Majestic Hotel Obrázek0
Majestic Hotel Obrázek1
Majestic Hotel Obrázek2
Majestic Hotel Obrázek3
Majestic Hotel Obrázek4
Majestic Hotel Obrázek5
Majestic Hotel Obrázek6

Majestic Hotel

Řecko - Zakynthos - Laganas
Pobytový
Rodinný
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přímo v centru jednoho z nejoblíbenějších letovisek na ostrově - Laganas, což zaručuje přístup do živé a zábavné části města s mnoha obchody, bary, kluby a diskotékami. Večer se hlavní ulice mění v místo setkávání a zábavy mladých lidí z celého ostrova, která trvá až do pozdních nočních hodin. Hotel má také výhodné spojení s hlavním městem ostrova Zakynthos Town, které je vzdáleno asi 8 km, autobusová zastávka se nachází asi 50 m od hotelu (jízdenka cca 1,8 EUR/1 cesta). Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 30 minut.

UPOZORŇUJEME, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním v hotelu.

 

Pláž

Nemovitost se nachází přibližně. 400 m od písečné pláže oceněné Modrou vlajkou s pozvolným sestupem do vody. Plážový servis - za poplatek.

 

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce s lobby, hlavní restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí (se sladkou vodou), terasa u bazénu a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Lázeňské centrum v areálu hotelu (vstup do SPA cca 10 €): Krytý bazén, vířivka, posilovna, finská lázeň, turecká lázeň, tropický déšť, teplá křesla, masáže (relaxační, léčebné, indické, anticelulitidové), podrobný ceník procedur k dispozici na místě.

 

Internet

Internetový koutek na recepci - za příplatek (cca 3 EUR/hodina), na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - za příplatek (cca 3 EUR/hodina).

 

Catering

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Občerstvení během dne v restauraci nebo v baru u bazénu. Místní alkoholické nápoje: víno, pivo, ouzo, brandy, koktejly a nealkoholické nápoje: káva, čaj, horká čokoláda, voda, perlivé nápoje, džusy, cola, limonáda (10:00-23:00). K dispozici je dětské menu.

Sportovní a animační program

Dětské hřiště, pingpongový stůl, kulečník a elektronické hry (za příplatek cca 2 EUR/hra). V areálu hotelu se nachází také lázeňské centrum.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Majestic je ideální pro mladé lidi, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v centru živé vesnice. Jedná se o objekt s prostornými pokoji a skvělou polohou, v blízkosti mnoha zajímavostí.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza priamo v centre jedného z najobľúbenejších letovísk na ostrove - Laganas, čo zaručuje prístup do živej a zábavnej časti mesta s množstvom obchodov, barov, klubov a diskoték. Hlavná ulica sa večer mení na miesto stretnutí a zábava mladých ľudí z celého ostrova, ktorá trvá až do neskorých nočných hodín. Hotel má také výhodné spojení s hlavním městem ostrova Zakynthos Town, které je vzdálené asi 8 km, autobusová zastávka se nachází asi 50 m od hotelu (lístok cca 1,8 EUR/1 cesta). Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 30 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Detské ihrisko, pingpongový stůl, biliard a elektronické hry (za příplatok cca 2 EUR/hra). V areálu hotelu se nachází i koupelnové centrum.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa v reštaurácii alebo v bare pri bazéne. Miestne alkoholické nápoje: víno, pivo, ouzo, brandy, koktaily a nealkoholické nápoje: káva, čaj, horúca čokoláda, voda, perlivé nápoje, džúsy, kola, limonáda (10:00-23:00). K dispozici je dětské menu.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce v lobby, hlavní restaurace, bazén s oddělenou částí pro děti (takže sladkou vodou), terasa při bazénech a bar při bazénech. Ležadlá a slunečníky pri bazéne - zdarma. Lázeňské centrum v areálu hotelu (vstup do lázní cca 10 €):

.
Podľa nášho názoru

Majestic je ideálny pre mladých ľudí, ktorí chcú stráviť aktívnu dovolenku v centre živej dediny. Je to objekt s kněžskými izbami a skvělou polohou, v blízkosti mnohých atrakcí.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč