Anse Soleil Beachcomber Obrázek0
Anse Soleil Beachcomber Obrázek1
Anse Soleil Beachcomber Obrázek2
Anse Soleil Beachcomber Obrázek3
Anse Soleil Beachcomber Obrázek4
Anse Soleil Beachcomber Obrázek5
Anse Soleil Beachcomber Obrázek6
Anse Soleil Beachcomber Obrázek7
Anse Soleil Beachcomber Obrázek8

Anse Soleil Beachcomber

Seychely
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Komorní, menší hotel
Tichý, za městem
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní hotel se nachází v jihozápadní části ostrova Mahe, v oblasti Baie Lazare. Skládá se z hlavní budovy a tuctu bungalovů obklopených bujnou vegetací. Hotel se nachází přibližně 25 km od hlavního města Seychel, Victorie, kde je široký výběr restaurací, barů a obchodů. Přibližně. Na mezinárodní letiště je to 18 km.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází písečná pláž obklopená tropickou vegetací. Na pláži v areálu hotelu jsou k dispozici bezplatná lehátka.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, hlavní restaurace s výhledem na oceán, hlavní bar. Hotel nemá bazén, ale to více než vynahrazuje jeho fantastická poloha přímo na pláži. Dále je hostům k dispozici: miniknihovna, internetový koutek, parkoviště. Vodní sporty na pláži za příplatek.

Internet

V lobby a restauraci je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Večeře s pokrmy a'la carte jsou k dispozici za příplatek. Nápoje k jídlu za příplatek.

.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Centrum vodních sportů (šnorchlovací vybavení a kajaky v ceně) za příplatek.

.

Webové stránky Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Tento komorní hotel s fantastickou polohou přímo na pláži je ideální volbou pro hosty, pro které je důležitý poměr ceny a kvality! Blízkost pláže, dostupnost vodních sportů i pohodová a prázdninová atmosféra hotelu vám umožní prožít blaženou dovolenou v rajském prostředí.

Umiestnenie

Komorný hotel se nachází v juhozápadní části ostrova Mahe, v oblasti Baie Lazare. Pozostáva z hlavní budovy a tucta bungalovov obklopených bujnou vegetáciou. Hotel je vzdálený přibližně 25 km od hlavního města Seychel, Victorie, kde se nachází široký výběr restaurací, barov a obchodů. Približne. Na mezinárodní letisko je to 18 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se neuskutočňuje animační program. Centrum vodných športov (vybavenie na šnorchlovanie a kajaky v cene) za príplatok.

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu v hlavní restauraci. Večere s jedlami a'la carte sú k dispozícii za príplatok. Nápoje k jedlám za príplatok.

.
Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, hlavní restaurace s výhledem na oceán, hlavní bar. Hotel nemá bazén, ale to více než vynahradzuje jeho fantastická poloha přímo na pláži. Hosťom je k dispozici aj: miniknižnica, internetový kútik, parkovisko. Vodné športy na pláži za príplatok.

.
Podľa nášho názoru

Tento komorní hotel s fantastickou polohou přímo na pláži je ideálnou volbou pro hosty, pro které je důležitý poměr ceny a kvality! Blízkosť pláže, dostupnosť vodných športov, ako aj uvoľnená a prázdninová atmosféra hotela vám umožnia prežiť blaženú dovolenku v rajskom prostredí.

Program:

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2-3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet z Varšavy, přestup v Dubaju nebo v Doha. 
 
Den 2
Přílet na Seychely. Transfer do vybraného hotelu. Ubytování kolem cca 14:00 hodiny.    
 
Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 9
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Mahe. Odlet do Varšavy.

Den 10
Přestup v Dubaji nebo Doha a následně přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice

Měna
Hlavní měnou na Seychelách je Seychelská rupie (SCR), která se dělí na 100 centů. Je zakázáno dovážet a vyvážet místní měnu. 1 USD = cca 14 SCR, 1 PLN = cca 4 SCR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V - 240 V. Zástrčky anglického typu. Jsou vyžadovány adaptéry, které si lze půjčit nebo zakoupit téměř ve všech hotelech.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř na všech ostrovech souostroví. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. 

Očkování a zdraví
Od turistů z Evropy není vyžadováno žádné povinné očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, infekční hepatitidě A a B, záškrtu, tetanu a obrně. Kromě toho je třeba dodržovat základní hygienická pravidla, jako je mytí rukou a ovoce, pití balené vody, používání balené vody pro čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 20 SCR, pivo v baru - cca 70-90 SCR.

Důležité informace:
- Sankce za držení a užívání drog na Seychelách a obchodování s nimi jsou velmi omezující. Seychelské celní služby zavádějí pravidelná přísnější omezení dovozu nebo vývozu zbraní, loveckého vybavení a co je důležité, také ovoce a zeleniny.
- Ve větších restauracích a hotelech za pronájem automobilu nebo za výlet lodí zaplatí turisté pouze v eurech. Rupiemi lze platit v obchodech, kavárnách, levnějších hotelech a na místních trzích. Je třeba mít na paměti, že seychelské rupie nelze vyměnit na euro! Bankomaty vydávají pouze rupie, proto je nejlepší vzít peníze v eurech a vyměňovat si malé částky.
- Chcete-li si vyměnit peníze ve směnárně, musíte mít u sebe průkaz totožnosti!
- Seychelští obyvatelé věnují zvláštní pozornost ochraně životního prostředí na ostrovech a kolem nich. Je třeba dodržovat zákazy, např. chození po korálech.
- Fauna a flóra 115 ostrovů souostroví je mimořádně zajímavá a pestrá. Až 60% oblasti Seychel je přírodní rezervací. Kromě úžasného podmořského světa můžeme vidět obrovské vodní želvy, černého papouška a útesového žraloka - všechny v jejich přirozeném prostředí!

V oblasti

Mahe
Největší ostrov Seychel, který je ekonomickým centrem země. Mahe je díky své žulové struktuře hornatým ostrovem a oplývá krásnou krajinou - je zde mnoho malebných zátok obklopených exotickou zelení a ze safírových oceánských vod vyrůstají různé skalní útvary, což ostrovu dodává jedinečný charakter.

Praslin
Druhý největší ostrov Seychel hojně navštěvovaný turisty z celého světa. Ostrov je známý nejen díky krásným písečným plážím, ale také díky Národnímu parku Vallée de Mai, ve kterém roste slavná seychelská palma.

La Digue
Nejméně komercializovaný ostrov, který je ztělesněním představ o rajských seychelských plážích. Jediným dopravním prostředkem na La Digue jsou jízdní kola - je to ideální návrh na klidné prozkoumání ostrova, s odpočinkem na pláži a ochutnáním místních specialit.

Výlety v okolí

Objevujeme Mahe!
Skvělá příležitost poznat „nejmenší hlavní město světa“ - Victorii. Během celodenního výletu uvidíme mimo jiné: budovu slavné hodinové věže Clock Tower inspirovanou londýnským Big Benem, budovu „Codevar“ s místním řemeslem, projdeme se Albert Street, která vede k pestrobarevnému trhu s čerstvými rybami a tropickým ovocem. Bude také příležitost seznámit se s kreolskou kuchyní. Odpoledne si dopřejeme odpočinek na jedné z nejkrásnějších pláží souostroví. 
 
Plavba na Moyenne Island
Celodenní plavba v Indickém oceánu! Během plavby je možné krmit tropické ryby, pro odvážné doporučujeme osvěžující koupel a šnorchlování. Na závěr nás čeká odpočinek na jednom z ostrovů Národního mořského parku sv. Anny. 
 
Dva seychelské klenoty 

Nikdo není schopen zažít opravdové kouzlo Seychel, aniž by navštívil dva nejkrásnější ostrovy souostroví: Praslin a La Digue. Během pobytu na ostrově Praslin navštívíme rezervaci Vallée de Mai, ve které se nachází jedinečná fauna a flóra souostroví. Následně se vydáme na jednu z nejkrásnějších pláží Seychel - Anse Lazio. Dalším krásným ostrovem je La Digue - je považován za jeden z reklamních spotů. 

Rajská rezervace  
V přírodní rezervaci Vallée de Mai uvidíme, jak roste jediná svého druhu lodoicea seychelská, jejíž plody jsou známé jako mořský kokos. Kromě tropické vegetace můžete v rezervaci vidět zajímavé druhy zvířat, včetně černého papouška. Následně se vydáme na jednu z nejkrásnějších pláží Seychel - Anse Lazio. 
 
Ostrovy Cousin, Curieuse a Saint-Pierre
Expedici začneme od plavby na ostrov Cousin. Můžeme se zde setkat se vzácnými druhy ptáků a rostlin. Následně navštívíme ostrov Curieuse, který je zcela pokrytý mořským národním parkem. Kdysi se nazýval „červeným ostrovem” díky výrazné barvě půdy. Stojí za to vědět, že se také nazývá ostrovem želv - na ostrově žije cca 200 jedinců! Výlet zakončíme odpočinkem na malém ostrůvku St. Pierre, který je nazýván vizitkou Seychel. Milovníci podmořského světa budou mít příležitost šnorchlovat v oceánu. 

Trekking na rajském ostrově
Seychely jsou nejen místem k odpočinku na pláži, ale také ideálním místem pro pěší výlety po okolí. Během výletu nás čekají nejkrásnější památky hlavního města, vydáme se na 1,5hodinovou procházku podél severozápadního pobřeží ostrova. Následně poplujeme do Mořského parku Bay Ternay, během plavby možnost krmení tropických ryb, pro odvážné doporučujeme osvěžující koupel a šnorchlování. 

Upozornění k přeletu

Odlet do Mahe pravidelnou linkou s přestupem. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Seychelách obvykle trvá po celý rok.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč