Blue Horizon Obrázek0
Blue Horizon Obrázek1
Blue Horizon Obrázek2
Blue Horizon Obrázek3
Blue Horizon Obrázek4
Blue Horizon Obrázek5
Blue Horizon Obrázek6
Blue Horizon Obrázek7
Blue Horizon Obrázek8
Blue Horizon Obrázek9
Blue Horizon Obrázek10
Blue Horizon Obrázek11
Blue Horizon Obrázek12
Blue Horizon Obrázek13
Blue Horizon Obrázek14
Blue Horizon Obrázek15

Blue Horizon

Řecko - Rhodos - Ialyssos
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rozsáhlý hotelový komplex se skládá z velké hlavní budovy a několika menších bungalovů zasazených do krásné udržované svěží zahrady. Objekt se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži, jedné z nejhezčích pláží v této části ostrova. Do centra letoviska Ialyssos nabízejícího řadu zábavních podniků a obchodů cca 500 m (přístup do centra po osvětlené ulici; nejbližší obchody a taverny jsou přímo u hotelu). V centru Ialyssosu je zastávka autobusu veřejné dopravy, kterým se dostanete do centra města Rhodos vzdáleného asi 8 km, kde najdete řadu obchodů, barů, restaurací, diskoték a především nádherné středověké Staré město. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 30 minut.

Pláž
Vedle pláže. Plážový servis za poplatek (cca 4 EUR/lůžko).
K dispozici pro hosty

Recepce (24 hod.) s lobby, klimatizovaná (červen-září) hlavní restaurace s terasou (dětské židličky zdarma), hlavní bar a bar u bazénu, TV místnost, velký bazén (se sladkou vodou), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky (u bazénu - zdarma, na pláži a v zahradě za příplatek, cca 2,5 hod. 8 EUR za sadu: dvě lehátka a slunečník), plážové osušky (zdarma), krásně udržovaná velká zahrada, dětské hřiště, miniklub pro děti, WI-FI v lobby (za příplatek cca 2,50 EUR/30min.), bez úschovny zavazadel, hotel přijímá platební karty. V areálu hotelu se nachází směnárna.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Nápoje k jídlu za příplatek. Dětské menu k dispozici.

.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí animační program pro děti i dospělé od poloviny května do konce září, který zahrnuje sportovní hry a aktivity během dne, večerní představení a animaci v dětském miniklubu (přibližně čtyřikrát týdně). K dispozici je kulečník, ping pong, tenisový kurt (za poplatek), basketbalové hřiště a hřiště na plážový volejbal. Kromě toho se u pláže nachází jedna z nejznámějších škol windsurfingu na ostrově (za poplatek).

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Dobře udržovaný hotel se zajímavě upraveným areálem, s velmi dobrou polohou v krásné zahradě a přímo na pěkné pláži. Doporučujeme milovníkům windsurfingu a klientům, kteří ocení blízkost prázdninových aktivit.

Umiestnenie

Rozsáhlý hotelový komplex zůstává z velké části hlavní budovy a několika menších bungalovů v nádherných udržiavaných svěžích zahradách. Objekt sa nachádza priamo na piesočnato-kamienkovej pláži, jednej z najkrajších pláží v tejto časti ostrova. Do centra Ialyssos s ponukou rôznorodej zábavy a obchodov cca 500 m (prístup do centra cez osvetlenú ulicu; najližšie obchody a taverny sú hneď vedľa hotela). V centru Ialyssosu sa nachádza autobusová zastávka verejnej dopravy, ktorou sa dostanete do centra mesta Rhodos vzdialeného asi 8 km, kde nájdete množstvo obchodov, barov, reštaurácií, diskoték a predovšetkým nádherné stredoveké staré mesto. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 30 minut.

.
Športový a animačný program

Hotel nabízí animačný program pre deti a dospelých od polovice mája do konca septembra, ktorý zahàňa športové hry a aktivity počas dòa, večerné predstavenia a animácie v detskom miniklube (približne štyrát týždenne). K dispozici je biliard, ping pong, tenisový kurt (za poplatok), basketbalové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal. Kromě toho se při pláži nachází jedna z nejznámějších škôl windsurfingu na ostrovech (za poplatok).

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bohatého bufetu. Nápoje k jedlám za příplatek. K dispozici je dětské menu.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepcia (24 hodín) s lobby, klimatizovaná (červen-září) hlavná reštaurácia s terasou (detské stoličky zdarma), hlavný bar a bar pri bazéne, pronájem TV, velké umyvadlo (se sladkou vodou), brodítko detail, lazadlá a slnečníky (pri bazéne - zdarma, na pláži a v záhrade za príplatok cca. 8 EUR za sadu: dve ležadlá a slnečník), plážové osušky (zdarma), krásne udržiavaná veľká záhrada, detské ihrisko, miniklub pre deti, WI-FI v lobby (za príplatok cca 2,50 EUR/30 min.), bez úschovne batožiny, hotel akceptuje kreditné karty. V priestoroch hotela sa nachádza zmenáreň.

.
Podľa nášho názoru

Dobře udržiavaný hotel tak zaujímavo upraveným areálem, s velmi dobrou polohou v krásnej záhrade a priamo na peknej pláži. Odporúčame milovníkom windsurfingu a klient, ktorí oceniać blízkosť dovolenkových aktivít.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby českého delegáta.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

UPOZORNĚNÍ!
Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5-10 EUR/pokoj/den (v závislosti na standardu ubytování). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program


Den první
Odlety z ČR (Praha, Brno). Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do ČR.
 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč