JA Lake View Hotel Obrázek0
JA Lake View Hotel Obrázek1
JA Lake View Hotel Obrázek2
JA Lake View Hotel Obrázek3
JA Lake View Hotel Obrázek4
JA Lake View Hotel Obrázek5
JA Lake View Hotel Obrázek6
JA Lake View Hotel Obrázek7
JA Lake View Hotel Obrázek8
JA Lake View Hotel Obrázek9
JA Lake View Hotel Obrázek10
JA Lake View Hotel Obrázek11
JA Lake View Hotel Obrázek12
JA Lake View Hotel Obrázek13
JA Lake View Hotel Obrázek14
JA Lake View Hotel Obrázek15
JA Lake View Hotel Obrázek16
JA Lake View Hotel Obrázek17
JA Lake View Hotel Obrázek18
JA Lake View Hotel Obrázek19

JA Lake View Hotel

Spojené arabské emiráty - Dubaj
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

JA The Resort je komplex tří fantastických 5* hotelů - JA Beach Hotel, JA Palm Tree Court a JA Lake View Hotel. Naši hosté budou ubytováni v části hotelu JA Lake View. Komplex se nachází v dubajské čtvrti Jabal Ali. Je vzdálen přibližně 55 km od letiště Dubaj (DXB) (transfer cca 1 hodina) a přibližně 160 km od letiště Fujairah (transfer cca 2,5 hodiny). Do centra Dubaje s atrakcemi, jako je Burdž Chalífa, nákupní centrum Dubai Mall atd., je to cca půl hodiny jízdy taxíkem.

Pláž

Resort se nachází přibližně 800 m od písečné a soukromé pláže. Na pláž se dostanete pěšky přes areál JA The Resort nebo melexem (jezdí každých cca 15 min). Lehátka, slunečníky a osušky jsou pro hotelové hosty zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, vstupní hala, zahrada, bazény s lehátky a slunečníky. V celém komplexu se nachází 7 bazénů s různou teplotou vody.

Hosté hotelu JA Lake View mohou využívat 2 bazény (1 rodinný a 1 pouze pro dospělé). K vybavení, které je hostům k dispozici, patří např: Hlavní restaurace, kde se podávají jídla all inclusive Eighty One, Calm Spa & Salon nabízející různé lázeňské procedury (za příplatek), hřiště na plážový volejbal, 4 osvětlené tenisové kurty (za příplatek), squashové a badmintonové hřiště, kulečník, stolní tenis, paintball (za příplatek), výuka jízdy na koni (stáje a instruktoři jsou k dispozici v areálu - za příplatek), 9jamkové profesionální osvětlené golfové hřiště (k dokončení na 35 úderů) s krátkou trávou a plnou infrastrukturou (za příplatek). Pro méně zdatné hráče je k dispozici minigolfové hřiště (za příplatek).

.

Internet

Ve veřejných prostorách a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive soft - snídaně (07.00 - 11.00), oběd (12.30 - 15.30), večeře (18.00 - 22.00) formou bufetu nebo servírovaného menu (v závislosti na omezeních COVID) v hlavní hotelové restauraci Eighty One. Během dne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané ve vybraných barech v hotelu (all inclusive neplatí v baru na pláži). V komplexu je celkem 22 barů a restaurací a'la carte (za příplatek), včetně asijské, italské, středomořské, indické a barbecue kuchyně.

Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin a způsobu podávání jídel v závislosti na omezeních COVID.

 

 

 

 

Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin a způsobu podávání jídel v závislosti na omezeních COVID.

Sportovní a animační program

V areálu jsou k dispozici animační aktivity, včetně plážového volejbalu, fotbalových turnajů, kulečníku, šipek, stolního tenisu a 2 velkých tělocvičen. Další atrakce pro nejmenší: brouzdaliště s regulovanou teplotou pro děti a miminka a Pirates & dětský klub Mermaids (od 4 do 12 let) . Hotel se nachází v blízkosti přístavu. Centrum vodních sportů (za poplatek) organizuje jízdu na kajaku, SUP, wakeboarding a wakesurfing. UPOZORŇUJEME, že uvedené atrakce jsou plně v provozu v hlavní sezóně. Mimo sezónu může být jejich dostupnost omezená.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Fantastický 5* hotel pro náročné zákazníky, kteří hledají jak odpočinek uprostřed zeleně, tak aktivní lidi, kteří chtějí mít přístup k dubajským atrakcím. Díky svému vybavení se doporučuje také rodinám s dětmi.

Umiestnenie

JA The Resort je komplex tří fantastických 5* hotelů - JA Beach Hotel, JA Palm Tree Court a JA Lake View Hotel. Naši hosté budou ubytovaní v části hotelu JA Lake View. Komplex se nachází v dubajskej štvrti Jabal Ali. Je vzdálený přibližně 55 km od letiska Dubaj (DXB) (transfer přibližně 1 hodina) a přibližně 160 km od letiska Fujairah (transfer přibližně 2,5 hodiny). Do centra Dubaje s atrakcemi, ako sú Burdž Chalífa, nákupné centrum Dubai Mall atď., je to približne pol hodiny jazdy taxíkom.

Webová lokalita Športový a animačný program

V areáli sú k dispozícii animačné aktivity vrátane plážového volejbalu, futbalových turnajov, biliardu, šípok, stolného tenisu, 2 veľkých telocviční. Další atrakce před najmenších: detské a dojčenské brodítko s regulovanou teplotou a Pirates & detský klub Mermaids (od 4 do 12 rokov) . Hotel se nachází v blízkosti přístavu. Centrum vodných športov (za poplatok) organizuje jazdu na kajaku, SUP, wakeboarding a wakesurfing. UPOZORŇUJEME, že uvedené atrakce jsou plně otevřené během hlavní sezóny. Mimo sezóny může být jejich dostupnost omezená.

.
Stravovanie

All inclusive soft - raňajky (07.00 - 11.00), oběd (12.30 - 15.30), večeře (18.00 - 22.00) formou bufetu nebo servírovaného menu (v závislosti od omezení COVID) v hlavní hotelové restauraácii Eighty One. Počas dňa alkoholické a nealkoholické nápoje podávané vo vybraných baroch v hoteli (all inclusive neplatí v plážovom bare). V komplexe sa nachádza celkovo 22 barov a'la carte reštaurácií (za príplatok), vrátane ázijskej, talianskej, stredomorskej, indickej a barbecue kuchyne.

Hotel si vyhrazuje právo změnit hodiny a způsob podávání jídla v závislosti od omezení COVID.

Hotel si vyhrazuje právo změnit hodiny a způsob podávání jídla v závislosti od omezení COVID.

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Rekcepcia s nepretržitou prevádzkou, vstupná hala, záhrada, bazény s ležadlami a slnečníkmi. V celom komplexu sa nachádza 7 bazénov s rôznou teplotou vody.

Hosťom hotela JA Lake View sú k dispozícii 2 bazény (1 rodinný a 1 len pre dospelých). K vybavení, které je hosťom k dispozici, patří: Hlavní restaurace, v níž sa podávajú jedlá all inclusive Eighty One, Calm Spa & Salon ponúkajúci rôzne kúpeľné procedúry (za príplatok), ihriská na plážový volejbal, 4 osvetlené tenisové kurty (za príplatok), squashové a bedmintonové ihrisko, biliard, stolný tenis, paintball (za príplatok), výuka jízdy na koni (stáje a inštruktory jsou k dispozici v areáli - za príplatok), 9-jamkové profesionálne osvetlené golfové ihrisko (na 35 úderov) s krátkou trávou a plnou infraštruktúrou (za príplatok). Pre menej zdatných hráčov je k dispozici minigolfové ihrisko (za príplatok).

.
Podľa nášho názoru

Fantastický 5* hotel před náročnými klienty, kteří hledají odpočinek uprostřed zeleně, ale i před aktivními lidmi, kteří chtějí mít přístup k dubajským atrakcím. Díky množstvu zařízení se doporučuje i rodinám s dětmi.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího průvodce nebo místního polsky hovořícího zástupce během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů), pobytovou taxu, depozit (ve 3* hotelech - cca 10 AED pokoj/noc, ve 4* hotelech cca 15 AED pokoj/noc, v 5* hotelech - cca 20 AED pokoj/noc), zálohy a další osobní výdaje.Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

 

Název zájezdu v polském jazyce: Zjednoczone Emiraty Arabskie - wypoczynek

 

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 nebo 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet z Polska. Přelet do Spojených arabských emirátů. Po příletu celní a pasové odbavení. Následně transfer do hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00), transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Základní informace

 

Měna
1 Dirham (zkráceně AED - Arab Emirates Dirham, někdy také Dh) = 100 Filů. Aktuální kurz: 1 Dh = cca 6 Kč, 1 EUR = cca 4,5 Dh. Akceptovány jsou tyto kreditní karty: Visa, Master Card, American Express. V této zemi je mnoho bankomatů.

Americký dolar (USD) - akceptované jsou bankovky vydané po roce 2006.

 

Spropitné
Obvykle je v restauracích a hotelích připočteno k účtu 10-15 % za služby. Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích během výletů do okolí, číšnících v restauracích a obsluze hotelu.

 

Vízum
S účinností od 7.05.2015 je vstupní vízum do Spojených arabských emirátů občanům ČR uděleno bezplatně při příletu na letišti nebo na hraničním přechodu. Vízové razítko opravňující k pobytu v délce 30 dnů se uděluje do cestovního pasu. 

 

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

 

Čas
Časový posun vůči ČR: + 2 hodiny v době letního času, + 3 hodiny v době zimního času.

 

Oblečení
Při návštěvě svatých míst je po návštěvnících vyžadováno odpovídající oblečení. Jak ženy, tak i muži by měli mít plně zakryté nohy. Krátké šortky/sukně a těsné kalhoty/legíny u žen nejsou povoleny. U mužů je akceptován krátký rukáv, nicméně ženy musí mít dlouhé rukávy a na hlavě šátek. Kromě mešit a jiných náboženských míst je povoleno tradiční evropské oblečení, avšak u žen ne příliš vyzývavé.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci cca 40 - 50 Dh, pivo cca 30 Dh, káva cca 10 Dh. V obchodech se smíšeným zbožím není možné koupit alkohol (lze jej koupit jen na letišti v bezcelní zóně). V hotelech (kromě emirátu Sharjah) je k dispozici alkohol bez problémů.

 

Pošta
Známka na pohlednici do České republiky stojí cca 1-2 USD. Pohodlné a spolehlivé je odeslání pohledů prostřednictvím hotelové recepce.

 

Elektřina
V Emirátech je zavedeno napětí 220 V/50 Hz. Elektrická zařízení fungují pouze s adaptéry, které je možno zakoupit na místě cca 1 - 2 USD, lze si je také zapůjčit na recepci ve většině hotelů (zdarma). Zásuvky jsou se třemi hranatými kolíky, britského typu.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují v celých Spojených arabských emirátech. Místní hovory jsou levné, zatímco volání do zahraničí je velmi drahé. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Do České republiky 00 420 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.
Z České republiky 00 971 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.

 

Odlet z: Varšavy, Katovic a Krakova. Sraz na letišti 2 nebo 3 hodiny před plánovaným odletem, u stanoviště Rainbow. Aktuální letové řády sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Oblast

Spojené arabské emiráty s hlavním městem Abu Dhabi a světově proslulým městem Dubaj, jsou malou zemí na Blízkém východě. Na severozápadě hraničí s Katarem a Saúdskou Arábií, na východě s Ománem. Na severu jsou emiráty obklopeny vodami Perského zálivu. Země se skládá ze sedmi emirátů, rozmanitých co se týče kultury a zvyklostí: dva nejznámější jsou Abu Dhabi a Dubaj. Ostatní jsou: Sharjah, Ras al Khaimah, Fujairah, Umm Al Quwain a Ajman - jediný emirát bez ropy a plynu. Krajina emirátů je poměrně nížinná a pouštní.

 

Dubaj - jedno z nejbohatších měst na světě, nejnavštěvovanější a nejznámější ze všech emirátů. Je známé svým luxusem a originálními, futuristickými budovami, mimo jiné Burj Khalifa, nejvyšší budovou na světě.

 

Abu Dhabi - největší z emirátů v SAE, nachází na ostrově stejného jména, obklopen vodami Perského zálivu. Je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí. Nachází se zde mimo jiné jedna z největších a nejkrásnějších mešit na světě.

 

Fujairah - malý emirát, který se nachází ve východní části země, u Indického oceánu. Turistům nabízí nejen jedny z nejkrásnějších pláží v celém zemi, ale taky láká svou polohou - emirát Fujairah je obklopen majestátním pohořím Hajar! Narozdíl od kosmopolitní Dubaje si emirát Fujairah zachoval tradiční charakter - můžete navštívit místní bazary, kde si budete moct nakoupit orientální produkty místní výroby, krásné koberce nebo aromatické koření. Jedny z nejvýznamnějších architektonických památek tohoto emirátu jsou unikátní pevnosti ze 16. století. Hosté mohou relaxovat v několika hotelích, které jsou umístěny u rajských pláží, které jsou obklopeny blankytnými vodami oceánu, a zároveň kde je ukryt jeden z nejkrásnějších korálových útesů této oblasti.

 

Depozity v hotelech

Mnoho hotelů ve Spojených arabských emirátech požaduje depozit. Výše vkladu závisí na hotelu. O výši depozitu budou zákazníci informováni na místě.

 

Dále upozorňujeme, že jsou dostupné tyto formy depozitů:

1. Blokování finančních prostředků na kreditní kartě, k odblokování částky dojde po vystěhování z hotelu.

2. Platba kreditní kartou, částka bude navrácena v hotovosti v místní měně po vystěhování z hotelu.

3. Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, částka bude navrácena po vystěhování z hotelu v místní měně v hotovosti

 

Výlety v okolí

City Tour - Dubaj
Zveme vás na výlet, díky kterému poznáte nejznámější a nejzajímavější město Spojených arabských emirátů - Dubaj! Výlet zahájíme jízdou autobusem po hlavní ulici města - Sheikh Zayed Road, což nám umožní vychutnat si jedno z architektonicky nejmodernějších měst. Mimo jiné uvidíme nejvyšší volně stojící stavbu na světě - Burj Khalifa. Navštívíme také jedno z největších světových nákupních center - Dubai Mall, největší akvárium na světě, s krásnými vodopády a obrovským kluzištěm. Dále nás trasa vede podél pobřeží, odkud můžete obdivovat Palm Islands - palmové ostrovy, největší umělé ostrovy na světě ve tvaru palem, což je jeden z nejinovativnějších projektů, který kdy byl zrealizován. Zde je naplánována krátká procházka Monorail, nebo-li úzkorozchodná železnice na Palm Island.Dalším bodem programu bude Dubajské muzeum, které se nachází ve staré pevnosti Al Fahidi Fort, z doby, kdy byl Dubaj Creek centrem Perského zálivu. Seznámíme se s historií emirátů od rozkvětu 20. století. Další zastávkou bude úžasné místo, které uchvátí vaše smysly - Spice Souk Dubaj & Gold Souk, kde místní obchodníci obchodují po celá staletí. Do tohoto okouzlujícího místa dorazíme s tradičním vodním taxíkem - Abrou. 

 

Burj Khalifa
Žádná budova v historii nepoutala takovou pozornost a nevyvolala tolik emocí jako Burj Khalifa. Vyhlídkové místo nejvyšší budovy světa se nachází na 124. poschodí, což umožní zažít zázrak moderní architektury a moderní techniky na dosah ruky. Speciální teleskopy (za příplatek) vám umožní vidět zblízka panorama města. Hosté mohou chodit po obvodu budovy a obdivovat tak Dubaj ze všech světových stran. 

 

City Tour - Abu Dhabi
Výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů zahájíme prohlídkou největší a nejkrásnější mešity Sheikh Zayed Mosque. Architektura mešity je působivá a propracované dekorace jsou úchvatné. Následně se vydáme do Heritage Village - vesnice „muzeum“ připomínající starý způsob života v této oblasti a na trh s datlemi. Dalším bodem programu bude ostrov Saadiyat, který v arabštině znamená „ostrov štěstí“, kde se v roce 2017 otevřelo Muzeum Louvre s uměleckými díly, která byla propůjčena z muzeí Louvre a Orsay v Paříži. Přejezd ostrovem Yas, na kterém se nachází známý zábavní park - Ferrari World (nejrychlejší horská dráha na světě - Formula Rossa). 

Možnost přikoupení:
- vstupenka do Ferrari World - cca 95 USD/os.
- vstupenka do Muzeum LOUVRE - cca 25 USD/os.
* osoby, které nevyužijí možnost zakoupení vstupenek do atrakcí mají cca 3 hodiny volný čas v obchodním centru Yas Mall.

 

Safari
Výlet terénními vozy s pohonem všech 4 kol, nezapomenutelné emoce během přejezdu po písečných, pouštních dunách (výlet s anglicky mluvícím řidičem). Západ slunce nad pouští zůstane na dlouho v naší paměti. Následně přejezd do beduínské vesnice, kde si odpočineme, ochutnáme večeři formou bufetu (místní grilovaná jídla v ceně výletu) doprovázenou arabskou hudbou. Možnost obdivování břišních tanců a dalších arabských tanců, vyzkoušet tetování henou nebo můžete si prohlédnout velbloudy z blízka. 

 

Wild Wadi - aguapark
Nachází se v srdci Dubaje, s nezapomenutelným výhledem na Burj al Arab, stylizovaný na základě příběhu Juha, populární postavy z arabského folklóru. Aquapark nabízí 30 skluzavek a mnoho atrakcí přibližujících tématiku Spojených arabských emirátů. Skvělá zábava pro celou rodinu! 

 

Aquaventure Atlantis - aguapark
Impozantní vodní park, který se nachází na pláži The Palm! Nabízí ohromující zážitky: rafting řekou s vodním proudem a vlnami dlouhou více než dva kilometry, žraločí laguna - skluzavka skrytá v bazénu se žraloky a rejnoky! 

 

Hydroplán
Vzrušující vyhlídkové lety, které poskytují nezapomenutelné zážitky a příležitost vidět Dubaj z "ptačí perspektivy". Během 40-ti minutového letu budeme obdivovat nejznámější turistické atrakce Dubaje, včetně The Palm Jumeirah, Burj Khalify, The World Islands, Burj Al Arab, Dubai Creek, Port Rashid a mnoho dalších. Úžasný výhled zaručen! 

 

Ski Dubaj
Toužíte po zimě? Chcete skombinovat lenošení na pláži s lyžováním na svazích? Nabízíme zimní sporty v prvním krytém lyžařském středisku na Blízkém východě! Vítejte v Mall of the Emirates, kde si můžete vyzkoušet lyžování uprostřed této horké země. A k tomu ve společnosti tučňáků! 

 

Balón
Výlet horkovzdušným balónem do hlubin pouště. Moderní město necháme za zády a budeme se cítit jako na "létajícím koberci". Poletíme nad červenými dunami, smaragdově zelenými oázami, kde se potulují gazely a velbloudi. Přivítají nás "pouštní lidé", které budeme mít příležitost potkat v průběhu tohoto výletu. Let trvá cca jednu hodinu  v závislosti na počasí. 

 

La Perle 
Ohromující představení „La Perle“ - představujeme v několika hlavních městech světa - spojení hry světel a vody - obdivuhodná scénografie (s pohyblivou scénou) a mimořádné schopnosti kaskadérů, akrobatů a herců. Představení nás zavede do země vodopádů, které protékají pár metrů od sedadel v publiku a také do rušného města, které je pozadím impozantního vystoupení motocyklových kaskadérů v obrovské kovové perle. Celek je doplněn dokonale sladěnou hudbou, která zaručuje nezapomenutelné dojmy. Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Není možnost platby kreditní kartou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data plánovaného návrat

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v SAE obvykle od začátku listopadu do poloviny dubna.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč