Aries Hotel & Spa Obrázek0
Aries Hotel & Spa Obrázek1
Aries Hotel & Spa Obrázek2
Aries Hotel & Spa Obrázek3
Aries Hotel & Spa Obrázek4
Aries Hotel & Spa Obrázek5
Aries Hotel & Spa Obrázek6
Aries Hotel & Spa Obrázek7
Aries Hotel & Spa Obrázek8
Aries Hotel & Spa Obrázek9
Aries Hotel & Spa Obrázek10
Aries Hotel & Spa Obrázek11

Aries Hotel & Spa

Polsko - Slezské Beskydy - Szczyrk
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Aries Hotel & Spa Wisła byl zřízen v kultovním Domě turistů - legendárním útulku PTTK "Nad Zaporą", v místě, kde začíná královna polských řek. Wisła, která se nachází v srdci Slezských Beskyd, je městem, které přitahuje milovníky lyžování i horské turistiky. Hotel se nachází v klidné poloze u přehrady Mała, odkud začínají turistické trasy různé obtížnosti, např. na Baraniu Goru, Polanu Przysłop, Zielony Kopiec nebo Smerekowiec. Je zde také možnost jízdy na horských kolech. V zimě Wisła láká milovníky lyžování, protože na jejím území se nachází více než 20 lyžařských stanic různé obtížnosti. Milovníci běžeckého lyžování mohou využít jednu z nejlepších homologovaných tratí FIS v Polsku.

.
K dispozici pro hosty

Tento 4* komfortní a stylový hotel je přirozeně dokončen ve dřevě a kameni s důrazem na dobrou atmosféru a zachování místního rázu. K dispozici je následující vybavení: recepce s nepřetržitým provozem, 3 výtahy (1 v každé ze 3 budov), lobby bar, bazén s 12 lehátky, 3 sauny, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, restaurace Polka (s kuchyní Magdy Gessler) s terasou nad potokem, 3 menší konferenční místnosti nebo 1 velká. K dispozici jsou podzemní parkovací místa. (Některá z výše uvedených zařízení jsou za příplatek).

Za poplatek Aries SPA - 4 ordinace s nabídkou procedur renomovaných kosmetických značek; zdarma pro hotelové hosty atmosférická wellness zóna s bazénem a saunovou částí, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, 2 dětské herny, dětské hřiště v zahradě. Během prázdnin několikrát týdně dětská animace a v pátek nebo v sobotu hudební večery (pořádané hotelem).

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně a večeře jsou zahrnuty v ceně. Snídaně jsou podávány formou bufetu v restauraci Polka, která sousedí s hotelem, večeře o 3 chodech jsou servírované (výběr šéfkuchaře) s nealkoholickými nápoji (voda, káva, čaj, džusy) - v případě velkého počtu hostů v hotelu je možné změnit formu podávání večeří na bufet.

.
Sportovní a animační program

Za poplatek Aries SPA - 4 ordinace nabízející procedury renomovaných kosmetických značek; pro hotelové hosty zdarma, atmosférický wellness s bazénem a saunou, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, 2 dětské herny, dětské hřiště v zahradě. Během prázdnin několikrát týdně dětské animace a v pátek nebo v sobotu hudební večery (pořádá hotel).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Útulný a luxusní hotel ve stylu, který spojuje blízkost přírody s relaxací, díky čemuž je zdejší odpočinek výjimečný. Jeho výhodná poloha je další předností a celek doplňuje vynikající autorská kuchyně. Vřele doporučujeme.

.
Umiestnenie

Aries Hotel & Spa Wisła vznikl v ikonickém turistickém domě - legendárnom útulku PTTK "Nad Zaporą", na místě, kde začíná královná polských řek. Vistula, která nachádza v srdci Sliezskych Beskyd, je mesto, ktoré láka milovníkov lyžovania aj horskej turistiky. Hotel sa nachádza v tichej lokalite pri priehrade Malá, odkiaľ začínajú turistické trasy rôznej náročnosti, napr. na Baraniu Horu, Polanu Przysłop, Zielony Kopiec alebo Smerekowiec. Je zde také možné jezdit na horských kolech. V zimě Vistula láka milovníky lyžovania, pretože v jej okolí sa nachádza viac ako 20 lyžiarskych staníc rôznej náročnosti. Milovníci běžeckého lyžovania môžu využívať jednu z najlepších homologizovaných tratí FIS v Poľsku.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Pro poplatok, Aries SPA - 4 ordinácie s ponukou procedur renomovaných kozmetických znaiek; pre hotelových hostí zdarma, atmosférická wellness zóna s bazénom a saunou, 2 vonkajšie vírivky, fitnes, relaxačná zóna pri rieke, 2 detské herne, detské ihrisko v záhrade. Počas dovolenkovej sezóny niekoľkokrát týždenne detské animácie a hudobné večery v piatok alebo v sobotu (organizované hotelom).

.
Stravovanie

Raňajky a večera jsou zahrnuté v ceně. Raňajky sa podávajú formou bufetu v reštaurácii Polka v susedstve hotela, 3-chodové večere sa podávajú (výber šéfkuchára) s nealkoholickými nápojmi (voda, káva, čaj, džúsy) - v prípade veľkého počtu hostí v hoteli je možné zmeniť formu podávania večerí na bufet.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Tento 4* komfortní a stylový hotel je přirozeně vybavený z dřeva a kamene, přičemž se dbá na dobrou atmosféru a zachovanie miestneho charakteru. K vybaveniu patrí: recepcia s nepretržitou prevádzkou, 3 výťahy (1 v každé ze 3 budov) lobby bar, bazén s 12 ležadlami, 3 sauny, 2 vonkajšie vírivky, fitnescentrum, oddychová zóna pri rieke, reštaurácia Polka (s kuchyňou Magdy Gessler) s terasou nad potokom, 3 menšie konferenčné miestnosti alebo 1 veľká. K dispozici jsou podzemní parkovací místa. (Některé z uvedených zařízení jsou spoplatněné).

Za poplatok Aries SPA - 4 ordinácie ponúkajúce procedúry renomovaných kozmetických značiek; pre hotelových hostí zdarma, atmosférická wellness zóna s bazénom a saunovou časťou, 2 vonkajšie vírivky, fitnes miestnosť, relaxačná zóna pri rieke, 2 detské herne, detské ihrisko v záhrade. Počas dovolenkovej sezóny niekoľkokrát týždenne detské animácie a hudobné večery v piatok alebo v sobotu (organizované hotelom).

.
Podľa nášho názoru

Útulný a luxusní hotel v regionu, který spojuje blízkost přírody s relaxací, díky níž je komfort odpočinku výjimečný. Jeho výhodná poloha je další devízou a celok doplňuje vynikajúca autorská kuchyňa. Srdečně doporučujeme.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Beskid Śląski - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč