante Beach Obrázek11
Louis Zante Beach Obrázek12
Louis Zante Beach Obrázek13

Louis Zante Beach

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Louis Zante Beach je obklopen malebnými zahradami. Nachází se přímo u krásné zátoky v letovisku Laganas, u písečné pláže. Centrum, které nabízí rušný noční život se nachází cca 1 km (bary a noční kluby). Letiště je vzdáleno cca 10 km od hotelu.
 
Pláž
Velká písečná pláž s četnými bary a restauracemi v okolí. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za příplatek. Plážové osušky si lze zapůjčit v hotelu po zaplacení zálohy.
 
Vybavení
Recepce, směnárna, lobby, výtah, 2 restaurace (včetně a'la carte), koktejlový bar, venkovní bazén (12 x 25 m), dětský bazén (4 x 4 m, hloubka 45 cm), bar u bazénu, obchod se suvenýry, stánek, TV místnost, dětská herna, parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky si lze zapůjčit po zaplacení zálohy. Za poplatek: hlídání dětí, lékařská péče, prádelna a kadeřnické služby.
 
Pokoje
Hotel Louis Zante Beach nabízí 268 dobře vybavených a vkusně zařízených pokojů, které jsou umístěny ve 2patrové hlavní budově nebo v jedné z 8 vedlejších budov. Každý pokoj je vybaven koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 3,5 EUR/den), minibarem (za poplatek), ledničkou, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou. Možnost přidání dětské postýlky pro dítě do 2 let. Hotel nabízí různé typy pokojů. 
Standardní pokoj s výhledem do zahrady nebo na moře (cca 21 m²). 
Pokoj typu Superior bungalov s výhledem do zahrady nebo na moře (cca 28 m²) - vybaven postelí typu twin a 2 pohovkami, oddělenými od sebe posuvnými dveřmi. 
Bungalov s výhledem na moře (cca 21 m²) s postelí typu twin a 1 rozkládací pohovkou.

Strava
All Inclusive - jídla formou bufetu: snídaně (7:00-10:15) v restauraci „Dionysos“, pozdní snídaně (10:00-12:00) v restauraci „Poseidon“, oběd (12:00-15:00) v restauraci „Dionysos“a „Poseidon“, občerstvení (10:00-12:00, 15:00-18:00) v restauraci „Poseidon“, večeře (18:30-21:30) v restauraci „Dionysos“ , speciální dětský bufet (18:30-21:30) hned vedle hlavního bufetu, pozdní občerstvení (22:00-0:00) v baru „Vachus“, nealkoholické nápoje (10:00-0:00) v baru u bazén nebo v hlavním baru, teplé občerstvení (7:00-0:00).
 
Sport a zábava
2 tenisové kurty, volejbalové hřiště, fitness centrum, aerobik, stolní tenis, kulečník (za poplatek). Pro děti: pirátská loď, miniklub pro děti ve věku 4-12 let (mezinárodní animace), dětské hřiště.
 
Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
louiszantebeach.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Louis Zante Beach je známý díky skvělé poloze - nachází se přímo u krásné pláže obklopené bujnou zelení. Díky stylově navrženým pokojům s myšlenkou o skutečné relaxaci zde strávíte nezapomenutelnou dovolenou!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

V souvislosti s COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu v omezeném čase a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč