Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek0
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek1
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek2
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek3
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek4
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek5
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek6
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek7
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek8
Royal Baltic Luxury Boutique Obrázek9

Royal Baltic Luxury Boutique

Polsko - Střední Pomoří - Ustka
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Voucher
Domácí zvířata
Doporučujeme
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní butikový hotel se nachází v klidné části Ustky (Słowińské pobřeží, okres Słupsk), obklopený pobřežním borovým lesem. Vzdálenost do centra města s četnými zábavními podniky a restauracemi - cca 2 km. Nejbližší obchody a zastávka veřejné dopravy se nacházejí cca 1 km od hotelu.

POZNÁMKA! Cena nezahrnuje rekreační poplatek ve výši 3,80 PLN/osoba/den. Tento poplatek je povinný a platí se v hotovosti přímo na recepci před ubytováním klientů.

.

Pláž

Budova se nachází pouhých 150 m od široké veřejné písečné pláže oceněné Modrou vlajkou (přístup přes lesní cestu, která přechází ulici). Sestup do moře je místy kamenitý, doporučujeme boty do vody. Hotel poskytuje hotelová lehátka, která si lze vzít s sebou na pláž. Nejbližší půjčovna vodních potřeb se nachází v centru města.

K dispozici pro hosty

Hotel má recepci s klimatizovanou halou a úschovnu zavazadel. Restaurace (k dispozici jsou dětské židličky a dětské stolky a dětské menu) s barem, herna, vířivka, krytý 1,35 m hluboký sladkovodní bazén s brouzdalištěm, protiproudem, masáží šíje a chromoterapií. U bazénu jsou k dispozici lehátka a osušky. Hosté mohou na recepci zdarma využít trezor a půjčovnu žehličky. Za příplatek si lze pronajmout konferenční místnost. Hotel disponuje zařízením pro tělesně postižené a přijímá kreditní karty.

Zvířata za příplatek 80 PLN/den. Parkování - 20 zł/den.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné Wi-Fi, v pokojích je zdarma kabelový internet.

Catering

Snídaně se podávají formou bufetu. Rozsáhlé večeře formou bufetu za příplatek (vyžadovány dlouhé kalhoty a krytá obuv). Bar za příplatek.

.

Sportovní a animační program

V hotelu je zdarma k dispozici posilovna. K dispozici je kulečník (zdarma do 14:00) a stolní tenis - nutná rezervace předem. Od pondělí do soboty probíhají lekce aqua aerobiku (nutná rezervace). Za příplatek jsou k dispozici masáže a procedury v hotelovém Spa & Wellness centru. K dispozici je také dětské hřiště a herna.

Rainbow pořádá v turistické vesničce řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, budete hned první den pozváni na pěší prohlídku okolí, během níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a budete se moci seznámit s ostatními rekreanty během teambuildingového večera. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné workshopy.

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Pozornost věnují různým potřebám dětí, ani

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Luxusní a stylový hotel s intimní atmosférou, nedaleko písečné pláže oceněné Modrou vlajkou a zároveň v pěší vzdálenosti od centra Ustky. Zařízení je hosty oceňováno pro profesionální služby, bohatou nabídku lázeňského centra a dobrou kuchyni. Ideální místo pro romantický pobyt ve dvou.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč