White Olive Premium Cameo Obrázek0
White Olive Premium Cameo Obrázek1
White Olive Premium Cameo Obrázek2
White Olive Premium Cameo Obrázek3
White Olive Premium Cameo Obrázek4
White Olive Premium Cameo Obrázek5
White Olive Premium Cameo Obrázek6
White Olive Premium Cameo Obrázek7
White Olive Premium Cameo Obrázek8
White Olive Premium Cameo Obrázek9
White Olive Premium Cameo Obrázek10
White Olive Premium Cameo Obrázek11
White Olive Premium Cameo Obrázek12
White Olive Premium Cameo Obrázek13
White Olive Premium Cameo Obrázek14
White Olive Premium Cameo Obrázek15
White Olive Premium Cameo Obrázek16
White Olive Premium Cameo Obrázek17
White Olive Premium Cameo Obrázek18
White Olive Premium Cameo Obrázek19
White Olive Premium Cameo Obrázek20
White Olive Premium Cameo Obrázek21
White Olive Premium Cameo Obrázek22
White Olive Premium Cameo Obrázek23
White Olive Premium Cameo Obrázek24

White Olive Premium Cameo

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Síť White Olive
Rodinný
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v centru vesnice Agios Sostis v krásném zálivu Laganas. Dominantou této malé vesničky je malý, ale zajímavý ostrůvek Cameo Island, na který vede dřevěný most. Na samotném ostrůvku se nachází také písečná pláž, která je velmi oblíbeným místem pro pořádání svateb. Nejbližší obchody a taverny jsou vzdáleny asi 100 m. Do Laganas, nejoblíbenějšího letoviska v oblasti, dojdete pěšky za 20 min. Laganas - město, které nikdy nespí, je živé centrum s mnoha obchody, tavernami, kluby a diskotékami. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 20 min.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži (přes ulici), která je hnízdištěm želv Caretta-Caretta. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, lobby s TV, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, bary (včetně jednoho u bazénu), sladkovodní bazén, dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Plážové osušky (nutná záloha).

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

All inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, občerstvení na baru 10:00-22:00, nealkoholické nápoje (filtrovaná káva, čaj, džusy, voda) a alkoholické nápoje místní výroby (tsiopouro, ouzo, pivo, bílé a červené víno, vybrané koktejly) se podávají v hotelových barech od 10:00-22:00. Zahraniční alkoholické nápoje a čerstvě vymačkané džusy jsou za příplatek.

.
Sportovní a animační program

Stůl na stolní tenis, herna se stolními a elektronickými hrami, dětské hřiště, animace, tematické večery, aqua aerobic.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel je čerstvě zrekonstruovaný. Kromě zajímavých, moderních a velmi prostorných pokojů má něco, co se těžko pojmenovává, ale je to velmi důležité: dobré klima, pohodovou atmosféru a především majitele, který se o vše skvěle stará a snaží se, aby byl každý zákazník se svým pobytem spokojený. Vřele doporučujeme!

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč