Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek0
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek1
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek2
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek3
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek4
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek5
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek6
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek7
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek8
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek9
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek10
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek11
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek12
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek13
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek14
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek15
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek16
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek17
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek18
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek19
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek20
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek21
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek22
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek23
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek24
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek25
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek26
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek27
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek28
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek29
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek30
Iberostar Waves Cala Domingos Obrázek31

Iberostar Waves Cala Domingos

Španělsko - Mallorca
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Iberostar Cala Domingos se nachází v jihovýchodní části ostrova. Hotel se nachází na pláži Cala Domingos (cca 100 m). Hotel se nachází přibližně 1,1 km od centra města Calas de Mallorca. Letiště je vzdáleno cca 1,5 km. 60 km (doba jízdy cca 1 hodina). Nejbližší obchod je vzdálen cca. 4 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3,30 EUR/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Turistická daň není zahrnuta v ceně.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 100 m od veřejné písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou hostům k dispozici za příplatek.

K dispozici pro hosty

Hosté mají k dispozici: 3 bazény (venkovní se sladkou vodou), posilovnu, dvě restaurace (s mezinárodní kuchyní), 3 bary, výtah, recepci, směnárnu, obchod se suvenýry, minimarket.
Za příplatek mohou hoteloví hosté využívat:
trezor na recepci, internetovou kavárnu a prádelnu.

Internet

V celém areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Stravování formou All Inclusive - snídaně od 7:30 do 10:30, obědy od 13:00 do 15:00 a večeře od 18:30 do 21:30 formou bufetu. K dispozici je také občerstvení, zákusky a zmrzlina. Vybrané nealkoholické nápoje jsou k dispozici od 9:30 do 00:00 hodin a alkoholické nápoje od 9:30 do 0:00 hodin.

Sportovní a animační program

Pro nejmenší hosty hotelu je v dětském klubu připravena bezplatná animace.
V areálu hotelu je k dispozici hřiště na plážový volejbal a stůl na stolní tenis.
Za příplatek mohou hosté využít nabídky potápění, půjčovny kajaků, vodních skútrů a šlapadel.
K vybavení hotelu patří hřiště na plážový volejbal a stůl na stolní tenis.

Webové stránky

https://www.iberostar.com/en/hotels/majorca/iberostar-cala-domingos/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Špičkový komplex pro náročné klienty, který zaručuje relaxaci pod značkou IBEROSTAR. Doporučujeme zejména aktivním lidem a rodinám s dětmi díky rozmanitosti rekreačních zařízení.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč