Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek0
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek1
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek2
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek3
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek4
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek5
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek6
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek7
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek8
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek9
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek10
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek11
Playasol Aquapark SPA 50+ Obrázek12

Playasol Aquapark SPA 50+

Španělsko - Costa Almeria
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Playasol Aquapark SPA se nachází v centru letoviska Roquetas de Mar. Nedaleko široký výběr restaurací, barů a obchodů. Vedle hotelu se nachází autobusová zastávka - autobusové spojení s Almeríí. Na letiště v Almerii je to cca 35 km (transfer cca 45 min), na letiště v Malaze cca 195 km.

Pláž
Přímo u hotelu veřejná, široká, štěrko-písková. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 7 EUR/osoba).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, denní bar u bazénu (červenec - srpen), zahrada se slunečními terasami, lehátky a slunečníky, velký bazén (cca 800 m²) se skluzavkou, jacuzzi (pro dospělé), brouzdaliště pro děti (v bazénech sladká voda), vodní plocha postavená v roce 2016 se skluzavkami pro děti a dospělé (vstup pro osoby s minimální výškou 120 cm), dětské hřiště, mini klub, půjčovna aut, parkování (za poplatek cca 20 EUR/den), obchod se suvenýry. Hotel Playasol Aquapark SPA poskytuje ručníky k bazénu (vratná kauce cca 10 EUR, výměna cca 1 EUR).

Strava
Snídaně, obědy a večeře ve formě bufetu, voda a sklenka vína s k obědům a večeřím.


Sport a zábava
Zdarma: posilovna, ping pong, petanque, stolní hry, minigolf (nutná záloha za vypůjčení vybavení). Za poplatek: kulečník, paddle a tenis (kurty v okolí). Hotel Playasol Aquapark SPA nabízí bohatý animační program pro děti i dospělé. Hotel má wellness a SPA zónu (za poplatek).

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.playasenator.com

Náš názor
Hotel Playasol Aquapark SPA je známý především svými bohatými animacemi a velmi dobrým jídlem. Možnost příplatku All Inclusive - pro ty, kteří ocení pohodlí těchto programů. Doporučujeme především pro rodiny s dětmi kvůli animacím v polštině (figloklub) a vodní zóně se skluzavkami!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu **** (7 nocí), 3 jídla denně (k obědu a večeři sklenice vína a vody), výlet do bílých vesnic Sierra Nevada, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky - orientační poplatek cca 12 EUR/osoba.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow Tours 2 hod. před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.
Večeře a přenosování. Klienti, kteří přijedou do Almerie pozdě večer, nemají tento den večeři.

Den 2-7
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů na místě (za poplatek). V rámci nabídky "Klidná dovolená 50+" vás zveme na výlet do bílých vesnic Sierra Nevada - do země minerálních pramenů, olivového oleje a šunky jamon serrano. Dobrodružství s andaluskými příchutěmi začne ochutnávkou tuctu druhů olivového oleje a návštěvou muzea oliv, pak projdeme Lanjaron, jehož vitrína jsou malé fontány roztroušené po ulicích a náměstích, zastavíme se u příjmu sycených vod ve Fuente Agira a prohlídka skončí v sušárně šunky v Travelez - nejvyšším městě Španělska. Tam se dozvíme o výrobním procesu této speciality, chutném víně a nejlepší šunce - pata negra. Posledním bodem programu bude půvabná Pampaneira s šestnáctým kostelem postaveným v mudejarském stylu.

Den 8
Po snídaní vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Almerii. Návrat do Polska. 

Jiné

Tato odpočinková dovolená není spojena s davem a závoděním o volná lehátka. Dovolená mimo nejvyšší sezónu je klidná a relaxuje se opravdu bez spěchu. Pokud jste ve věku 50+ a sníte o dokonalé relaxaci za dobrou cenu a nevyhovuje Vám až příliš horké počasí, pak je tato nabídka právě pro Vás. Objevte jeho výhody a odpočiňte si svým vlastním tempem!

META Description

Speciální nabídka pro klienty 50+ • Mimosezónní termíny za mnohem nižší ceny • Ubytování v Aquaparku Playasol Aquapark SPA nebo v hotelu Playacapricho **** • Plná penze a nápoje k jídlu • Příjemné teploty • Jeden místní výlet v ceně vybraný tak, abyste se vyhnuli zbytečnému spěchu - díky tomu bude čas na klidné vychutnání krás okolí nebo na večeři v místní restauraci - zveme vás do bílých vesnic Sierra Nevadai! • Služby profesionálních polsky hovořících průvodců.
 

Sezónnost

Obvykle je ve Španělsku hlavní sezóna v době od 1.7. do 31.8. 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč