Best Sol d'Or Obrázek0
Best Sol d'Or Obrázek1
Best Sol d'Or Obrázek2
Best Sol d'Or Obrázek3
Best Sol d'Or Obrázek4
Best Sol d'Or Obrázek5
Best Sol d'Or Obrázek6
Best Sol d'Or Obrázek7
Best Sol d'Or Obrázek8
Best Sol d'Or Obrázek9
Best Sol d'Or Obrázek10
Best Sol d'Or Obrázek11
Best Sol d'Or Obrázek12
Best Sol d'Or Obrázek13

Best Sol d'Or

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Best Sol d'Or se nachází na okraji města Salou, ve čtvrti La Pineda. Cca 200 m od hotelu jsou obchody, kavárny a bary. Cca 200 m od hotelu Best Sol d'Or je autobusová zastávka (spojení do centra města Salou a Tarragona). Aquapark Aquapolis se nachází cca 850 m od hotelu. Letiště v Barceloně je vzdáleno cca 100 km.

Pláž
Cca 100 m od hotelu Best Sol d'Or se nachází široká písečná pláž Pineda (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (cca 7 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, bazén, brouzdaliště (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, miniklub, úschovna zavazadel, trezor na pokoji (3 EUR/den, 18 EUR/týden), žehlička (záloha 20 EUR), lednička (5 EUR/den). Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatek cca 2 EUR/osuška + záloha). Možnost pronájmu kol (6 EUR/2 hod.).

Pokoje
V hotelu Best Sol d'Or se nachází 335 pokojů umístěných ve třech 4patrových budovách. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, ledničkou (za poplatek cca 5 EUR/den), trezorem (cca 3 EUR/den + cca 10 EUR záloha) a většinou s balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka do 2 let - zdarma (na vyžádání). Domácí zvířata nejsou povolena.

Standardní pokoje (o rozloze cca 17 m²) - pro max. 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být pouze 2 manželské postele.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.
Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně (8:00 - 10:15), obědy (13:00 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:30) - jsou podávány formou bufetu, občerstvení mezi jídly, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (10:00 - 23:00). Bezlepková dieta na vyžádání.

Sport a zábava
Denní a večerní animační program pro dospělé a děti, večer vystoupení živé hudby.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.besthotels.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-costa-dorada/best-sol-d-or

Náš názor
Pokoje nejsou nejnovější - mají starší nábytek, ale jsou klimatizované a dobře udržované. Hotel Best Sol d'Or se nachází v klidné oblasti a nedaleko 3 km dlouhé pláže. Velká zahrada, rozmanité (vzhledem ke 3*) pokrmy a dobře vybavené pokoje jsou výhodami tohoto hotelu. Další výhodou je skvělé hodnocení našimi hosty. Místo je ideální pro ty, kdo chtějí strávit svou dovolenou na známém Zlatém pobřeží za rozumnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Výlety v okolí

Costa Dorada je pobřežní částí Katalánska, kde se písek třpytí a proměňuje se v paprscích slunce. Jedná se o krásné pláže s jemným svahem k moři, kde voda poklidně omývá nohy na zlatavém písku. Vodopády ukryté v horách, vinice vyrábějící jedny z nejlepších španělských vín, římské dědictví v Tarragoně a moderní v Barceloně, viděné přes hranol Gaudího architektury. Je to také síla přitažlivosti a adrenalinu v největším zábavním parku PortAventura, a na ty, kteří milují přírodu, čeká přírodní park v deltě řeky Ebro. K tomu všemu kuchyně Španělska - jako vždycky nejlepší. Zveme vás na Costa Dorada - Zlaté pobřeží ve Španělsku.

 

Magická Barcelona a fontány

Celodenní návštěva hlavního města Katalánska, během které uvidíme nejdůležitější atrakce města. Poznáme skvělá díla katalánského architekta Antonia Gaudího, mezi nimiž nebude chybět ani symbol a vizitka města Barcelony - úžasný kostel La Sagrada Família. Vyjedeme také na kopec Montjuic, ze kterého uvidíme dechberoucí panorama města. Milovníkům fotbalu nabídneme fantastický zážitek během návštěvy kultovního stadionu Barcelona Camp Nou (pro zájemce). Ve volném čase doporučujeme procházku promenádou La Rambla, která je rušná v každé denní době. Vyvrcholením našeho výletu bude nádherné představení slavných magických fontán. Je to jediná a jedinečná příležitost poznat všechny tváře Barcelony, vidět ji jak během dne, tak i v noci! Cena: cca 40 EUR/os., cca 30 EUR/dítě, vstup na stadion Camp Nou - cca 67,5 EUR/os., cca 50 EUR/dítě.


Katalánsko v kostce

Během tohoto výletu budeme mít možnost poznat lépe Katalánsko, čili nejautonomnější oblast Španělska. Katalánci se po staletí považují za samostatný národ, který nemá nic společného se Španělskem. Navštívíme město Tarragona, zapsané na seznamu Světového dědictví UNESCO, které je známé díky římským památkám a nádhernému starému městu. Během návštěvy celosvětově známého vinařství Torres se seznámíme s vinařskými tradicemi oblasti. Navštívíme také duchovní centrum Katalánska, čili klášter Černé Madony Montserrat skrytý v horském masivu. Toto místo je pro Španěly tím, čím je Jasná Hora pro Poláky. Doporučujeme! Cena: cca 55 EUR/os., cca 40 EUR/dítě.


Valencie - město kontrastů

Třetí největší město Španělska je okouzlujícím a dosud ještě pro Čechy neznámým zákoutím Iberského pobřeží. Můžeme zde vidět, jak se středověké město přeměnilo na centrum  ve španělském stylu. Během výletu poznáme dvě tváře Valencie - historickou s krásným starým městem a moderní - velkolepé, avantgardní bílé budovy, které tvoří slavné město umění a věd. Skutečným svátkem pro smysly bude návštěva Mercado Central - jednoho z nejstarších tržišť v Evropě, kde se seznámíme s místními produkty. Cena: cca 80 EUR/os., cca 50 EUR/dítě.


Port Aventura

Port Aventura - čili „Přístav dobrodružství“ - je největším lunaparkem v jižní Evropě. Díky nádhernému designu lze během jednoho dne podniknout výlet kolem světa a navštívit Čínu, Polynésii, Mexiko, Divoký Západ a středomořské země. V parku je více než 100 atrakcí pro osoby všech věkových kategorií, mezi nimiž se vyjímá mimo jiné Shambala - jedna z nejvyšších horských drah v celé Evropě. Občerstvení v horkém dni přináší vodní rollercoastery, zatímco ty, kteří preferují klidnější zážitky, uspokojí četná tématická představení, výlet vlakem po parku a tajemná zrcadlová místnost. Nejmladším turistům je věnována část parku Sesamo Aventura, kde ve stylu Sezamové ulice mohou děti využívat atrakce speciálně upravené pro ně. Cena: cca 48 EUR/os., cca 40 EUR/dítě (4 - 11 let).


Aquapark Aquopolis

Aquapark, ve kterém budeme moci nejen po celý den využívat četné vodní atrakce, ale také budeme mít možnost zúčastnit se nádherné ukázky delfínů. Cena: cca 29 EUR/dospělá osoba, cca 21 EUR/dítě (cena závisí na výšce dítěte).


Prohlídky


Sitges

Jedno z nejmalebnějších letovisek Costa Dorada se nachází mezi Tarragonou a Barcelonou. Krásná promenáda a staré město, 4 km dlouhá pláž a údajně nejlepší restaurace, stejně jako kluby. Kromě toho je to město různých festivalů, karnevalů a přehlídek.


Safari 4 x 4

130 km dlouhá trasa projetá terénními vozidly - na účastníky čekají vodopády skryté uprostřed hor a lesů a okouzlující města, ve kterých zdejší restaurace lákají na místní speciality.


S dětmi


Karting Salou

Něco pro milovníky motorismu a sportovní rivality. Nachází se v Salou a je známý díky dobře připraveným dráhám, vynikajícímu vybavení a profesionálnímu servisu. Skvělá zábava pro celou rodinu.

www.kartingsalou.com

 

Ukázka tančících fontán v Salou

Zajímavá vodní show ve večerních hodinách! Vydejte se na Dancing Fountain Show, kde můžete strávit příjemný večer v Salou.


Ocean Fly - plavba katamaránem

3hodinová plavba katamaránem, během které nás bude doprovázet otevřený bar (osvěžující nápoje, pivo, víno a občerstvení), přičemž nejdůležitější bude jedinečná atmosféra, díky které pocítíme atmosféru skutečného Zlatého pobřeží.


Odpočinek


Stop v Bus Stop

V tomto populárním klubu v Salou trvá hudební šílenství až do rána. Doporučujeme obzvláště těm, kteří si cení dobrou zábavu.


Živá hudba ve Victoria Pub

Podnik s výbornou živou hudbou a karaoke nabízí neobvykle velký výběr různých druhů piva. Je otevřen denně až do pozdních nočních hodin.


Skvělá zábava v klubu Pacha

Pro ty, pro které dovolená znamená noční život a šílenství až do svítání doporučujeme návštěvu nejslavnějšího klubu Costa Dorady - Pacha (La Pineda).


Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Senzační hotel 27. 07. 2017

Tento hotel splňuje všechny podmínky pro klidnou dovolenou. Hotel se nachází kousíček od písčité pláže,kde se vyřádí jak děti, tak dospělí :) vstup do moře je opravdu pozvolný. Personál v hotelu je... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

03. 06. - 10. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 801 Kč
03. 06. - 17. 06. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
21 518 Kč
10. 06. - 24. 06. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
21 726 Kč
10. 06. - 17. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 802 Kč
17. 06. - 01. 07. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
22 961 Kč
17. 06. - 24. 06. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
14 828 Kč
24. 06. - 01. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
16 945 Kč
24. 06. - 08. 07. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
25 994 Kč
01. 07. - 08. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
19 346 Kč
01. 07. - 15. 07. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
30 234 Kč
08. 07. - 15. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
17 276 Kč
08. 07. - 22. 07. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
27 847 Kč
15. 07. - 29. 07. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
28 701 Kč
15. 07. - 22. 07. 2020 (8 dní)
Katovice Polopenze
17 724 Kč
22. 07. - 05. 08. 2020 (15 dní)
Katovice Polopenze
28 881 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč