Ubytování TAF Obrázek0
Ubytování TAF Obrázek1
Ubytování TAF Obrázek2
Ubytování TAF Obrázek3
Ubytování TAF Obrázek4
Ubytování TAF Obrázek5
Ubytování TAF Obrázek6
Ubytování TAF Obrázek7
Ubytování TAF Obrázek8
Ubytování TAF Obrázek9
Ubytování TAF Obrázek10
Ubytování TAF Obrázek11
Ubytování TAF Obrázek12
Ubytování TAF Obrázek13
Ubytování TAF Obrázek14
Ubytování TAF Obrázek15
Ubytování TAF Obrázek16
Ubytování TAF Obrázek17
Ubytování TAF Obrázek18

Tenerife aktivně!

Španělsko - Tenerife
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Parque Carolina Apartments

Poloha
Apartmány Parque Carolina Apartments se nachází v malém městečku Las Galletas na pobřeží Costa del Silencio. Centrum města je vzdáleno cca 1,5 km. Zastávka autobusu se nachází cca 100 m od apartmánů. Nejbližší supermarket je cca 500 m, restaurace a kavárny cca 1 km. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 18 km.

Pláž
Playa Amarilla - malá, kamenitá, cca 500 m od hotelu. Playa las Galletas - cca 2 km od hotelu, písčito-štěrková, sopečná (černý písek), lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, terasa s bazénem (sladká voda, v zimě vyhřívaný), lehátka u bazénu. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje sportovně-animační program.

Internet
V areálu celého objektu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
www.parque-carolina.com

Náš názor
Velmi skromný objekt se základním vybavením. Doporučujeme osobám, pro které má standard ubytování druhořadý význam, ale záleží jim na ceně. Je vhodný jako výchozí bod pro objevování nejkrásnějších zákoutí Tenerife. V blízkosti Parque Carolina Apartments se nachází přírodní atrakce - sopečná hora Montana Amarilla s malebnými vyřezanými terasami. Milovníkům šnorchlování a potápění doporučujeme prozkoumat podvodní část tohoto kopce.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Smy Puerto de la Cruz

Poloha
Hotel Smy Puerto de la Cruz se nachází v Puerto de la Cruz, v severní části ostrova Tenerife. Centrum je od hotelu vzdáleno cca 500 m - tam se nachází bary, restaurace, obchody. Lago Martianez je vzdáleno cca 10 min. chůze. Loro Park je vzdálen cca 2,5 km. Obchodní centrum Piramides de Martianez je vzdáleno cca 450 m - jezdí tam hotelový autobus (jízdní řád je dostupný na recepci). Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 90 km.

Vybavení
Recepce, lobby, windy, bufetová restaurace, bary, dva bazény pro dospělé (1 sezónně vyhřívaný), brouzdaliště pro děti (v bazénech je sladká voda), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, udržovaná zahrada, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), půjčovna aut (za poplatek), parkoviště (za poplatek), konferenční prostory. Hotel Smy Puerto de la Cruz poskytuje bazénové osušky (záloha cca 10 EUR).

Strava
Snídaně formou bufetu.
Možnost příplatku do polopenze nebo all inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou dostupné ve vyhrazených barech v čase 10:30-17:30. Diety pro alergiky jsou dostupné po předchozím nahlášení. Hotel si vyhrazuje právo na změny hodin podávání jídel.

Sport a zábava
Hotel Smy Puerto de la Cruz zajišťuje denní a večerní program pro děti i dospělé. Zdarma: tenis a ping pong (poplatek za půjčení sportovního vybavení cca 10 EUR). Za poplatek: herna, masáže.

Internet
Wi-Fi v hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky hotelu
https://www.smyhotels.com/es/espana/tenerife/smy-puerto-de-la-cruz

Náš názor
Smy Puerto de la Cruz je dobrý hotel s komfortními pokoji a se 2 krásnými bazénovými zónami. Klienti zde chválí dobrý servis a milou a nápomocnou obsluhu. Je to ideální volba pro klidný odpočinek s rodinou nebo se skupinou přátel. Hotel je také ideálním výchozím bodem pro poznávání severní části ostrova Tenerife.

HG Tenerife Sur Apartments

Poloha
Hotel HG Tenerife Sur Apartments se nachází v klidnější části oblíbeného letoviska Los Cristianos. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. V okolí hotelu jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 12 km od hotelu.

Pláž
Hotel HG Tenerife Sur Apartments se nachází cca 1 km od široké písečné pláže Los Cristianos. Plážový servis - za poplatek (cca 12 EUR/set).

Vybavení
Recepce, restaurace, bar, velký bazén (sladká voda, v zimě vyhřívaný), brouzdaliště pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, supermarket, obchody se suvenýry, kadeřnictví, samoobslužná prádelna, půjčovna aut, městské parkoviště u hotelu. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hotel HG Tenerife Sur Apartments neorganizuje animace. Za poplatek: kulečník, sauna, squash, ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Internet
Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 20 EUR/týden). 

Místní kategorie
3 klíče

Webové stránky
https://www.hghoteles.com/en/hotels/hg-tenerife-sur

Náš názor
Hezký hotel HG Tenerife Sur Apartments s krásnou bazénovou zónou. Navíc funkčně vybavené pokoje. Ideální místo k odpočinku pro každého.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Be Live Experience Orotava

Poloha
Hotel Be Live Experience Orotava leží v Puerto de la Cruz, v severní části Tenerife. Pláž Martianez a aquapark Lago Martianez se nachází cca 50 m a kasino cca 90 m od hotelu. Zábavní park Loro Parque je cca 3 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Písčito-štěrková pláž (sopečný písek) se nachází cca 50 m od hotelu Be Live Experience Orotava. Chybí plážový servis.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, bufetová restaurace, restaurace a'la carte (za poplatek), bary, bazén (sladká voda), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, konferenční místnosti, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje lážové osušky (za poplatek cca 10 EUR/os.). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Během pobytu v hotelech na severu ostrova Tenerife bude kontakt s delegátem pouze telefonický (telefonní čísla na delegáty obdrží klienti v autobuse během přejezdu do hotelů).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje k jídlu - za příplatek. Za příplatek All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:45-21:45) formou bufetu. Občerstvení mezi jídly v časech a místech určených hotelem. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hotelových barech od 10:30 do 23:00. Možnost doplatku za All Inclusive Plus (v ceně: rum Bacardi, Arehucas, likér Ricard, vodka Moskovkaya, Johnnie Walker Red Label, Gordon´s Dry Gin, Beefeater, Baileys, vodka Smirnoff).

Sport a zábava
Hotel Be Live Experience Orotava organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé (sportovní aktivity, živá hudba). Zdarma: posilovna. Za poplatek: kulečník.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.belivehotels.com/es/hoteles-tenerife/be-live-experience-orotava/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=google_my_business&utm_content=EOOP

Náš názor
Hotel Be Live Experience Orotava je určen zejména pro dovolenou s rodinou nebo s přáteli. Příjemná bazénová zóna a pohodlné pokoje jsou vizitkou hotelu. Navíc poloha v jednom z nejvíce klimatických letovisek ostrova - místní život se mísí s kosmopolitní atmosférou typickou pro oblíbené turistické destinace.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palia Don Pedro

Poloha
Hotel Palia Don Pedro se nachází v malé vesničce Las Galletas na Costa del Silencio (cca 1 km od centra). Před hotelem se nachází autobusová zastávka. Cca 500 metrů od hotelu je několik obchodů a supermarket. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 18 km.

Pláž
Písčito-štěrková sopečná pláž (černý písek) Las Galletas je vzdálena cca 1,5 km od hotelu Palia Don Pedro. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/osoba).

Vybavení
Hotel se skládá ze čtyř jednopatrových budov. Recepce, restaurace, snack bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén (sladkovodní, v zimním období vyhřívaný), dětské brouzdaliště, miniklub, lékařské služby (za poplatek), půjčovna aut a kol (za poplatek). Hotel Palia Don Pedro poskytuje plážové osušky (za poplatek cca 7 EUR/týden/os. + cca 10 EUR záloha).

Pokoje
V komplexu Palia Don Pedro se nachází celkem 130 pokojů.
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV se satelitním příjmem (povinná záloha za dálkové ovládání cca 10 EUR), telefon, trezor (cca 15 EUR/týden + cca 10 EUR záloha), kuchyňský kout (elektrický sporák, chladnička), terasa nebo balkón (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na základě potvrzení).
- Pokoje typu studio (rozloha cca 33 m²) - pro max. 2 osoby, obývací pokoj se 2 lůžky a pohovkou.
- Apartmány s 1 ložnicí (rozloha cca 44 m²) - pro max. 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací/výsuvnou pohovkou a samostatnou ložnicí.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 - 10:00), kontinentální snídaně (10:30 - 11:30), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (19:30 - 21:30) formou bufetu. Občerstvení mezi jídly: hamburgery, sendviče, párky v rohlíku, hranolky, zmrzlina (11:30 - 17:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (12:00 - 22:30). Speciální diety po předchozím nahlášení.

Sport a zábava
Hotel Palia Don Pedro organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Představení, živá hudba, tematické večery, soutěže, zábava. Zdarma: aqua aerobic, aerobic, stolní tenis, šipky, gymnastika, lukostřelba, taneční kurzy, stolní hry, karty. Za poplatek: kulečník, lekce potápění.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - za poplatek (cca 20 EUR/týden). 

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.palia.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/palia-don-pedro

Náš názor
Hotel Palia Don Pedro není nejnovější, ale je velmi příjemný a má dobrou lokalitu na klidném místě. Jeho výhodou jsou prostorné a prakticky zařízené pokoje, chutné jídlo a bohatý animační program. Hotel je ideální odpočinkovou destinací pro ty, kteří více ocení příznivou cenu než vysoký standard ubytování. Výhodná je také poloha hotelu - ideální výchozí bod pro objevování a obdivování nejkrásnějších zákoutí ostrova Tenerife. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

ALEGRIA Barranco

Poloha
Hotel ALEGRIA Barranco se nachází v samém centru známého letoviska Playa de Las Américas. Poloha hotelu garantuje výhodné spojení se sousedními letovisky např. Costa Adeje (zastávka cca 100 m od hotelu). Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 18 km od hotelu.

Pláž
Hotel ALEGRIA Barranco se nachází cca 550 m od písčito-oblázkové sopečné pláže Playa de Las Americas. Chybí plážový servis.

Vybavení
Recepce, malá sluneční terasa s bazénem. Hotel akceptuje domácí zvířata do 8 kg (za poplatek cca 10 EUR/den). Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku). Při ubytování je vybírána vratná záloha za pokoj - cca 100 EUR, lze platit kreditní kartou.

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hotel ALEGRIA Barranco neorganizuje animace.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
2 klíče

Webové stránky
https://www.alegria-hotels.com/en/hotel-alegria-barranco-in-santa-cruz-de-tenerife/

Náš názor
Slušný aparthotel s pěknými moderními pokoji (za ně „+“) a s ideální polohou v srdci Playa de Las Américas, což ocení především milovníci zábavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hovima Jardin Caleta

Poloha
Hotel Hovima Jardin Caleta byl částečné zrekonstruován v roce 2017. Leží přibližně 1,5 km od centra města. V blízkosti se nachází mini market, bar, restaurace a cca 50 m od hotelu je zastávka městské hromadní dopravy. Letiště je vzdáleno cca 23 km.

Pláž
Nejbližší pláž s barem (písčito-oblázková, sopečná) se nachází cca 200 m hotelu. Plážový servis za poplatek cca 10 EUR/set.

Vybavení
Recepce, výtah, restaurace, bary, bazén (v bazénech sladká voda, vyhřívané listopad-březen), dětské bazény, sluneční terasa se slunečníky a lehátky, prádelna, lekářská služba, půjčovna aut, konferenční sál. Hotel neakceptuje zvířata. Hotel Hovima Jardin Caleta nabízí plážové osušky zdarma (záloha cca 17 EUR/osoba, výměna cca 2 EUR).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu jsou za poplatek.
Občerstvení je podávano v baru u bazénu v čase 11:00-17:00 (za poplatek).

Sport a zábava
Hotel Hovima Jardin Caleta organizuje denní a večerní animace pro děti a dospělé. Zdarma: stolní tenis. Za poplatek: biliard, šipky.

Internet
Připojení Wi-Fi v hotelu zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hovimajardincaleta.com

Náš názor
Rodinný hotel s pěknou bazénovou zónou a pohodlnými pokoji. Umístění hotelu Hovima Jardin Caleta v malebném městě Costa Adeje je ideální pro milovníky procházek. Je to dobrá volba pro rodinnou dovolenou.

LABRANDA Bahia Fanabe

Poloha
Hotel LABRANDA Bahia Fanabe se nachází v jižní části ostrova, v oblíbeném letovisku Costa Adeje. V blízkosti hotelu (cca 300 m) jsou restaurace, bary a obchody. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.
 
Pláž
Široká písčitá pláž Playa de Fanabe se nachází cca 400 m od hotelu LABRANDA Bahia Fanabe. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vybavení
Recepce, lobby, 2 hlavní restaurace, bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (vyhřívané v zimě) a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), prádelna (za poplatek). Hotel neakceptuje domácí zvířata. Hotel poskytuje plážové osušky (za příplatek).
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu, občerstvení a sladkosti (16:00-17:00), místní alkoholické nápoje (pivo, sangrie, víno) a nealkoholické nápoje (10:00-22:30).
 
Sport a zábava
Zdarma: posilovna. Za poplatek: půjčovna kol, kulečník.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
https://www.labranda.com 

Náš názor
Velmi pěkně uspořádaný hotelový prostor, jednopatrové budovy umístěné uprostřed udržované zahrady, 2 bazény nepravidelného tvaru a velké apartmány, které mohou ubytovat až 6 osob. Velkou výhodou je také umístění v jednom z nejnavštěvovanějších letovisek Tenerife - Costa Adeje, v okolí je mnoho restaurací, barů a obchodů.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hovima Santa Maria

Poloha
Hotel Hovima Santa Maria se nachází v centru Costa Adeje. Přímo u hotelu je velký výběr obchodů, barů, restaurací a klubů. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel Hovima Santa Maria se nachází cca 350 m od malé zátokové písečné pláže La Pinta. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 12 EUR/set).

Vybavení
Recepce, lobby, bary, výtah, restaurace, bazén a brouzdaliště pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, obchod, prádelna (za poplatek), konferenční místnost, kadeřnictví, půjčovna kol a automobilů, parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR).

Pokoje 
Hotel Hovima Santa Maria nabízí 106 klimatizovaných pokojů typu studio. Všechny pokoje jsou vybaveny ventilátorem, koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), kuchyňským koutem (lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek cca 1,80 EUR/den) a balkonem. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Studio (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 2 osoby.

Studio Superior (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 3 osoby, pokoje s výhledem na oceán (výhled nemusí být úplný), přistýlka v podobě rozkládací pohovky.

Apartmány s 1 ložnicí (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Apartmány Superior s 1 ložnicí (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoje s výhledem na oceán (výhled nemusí být úplný).

Apartmány se 2 ložnicemi (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 6 osob, 2 oddělené ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Apartmány Superior se 2 ložnicemi (o rozloze cca 28 m²) - pro max. 6 osob, 2 oddělené ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoje s výhledem na oceán (výhled nemusí být úplný).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu (nápoje za příplatek). Za příplatek 3 jídla nebo All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje do 23:00 a občerstvení podávané na vyznačených místech.

Sport a zábava
Hotel Hovima Santa Maria organizuje animační program.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://www.hovimasantamaria.com/en/the-hotel/

Náš názor
Kvalitní hotel Hovima Santa Maria s pohodlnými pokoji a pěknou bazénovou zónou. Navíc skvělá poloha v rušném letovisku Costa Adeje. Ideální nabídka jak pro skupiny přátel, tak pro rodiny.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Landmar Costa Los Gigantes

Poloha
Hotel Be Live Family Costa Los Gigantes je položený v nevelkém letovisku Puerto de Santiago. Cca 200 - 300 m od hotelu se nachází několik barů/restaurací a supermarket. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 45 km. Do městečka Loc Cristianos je možné dojet autobusem (za poplatek).

Pláž
Písčitá vulkanická pláž La Arena s černým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu Be Live Family Costa Los Gigantes. Pláž je oceněna "modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky za poplatek (cca 5 EUR/os.). Hotel zajištuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). 

Vybavení
Hotel se skládá z hlavní budovy (v roce 2018 byla zrekonstruována) a z komplexu dvoupodlažních budov, které byly zrekonstruovány v roce 2020. Recepce s lobby, výtah, 2 bufetové restaurace, 1 a’la carte restaurace, 4 bary (z toho jeden snack bar u bazénu), sluneční terasy s lehátky a slunečníky a s balijskými lehátky (za poplatek), 4 bazény se sladkou vodou (z toho 1 bazén pro děti se skluzavkou,část bazénů vyhřívaná v zimě, 2 brouzdaliště), mini club (4-8), maxi club (8-12) i klub pro dospívající (nad 12 let), hřiště, vodní hřiště, prádelna (za poplatek), kadeřník, kosmetika, úschovna zavazadel, parkoviště. Hotel neakceptuje zvířata. Hotel zajišťuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/os).

Pokoje
V hotelu Be Live Family Costa Los Gigantes se nachází celkem 518 pokojů různého typu. Všechny jsou klimatizované, prostorné a komfortně vybavené, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), TV-sat, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den), minibarem, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s balkónovým nábytkem.
Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), obědy (12:30-15:00), večeře (18:00-21:00) podávané ve formě bohatého bufetu. V průběhu celého dne na vyznačených místech hotelu je podáváno lehké občerstvení a místní alkoholické a nealkoholikcé nápoje (10:00-24:00). 

Sport a animační program
Bohatý denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Např. spinning, jóga, hry a zábava, večerní show, kino pro nejmenší. Zdarma (popř. je nutná vratná záloha): kuželky, zahradní šachy, mini golf, tenisové kurty, stolní tenis, multisportovní hřiště, posilovna. Za poplatek: billiard. Hotelové Spa a zóna wellness (za poplatek) - bazén s hydromasážemi, jacuzzi, finská a párová sauna, procedury.

Internet
Wi-Fi zdarma v areálu celého hotelu.

Místní kategorie
****

Jiné
www.belivehotels.com

Náš názor
Hotel Be Live Family Costa Los Gigantes je malebně umístěný na kopci a je ideální pro rodinou dovolenou. Bohaté sportovně-rekreační zázemí splní očekávání všech klientů (mini club, maxi club, multifunkční hřiště, lanový park, bazény, skluzavka, vodní hřiště). Fantastická kuchyně, prostorné pokoje a sympatická obsluha skvěle doplňují tento kvalitní hotel. Bonusem navíc je výhled na La Gomere. Doporučujeme!

HG Cristian Sur Apartments

Poloha
Hotel HG Cristian Sur Apartments se nachází v klidnější části oblíbeného letoviska Los Cristianos. Samotné centrum je vzdáleno cca 500 m. V okolí hotelu jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 15 km od hotelu.

Pláž
Hotel HG Cristian Sur Apartments se nachází cca 750 m od široké písečné pláže Los Cristianos. Plážový servis - za poplatek (cca 12 EUR/set).

Vybavení
Recepce, bar, 2 bazény (bazény se sladkou vodou, jeden v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, supermarket, obchody se suvenýry, kadeřnictví, samoobslužná prádelna, půjčovna aut, městské parkoviště u hotelu. Hotel neposkytuje plážové osušky. Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hotel HG Cristian Sur Apartments neorganizuje animace. Za příplatek: kulečník.

Internet
Ve snack baru Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Na pokojích Wi-Fi - za poplatek (cca 20 EUR/týden). 

Místní kategorie
3 klíče

Webové stránky
https://www.hghoteles.com/en/hotels/hg-cristian-sur

Náš názor
Hezký hotel HG Cristian Sur Apartments s ideální polohou nedaleko rušného centra Playa de Los Cristianos. Navíc velké funkční apartmány a pěkná bazénová zóna. Ideální místo k odpočinku pro každého.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Be Live Adults Only Tenerife

Poloha
Hotel Be Live Adults Only Tenerife se nachází v přístavním městě Puerto de la Cruz, které leží v malebném údolí Orotava na severu Tenerife. Do centra letoviska je to cca 500 m - bary, restaurace, obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná pláž Jardin s černým pískem, certifikovaná Modrou vlajkou, se nachází cca 300 m od hotelu. Plážový servis za příplatek.

Vybavení
Hotel Be Live Adults Only Tenerife je určen pouze pro dospělé (16+).
Recepce, lobby, výtahy, TV místnost, restaurace, bary, prosluněná terasa s bazénem, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénu, konferenční místnosti, mini market, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (možný poplatek).

Pokoje
Hotel Be Live Adults Only Tenerife nabízí ubytování v komfortních pokojích různého typu. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem (balkónový nábytek).

Standardní pokoje (o rozloze cca 20-24 m²) - pro max. 3 osoby, možnost příplatku za pokoje s výhledem na oceán.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení mezi jídly ve vyznačených časech a místech. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hotelových barech od 10:30-23:00.

Sport a zábava
Hotel Be Live Adults Only Tenerife organizuje různorodé animační a sportovní programy a živou hudbu. Za poplatek: kulečník.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

 

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.belivehotels.com/hotel/EN/ficha_hotel/tenerife/descripcion.jsp

Náš názor
Hotel Be Live Adults Only Tenerife pro dovolenou ve dvou nebo s přáteli (doporučen pro osoby nad 16 let). Pěkná bazénová zóna a komfortní pokoje jsou vizitkou hotelu. Navíc poloha v jednom z nejatraktivnějších ostrovních letovisek - místní život se mísí s kosmopolitní atmosférou typickou pro oblíbené turistické destinace.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Best Jacaranda

Poloha
Hotel Best Jacaranda byl zrekonstruován v roce 2015. Nachází se v jižní části ostrova, v oblíbeném letovisku Costa Adeje. V blízkosti hotelu (cca 300 m) jsou restaurace, bary a obchody. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel Best Jacaranda se nachází cca 400 m od písčité pláže Playa de Fanabe. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 8 EUR/sada.

Vybavení
Recepce s prostornou vstupní halou, výtahy, hlavní restaurace, bary, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 6 bazénů (z toho 2 pro děti, hlavní bazén vyhřívaný po celý rok), mini klub (4-12 let), dětské hřiště, úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), parking (za poplatek cca 8 EUR/den). Hotel poskytuje osušky k bazénu (záloha cca 10 EUR/ručník). Hotel nepřijímá zvířata.

Pokoje
Hotel Best Jacaranda má pohodlné pokoje, všechny klimatizované, s koupelnou (fén, koupelová kosmetika), TVsat, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (2 láhve vody a 2 nealkoholické nápoje při příjezdu zdarma, doplnění za poplatek) a s balkonem (balkonový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání), dítě do 2 let se počítá do maximální obsazenosti pokoje.
Pokoje typu Superior (cca 31 m²) - max. 3 osoby, přistýlka ve formě rozkládací pohovky nebo křesla.
Pokoje typu Superior s výhledem na bazén (cca 31 m²) - max. 3 osoby, přistýlka ve formě rozkládací pohovky nebo křesla.
Rodinné pokoje (cca 38 m²) - max. 4 osoby, 1 místnost, přistýlka ve formě rozkládací pohovky.
Rodinné pokoje s výhledem na bazén (cca 38 m²) - max. 4 osoby, 1 místnost, přistýlka ve formě rozkládací pohovky.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) ve formě bufetu, občerstvení a zmrzlina během dne (10:00-18:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:30).

Sport a zábava
Hotel Best Jacaranda pořádá denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, tenisový kurt (zdarma pouze pro hosty, kteří si zakoupili All Inclusive), víceúčelové sportovní hřiště, plážový volejbal, stolní tenis.

Internet
Internet Wi-Fi zdarma v celém hotelu.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.besthotels.es

Náš názor
Hotel Best Jacaranda se vyznačuje velmi pěkně upravenou bazénovou zónou - 6 bazénů (z toho 1 celoročně vyhřívaný) umístěných na 2 podlažích, obklopených zelení. Výhodami hotelu jsou prostorné pokoje, velmi kvalitní animace a také chutná strava. Hotel se nachází v blízkosti barů, restaurací a pěkné pláže Fanabe.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

ALEXANDRE Gala

Poloha
Hotel ALEXANDRE Gala se nachází v centru oblíbeného turistického letoviska Playa de las Américas. V okolí jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž
Písčito-štěrková pláž certifikovaná Modrou vlajkou se nachází cca 300 m od hotelu ALEXANDRE Gala. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, mini klub, konferenční centrum, TV místnost, čítárna, obchod se suvenýry, pokojová služba (za poplatek), prádelna (za příplatek), půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku).

Pokoje
V hotelu ALEXANDRE Gala se nachází 308 pokojů různých typů umístěných ve 3patrové budově. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), trezorem (za příplatek), mini barem (za příplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem. Dětská postýlka - zdarma (na potvrzení). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.
- Standardní pokoje - pro max. 3 osoby.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel ALEXANDRE Gala organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: posilovna, wellness zóna (sauna, hammam, masáže) a ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelgala.com/

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/alexandre-gala​

Náš názor
Prosperující hotel ALEXANDRE Gala se nachází v centru letoviska Playa de las Américas a je jedním z nejlepších 4* hotelů v letovisku. Klientům jsou k dispozici dva velké bazény, dobře vybavená posilovna a relaxační wellness, velmi dobré služby a příjemné pokoje. Hotel organizuje řadu animací, které si klienti cení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Oro Blanco Apartments

Poloha
Hotel Oro Blanco Apartments se nachází na okraji letoviska, u poměrně rušné cesty. Do centra Playa de Las Américas je to cca 10 minut pěšky. Největší aquapark v Evropě Siam Park a nákupní centrum Siam Mall se nachází cca 1 km od hotelu. Vedle hotelu je 18jamkové golfové hřiště. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 16 km.

Pláž
Pláž Playa de las Americas (písčito-kamenitá, tmavý písek) se nachází cca 1 km od hotelu Oro Blanco Apartments. Plážový servis - za poplatek (cca 10 EUR/set).
 
Vybavení
Recepce, výtah, bar, bazén (sladká voda, sezónně vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, knihovna, úschovna zavazadel, parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky - za poplatek (cca 15 EUR/kus). Hotel neakceptuje domácí zvířata.

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program. Za poplatek: masáže, sauna, vířivka, stolní tenis, kulečník, šipky.

Internet
Na recepci a u bazénu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
2 klíče

Webové stránky
https://www.oroblancoapartments.com/

Náš názor
Ačkoli má hotel Oro Blanco Apartments 2 klíče, tak je to místo, které vřele doporučujeme. Hotel nabízí možnost ubytování v apartmánech až pro 7 osob, má skvělou polohu - nedaleko pláže, centra města a rozmanitých atrakcí typických pro prázdninové letovisko. Hotel je vhodný pro rodiny, páry a skupiny přátel - všechny ty, kteří chtějí strávit dovolenou na Tenerife za rozumnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Spring Hotel Vulcano

Poloha
Spring Hotel Vulcano
se nachází v centru oblíbeného letoviska Playa de las Américas. V okolí hotelu jsou restaurace, bary a obchody. Hotel leží cca 300 m od pobřežní promenády. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Písčito-štěrková pláž (oceněna certifikátem Modré vlajky) se nachází cca 300 m od hotelu.

Vybavení
Tento hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a je doporučován dospělým osobám. 
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a'la carte během oběda (za poplatek), bary, 2 bazény (jeden v zimě vyhřívaný), brouzdaliště pro děti, 2 skluzavky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel poskytuje plážové osušky - za poplatek (cca 1 EUR/den ve standardních pokojích).

Pokoje 
Hotel nabízí 371 pokojů různých typů (zrenovovaných v roce 2017). Všechny pokoje jsou pohodlné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, telefonem, satelitní TV a balkonem (balkónový nábytek). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

Standardní pokoje ze strany bazénu (o rozloze cca 30-35 m²) - pro max. 3 osoby. Za příplatek: cca 1 EUR/den - župan a pantofle, cca 1 EUR/den - trezor, cca 1 EUR/den - plážová osuška.

Standardní pokoje s bočním výhledem na oceán (o rozloze cca 30-35 m²) - pro max. 2 osoby. Navíc v ceně: župan, pantofle, trezor, plážová osuška.

Strava
Snídaně (7:00-10:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu. Nápoje za příplatek. Za příplatek 3 jídla denně (FB). Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin podávání jídel.

Sport a zábava
Spring Hotel Vulcano
organizuje denní a večerní animace. Za příplatek: minigolf, pétanque, posilovna, wellness (sauny, léčebné koupele, hydromasáže, masáže, ošetření obličeje a těla).

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.springhoteles.com/en/vulcano-hotel-tenerife?utm_source=google+local&utm_medium=org%25C3%25A1nica&utm_campaign=Vulcano+Local

Náš názor
Komfortní hotel s ideální polohou přímo u pláže a v centru rušného letoviska Playa de Las Américas. Ideální volba pro dovolenou ve dvou nebo s přáteli.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Barcelo Tenerife

Poloha
Resortový hotel Barcelo Tenerife (postavený v roce 2008) se nachází v klidné oblasti, v první linii od oceánu. Hotel se nachází v oblasti přírodní rezervace. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace a bary. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 8 km.

Pláž
Hotel Barcelo Tenerife se nachází cca 50 m (přechod přes cestu) od pláže San Blas (písečná, černý písek a malé oblázky). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vybavení
Lobby s recepcí, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, bary, 6 bazénů a brouzdaliště (slaná voda, 2 bazény vyhřívané), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniklub, obchod. Multimediální centrum přírodní rezervace. Hotel poskytuje plážové osušky - zdarma.

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře nebo All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v otevřených hotelových barech a restauracích (8:00-23:00). Občerstvení: sendviče, saláty, koláče, ovoce, džusy, káva, čaj (11:00-12:00 a 16:00-18:00). Zmrzlina v baru u bazénu (10:00-18:00). Noční občerstvení - sendviče, rohlíky, koláče a džusy (22:30-23:30). V restauraci „La Proa“ lze ochutnat speciální menu - nutná dřívější rezervace na recepci.

Sport a zábava
Hotel Barcelo Tenerife organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: sportovní hřiště, tenisový kurt, půjčovna kol, kulečník, wellness (krytý bazén s hydromasáží, sauna, masáže a vodní trysky).

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.barcelo.com/

Náš názor
Tento exkluzivní, moderně navržený hotel Barcelo Tenerife patřící řetězci Sandos je ideálním místem k odpočinku pro každého. Originální architektura, subtropická zahrada a blízkost oceánu zajistí každému příjemnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Be Live Experience La Nina

Poloha
Hotel se nachází v samém srdci módního letoviska Costa Adeje. Přímo v hotelu je celá řada obchodů, barů, restaurací a klubů. K malé zálivové pláži La Pinta (písečná pláž, tmavý písek, pozvolný vstup do moře) cca 100 m. K větší pláži Fanabe cca 300 m, letiště Reina Sofia cca 20 km.

Pokoje
Standardní pokoje - (rozloha cca 20 m2) - pro max. 3 osoby, moderní a pohodlné, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, fén), telefonem, TV se satelitním příjmem (záloha na dálkové ovládání cca 10 EUR), trezorem (cca 18 EUR/týden, záloha 10 EUR), Wi-Fi (cca 2 EUR/hod., cca 6 EUR/den), mini barem (za poplatek), balkónem nebo terasou.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma.

Vybavení
Recepce, výtahy, hlavní restaurace, 2 bary, malá terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény s kaskádou (1 v zimním období vyhřívaný, sladkovodní), malý bazén pro děti (sladkovodní), mini klub, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), půjčovna aut. Hotel zajišťuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Wi-Fi v celém hotelu za poplatek, placené internetové místnosti (cca 1 EUR/10 min.). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 12 EUR/2 os.).

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:30-10:30), pozdní snídaně (10:30-13:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne a místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:30-00:00) v místech určených hotelem.

Sport a zábava, SPA
Denní animační program pro děti i dospělé např. soutěže, hry, večerní show, příležitostně živá hudba. Zdarma: mini-klub, stolní tenis, posilovna. Za poplatek: biliard, stolní fotbal, squash s půjčovnou příslušenství, vodní sporty na pláži (jachting, jet-lyžování, windsurfing, potápění, výlety lodí). V hotelu je wellness centrum Kin Ha (vstup od 16 let) - krytý bazén, vířivka, masáže a wellness procedury.

Místní kategorie
****

Náš názor
100% komfortní a pěkné pokoje, fantastické umístění na malé útulné pláži s místními restauracemi a malým přístavištěm pro jachty, v blízkosti také mnoho barů a obchodů. Doporučujeme především párům a skupinám přátel.

Jiné
http://www.believehotels.com

IBEROSTAR Las Dalias

Poloha
Hotel IBEROSTAR Las Dalias se nachází v jižní části ostrova, v jednom z nejoblíbenějších turistických letovisek - Costa Adeje. Cca 500 m od hotelu se nachází mnoho barů, restaurací, obchodů. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 16 km.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Las Dalias se nachází cca 500 m od písečné pláže (tmavý písek). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 10 EUR/set).

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar u bazénu, lobby bar, 3 sladkovodní bazény (1 pro děti, 1 v zimním období vyhřívaný), vířivka (dostupná pouze pro dospělé), sluneční terasa s lehátky a slunečníky v tropické zahradě, miniklub, konferenční místnosti, kadeřnictví, obchod se suvenýry. Hotel IBEROSTAR Las Dalias zajišťuje plážové osušky (zdarma, nutná záloha cca 5 EUR).

Pokoje
V hotelu IBEROSTAR Las Dalias je 404 pokojů různých typů. Všechny pokoje byly v roce 2015 zrenovované, jsou dobře vybaveny: klimatizace, koupelna (vysoušeč vlasů), minibar (za poplatek), trezor (cca 16 EUR/týden + záloha na klíč cca 5 EUR), telefon, TV-sat., balkon nebo terasa (balkónový nábytek). Hotel disponuje pokoji pro handicapované klienty (na vyžádání). Dítě do 2 let se počítá do maximální obsazenosti pokoje. Postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici zdarma (na vyžádání).
Standardní pokoje (rozloha cca 20 m²) - pro max. 3 osoby.
Standardní pokoje s výhledem na bazén (rozloha cca 20 m²) - pro max. 3 osoby.
Rodinné pokoje (rozloha cca 40 m²) - pro max. 6 osob, standardní pokoje propojené vnitřními dveřmi.
Rodinné pokoje typu Superior (rozloha cca 50 m²) - 2 standardní pokoje propojené vnitřními dveřmi, pro max. 6 osob, s výhledem na bazén a/nebo na oceán.

Strava
All inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (13:00-15:00), večeře (18:30-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvení a odpolední čaj během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 00:30). Bezlepkové menu na vyžádání.
Upozornění! K večeři jsou u pánů vyžadovány dlouhé kalhoty, košile s dlouhým rukávem.

Sport a zábava
Hotel IBEROSTAR Las Dalias organizuje animace pro děti a dospělé přes den i večer - aqua aerobic, vodní pólo, masáže (za poplatek), squash (zdarma, nutná záloha na vybavení cca 5 EUR), posilovna (zdarma), hřiště pro fotbal a plážový volejbal.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - zdarma, internetová stanoviště - za poplatek (cca 1 EUR/10 min.).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-las-dalias

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Las Dalias je chválený za dobré služby a rozsáhlou nabídku All Inclusive. Další výhodou je ideální poloha jak pro milovníky večerní zábavy tak pro milovníky opalování na pláži. Vřele doporučujeme tento hotel nejen pro dovolenou s přáteli, ale také pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

H10 Costa Adeje Palace

Poloha
Hotel H10 Costa Adeje Palace leží na jihu Tenerife ve městě Costa Adeje. Vedle hotelu se nachází malé obchodní centrum, několik barů a restaurací a další služby. Do centra Playa de las Américas jezdí hotelový autobus (jízdní řád a ceník k dispozici na recepci hotelu). Letiště Reina Sofia je vdzáleno cca 25 km.

Pláž
Přímo u hotelu H10 Costa Adeje Palace je písčitá sopečná pláž La Enramada. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 10 EUR/komplet.

Vybavení
Recepce s prostorným lobby, výtahy, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte La Tosca a ásijská Sakura Teppanyaki, 3 bary (z toho jeden u bazénu), velká, pěkně udržovaná zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 4 bazény (z toho jeden s mořskou vodou, jeden vyhřívaný a jeden bazén typu infinity pouze pro dospělé), dětský bazén, vířivka, konferenční sál, butik, kadeřník, směnárna, parkoviště (za poplatek). Hotel nabízí osušky k bazénu (zdarma). Hotel neakceptuje zvířata.
Upozornění! Při ubytování je vyžadována kreditní karta nebo záloha 50 EUR.

Pokoje
Hotel H10 Costa Adeje Palace má 467 pokojů různého typu renovovaných v roce 2018. Všechny elegantní, komfortně zařízené, klimatizované, s koupelnou (vana, fén), TV SAT, telefonem, minibarem (za poplatek), soupravou k přípravě kávy (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Postýlka pro dítě do 2 let zdarma (nutná předchozí rezervace).
Pokoj standard (rozloha cca 34 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje od strany zahrady. Možnost příplatku za pokoj s bočním výhledem na oceán.

Pokoj rodinný (roloha cca 40 m²) - pro max. 4 osoby ve složení 2+2, přistýlka ve formě pohovky nebo samostatného lůžka.

Pokoj standard superior (rozloha cca 34 m²) - pro max. 2 osoby. Navíc v ceně: osušky k bazénu, souprava k přípravě kávy s doplňováním, láhev šumivého vína na uvítání, pozdní check-out (na potvrzení)

Pokoj Privilege (rozloha cca 34 m²) - pro max. 2 osoby. Navíc v ceně: uvítací dárek, láhev vody, souprava k přípravé kávy Nespresso s doplňováním nebo konvice, trezor, osušky k bazénu, výběr polštářů, služba žehlení, 10% sleva na nákupy nebo služby v butiku H10 Boutique, přístup do zónu Chill Out na pláži s barem (v první břehové linii), individuální check-in a check-out (na potvrzení) v recepci pro klienty Privilege, přístup do zóny Privilege Lounge s barem, čajovým koutkem, mezinárodním tiskem, TV a internetem; přístup na sluneční terasu s balijskými postelemi a lehátky s výhledem na oceán.

Junior Suite (rozloha cca 50-67 m²) - pro max. 2 osoby, s opticky oddělenou ložnicí a obývacím pokojem a velkou terasou s nábytkem. Navíc v ceně: osušky k bazénu, souprava na přípravu kávy s doplňováním, uvítací dárek, pozdní check-out (na potvrzení).

Strava
Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu.
Možnost doplatku do All inclusive: snídaně (7:30-10:30), obědy (13:00-15:30), večeře  (19:00-22:00), občerstvení v baru (11:00-17:00), nemozenené množství nealkoholických nápojů (káva, čaj, voda, perlivé nápoje, džusy) a alkoholických nápojů (pivo, víno, vodka, whiskey, gin, včetně některých koktejlů a dováženého alkoholu) v čase 8:00- 24:00, nékolikrát v týdnu tématický bufet, show cooking. Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin podávání jídel.

Sport a zábava
Hotel H10 Costa Adeje Palace provozuje denní animace pro děti a dospělé (aqua aerobic, vodní pólo). Zdarma (možnost zálohy za sportovní vybavení): posilovna, mini golf, stolní tenis, boccia. Za poplatek: herna, Despacio Spa Center, vyhřívaný krytý bazén, vířivka, sauna cca 10 EUR, turecká lázeň cca 10 EUR, procedury na tváŕ a tělo.

Internet
Wi-Fi v hotelu zdarma.

Webové stránky
https://www.h10hotels.com/en/tenerife-hotels/h10-costa-adeje-palace

Náš názor
Poloha hotelu a rozsáhlá zahrada umožňují relaxaci v tichu a klidu. Velkou výhodou hotelu H10 Costa Adeje Palace jsou vynikající služby a vysoký standard ubytování a Privilege služby pro ty nejnáročnější. Za povšimnutí stojí wellness centrum se širokou škálou tělových procedur. Jedná se o ideální nabídku pro náročné klienty, kteří ocení luxus a služby na nejvyšší úrovni.

Landmar Playa La Arena

Poloha
Hotel Landmar Playa La Arena se nachází v malém městečku Puerto Santiago. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 40 km, autobusová zastávka 50 m od hotelu. Hotelový autobus do Siam Mall a Playa las Vistas v Los Cristianos (6 dní v týdnu, za poplatek cca 10 EUR/osoba).

Pláž
Hotel Landmar Playa La Arena se nachází cca 100 m od písečné sopečné pláže oceněné Modrou vlajkou (přechod přes cestu, tmavý sopečný písek, pozvolný vstup do moře). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/os.).

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, 2 bary, bufetová restaurace, bufetová restaurace tapas (během večeře), restaurace a´la carte (za poplatek), velká palmová zahrada se 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný, 1 infinity pouze pro hosty Adults Only Club), dětský bazén se skluzavkou a dětské brouzdaliště (v bazénech sladká voda), hotel poskytuje plážové osušky (záloha v hotovosti cca 12 EUR/osuška), lehátka a slunečníky na slunečních terasách, miniklub, dětské hřiště, úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), obchod se suvenýry a tiskem, půjčovna aut, parkoviště (za poplatek), konferenční centrum.

Pokoje
V hotelu Landmar Playa La Arena je 432 pohodlně zařízených pokojů různých typů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů), lednicí, telefonem, TV-sat, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den), balkonem nebo terasou (zahradní nábytek, věšák na prádlo, balkónová markýza). Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma. V hotelu jsou k dispozici pokoje pro osoby se zdravotním postižením.
Standardní pokoje (plocha cca 27 m²) - renovované v r. 2015/2016 - umístené ve spodních patrech (1,2,3 patro), ze strany přístupové cesty k hotelu.
Standardní pokoje s bočním výhledem na moře (plocha cca 27 m²) - renovované v r. 2015/2016 - situované ve vyšších patrech (většinou 4,5,6,7) výhled směr ulice, pro max. 3 osoby.
Pokoj superior s výhledem na moře a bazén (plocha cca 27 m²) - renovované v roce 2014, výhled na moře, pro max. 3 osoby.
Rodinné pokoje (plocha cca 35 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, obvykle manželská postel a rozkládací pohovka pro další 2 osoby. Není možnost připlatit si výhled na moře. Při rezervaci 2 nebo 3 osob hotel automaticky klienty ubytuje v pokoji standard. Díte do 2 let se počítá do maximální obsazenosti pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00) a večeře (18:30 - 21:30) formou bohatého bufetu, pozdní kontinentální snídaně, oodpolední čaj a občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Na vyžádání možnost diabetické, bezlepkové a bezlaktózové stravy - musí být předem nahlášeno na recepci. 1x týdně možnost využít restauraci a'la carte (zdarma, nutná rezervace). Možnost příplatku za All Inclusive Premium - vybraný značkový alkohol.

Sport a zábava
Hotel Landmar Playa La Arena organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, aerobic). Zdarma: zahradní šachy, lukostřelba, minigolf (záloha), posilovna. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, tenisový kurt (cca 5 EUR/hod.).

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.belivehotels.com

Náš názor
Hotel velmi dobré kvality, dobře udržovaný a neustále rozvíjející svou infrastrukturu s fantastickou stravovací nabídkou a službami. Plus za nový bazén, restauraci tapas a zónu pouze pro dospělé. Hotel Landmar Playa La Arena doporučujeme všem, kteří jsou unaveni hlukem a pozlátkem letovisek typu Playa de las Americas či Los Cristianos. Navíc překrásný výhled na Gomeru tyčící se nad hotelem El Teide!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

H10 Las Palmeras

Poloha
Hotel H10 Las Palmeras je umístěn ve známém letovisku Playa de las Americas, přímo u promenády a oceánu. V blízkosti hotelu jsou kavárny, bary, restaurace, obchody, diskotéky a další služby. Největší vodní park na Kanárských ostrovech - Siam Park - je vzdálen cca 3,5 km. Zde se nachází také obchodní centrum Siam Mall. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 17 km.

Pláž
U hotelu je oblázková pláž s promenádou. Písčitá pláž Playa de Troya se nachádzí ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu.

Vybavení
Hotel byl částečně renovován v roce 2015 a 2020. Recepce, prostorné a elegantní lobby, bufetová restaurace, 3 a la carte restaurace (italská, ásijská, středomořská - otevřena sezónně), bar s občerstvením u bazénu, kavárna, bar Big Ben, bar Imagine (s živou hudbou v zimní sezóně), Lobby bar, sluneční terasy v pěkně udržované zahradě s lehátky a slunečníky, 2 bazény (sladkovodní, 1 vyhřívaný v zimě), mini klub, obchod se suvernýry, prádelna (za poplatek), parkoviště (za poplatek). Hotel nabízí osušky k bazénu (za poplatek 1,5 EUR, výměna za 1,5 EUR).

Pokoje
Hotel H10 Las Palmeras nabízí ubytování v 519 pokojích různého standardu. Všechny pokoje jsou komfortní, vkusně zařízené, klimatizované s koupelnou (vana/sprcha, fén), telefonem, TV SAT, trezorem (za poplatek 18 EUR/týden + cca 10 EUR záloha), minibarem (za poplatek), balkónem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro dítě do 2 let zdarma, nutná předchozí rezervace. Děti do dvou let jsou zahrnuty do maximální obsazenosti pokoje.

Pokoj standard (rozloha cca 20 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje od strany ulice. Možnost příplatku za pokoj s výhledem na oceán/bazén.

Pokoj Privilege (rozloha cca 20 m²) - pro max 2 osoby, s novou výzdobou, pokoje od strany oceánu a bazénu. Navíc v ceně: výběr z polštářů, župan a pantofle, osušky k bazénu, trezor, snídaně v restauraci a la carte Specchio Magico a večeře v jedné z restaurací a la carte (nutná rezervace), souprava na přípravu kávy Nespresso (doplňováno denně), přístup do zóny Privilege s nápoji a občerstvením, mezinárodním tiskem, TV, internetem a slunečnou terasou.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.
Možnost příplatku za All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:30), večeře (19:00-22:00), občerstvení v baru u bazénu (11:00-16:30), nealkoholické a alkoholické nápoje (místní a některé dovážené) v neomezeném množství dostupné v čase 10:00-24:00. Jídla pro alergiky jsou dosupné pro předchozím oznámení. Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin podávání jídel.

Sport a zábava
Hotel H10 Las Palmeras organizuje animace pro děti (mini disco, stolní hry, hry a zábava ve vodě, malování) a dospělé (vodní pólo, volejbal ve vodě, aqua aerobik, fotbal, tělocvična, večerní představení). Za poplatek: stolní tenis, biliard, mini golf, tenis (cca 5 EUR/hodina + záloha za sportovní vybavení cca 15 EUR) - pro klienty s All inclusive 1 vstup za týden zdarma.

Internet
Wi-Fi připojení v hotelu zdarma

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.h10hotels.com/en/tenerife-hotels/h10-las-palmeras

Náš názor
Elegantní hotel H10 Las Palmeras s velkou zahradou a pěkným bazénem. Další výhodou je výhodná poloha v blízkosti centra letoviska a zároveň u oceánu. Navíc má hotel opravdu pěkné pokoje a Privilege servis pro ty nejnáročnější klienty. Je to skvělá nabídka pro každého. Vřele doporučujeme!

IBEROSTAR Bouganville Playa

Poloha
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa se nachází v jižní části ostrova, v turistickém letovisku Costa Adeje, kde je spousta barů, restaurací a obchodů. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 17 km.

Pláž
Nejbližší písečná (tmavý písek) široká pláž - del Bobo je vzdálena cca 250 m od hotelu IBEROSTAR Bouganville Playa. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 10 EUR/set).

Vybavení
Recepce, výtahy, hlavní restaurace (kanárská a mezinárodní kuchyně), grill restaurace, 3 bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (sladkovodní, z toho jeden pro děti a jeden v zimním období vyhřívaný), hotel zapůjčuje plážové osušky (záloha cca 5 EUR), dětské hřiště, miniklub, konferenční místnost, kadeřnictví, tiskový sál, obchod se suvenýry, půjčovna aut, půjčovna kol.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa má 481 pokojů různé kategorie. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené koupelnou (vysoušeč vlasů, sprcha), minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 17 EUR/týden, záloha cca 5 EUR), telefonem, TV-sat., balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na vyžádání).  Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. 
Standardní pokoje (plocha cca 22 m²) - pro max. 2 osoby.
Standardní pokoje s bočním výhledem na moře (plocha cca 22 m²) - pro max. 3 osoby. Možnost příplatku za čelní výhled na oceán.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení večeří nebo All Inclusive. All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00), večeře (18:30 - 21:30) v hlavní restauraci formou bufetu, občerstvení v baru u bazénu (10:00 - 13:00), odpolední káva a dezert v baru u bazénu a lobby baru (15:00 - 18:00), sendviče a zmrzlina v baru u bazénu (10:00 - 17:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje – například: pivo, víno, vodka, whisky, gin (10:00 - 00:30). Speciální menu pro vegetariány (na vyžádání).
Upozornění: K večeři vyžadováno oblečení u mužů: košile s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty.

Sport a zábava
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa organizuje animační programy pro děti i dospělé (např. soutěže, hry, závody, večerní show). Zdarma: aerobic, lukostřelba, aqua aerobic, petanque, šipky, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: kulečník, golf (možná rezervace na recepci), tenis, vodní sporty na pláži (vodní skútry, potápění, plachtění, windsurfing).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi - zdarma. 

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-bouganville-playa

Náš názor
Velmi kvalitní hotel patřící známému hotelovému řetězci IBEROSTAR. Skvělá lokalita blízko turistického centra, široká písečná pláž v blízkosti hotelu, služby na vysoké úrovni, to vše je jen zlomek předností hotelu IBEROSTAR Bouganville Playa. Doporučujeme jak pro rodinnou dovolenou, tak pro dovolenou s přáteli. Plus za zrekonstruované pokoje a skvělé stravování.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

H10 Atlantic Sunset

Poloha
Pětihvězdičkový hotel sítě H10 na Tenerife - H10 Atlantic Sunset, byl postaven v roce 2019 na útesu v klidné oblasti Playa Paraiso. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, kavárna, bar, diskotéka a autobusová zastávka. Největsí vodní park na Kanárských ostrovech - Siam Park je vzdálen cca 13 km. Rušné letovisko Playa la Americas je vzdáleno cca 12 km. Vzdálenost od letiště Reina Sofie je cca 26 km.

Pláž
Malá písčito-oblázková sopečná pláž El Pinque leží cca 900 m od hotelu. Není zde k dispozici plážový servis. Hotel nabízí bezplatný transfer na pláž Playa de las Americas (jízdní řád k dispozici na recepci hotelu).

Vybavení
Recepce s prostranným lobby, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a la carte (italská a asijská, BBQ - otevřena sezónně), bary (dva u bazénů a jeden na střeše hotelu - otevřený sezónně), kavárna, 3 bazény (s mořskou vodou, 3 vyhřívané, infinity pool pro dospělé), dětský bazén s vodními atrakcemi, miniklub, sluneční terasy se slunečníky a lehátky, parkoviště (za poplatek). Hotel nabízí plážové osušky (zdarma). Hotel akceptuje zvířata do 5 kg (za poplatek cca 10 EUR/den) - po předchozím oznámení a potvrzení.

Navíc pro klienty Privilege: restaurace a la carte s mezinárodní kuchyní, bar a bazén infinity.

Pokoje
Hotel H10 Atlantic Sunset má 291 pokojů různých typů umístěných ve 3 propojených budovách. Všechny jsou prostorné, elegantní, komfortně zařízené, klimatizované, s koupelnou (vana, fén, pantofle, župan), TV SAT, telefonem, minibarem za poplatek (pro klienty s All inclusive je minibar zahrnut v ceně a doplňuje se každé 2 dny), láhev vody, kávový servis Nespresso - doplněn denně, rychlovarnou konvicí, trezorem (zdarma), balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma, nutná předchozí rezervace. Děti do 2 let věku jsou zahrnuty do maximální obsazenosti pokoje.

Standardní pokoje (rozloha cca 41 m²) - pro max. 3 osoby, umístěny na straně ulice nebo bazénu. Přistýlka ve formě pohovky. Možnost příplatku za pokoj s bočním nebo přímým výhledem na oceán.

Rodinné pokoje (rozloha cca 41 m²) - pro max. 5 osob (ve složení 2+3), pokoje umístěny na straně ulice nebo bazénu. Přistýlka ve formě dvoulůžkové pohovky a/nebo samostatného lůžka. Možnost příplatku za pokoj s bočním nebo přímým výhledem na oceán.

Junior Suite (rozloha cca 67 m²) - pro max. 5 osob (ve složení 2+3) s opticky oddělenou ložnicí a denním pokojem s pohovkou.

Suite (rozloha cca 99 m²) - pro max. 5 osob (ve složení 2+3) pokoje v nejvyšším patře, dvoupokojové, se samostatnou ložnicí, denním pokojem s pohovkou, 2 koupelnami, balkonem a terasou s jacuzzi.

Pokoj Privilege (rozloha cca 41 m²) - pro max. 4 osoby ve složení 2+2. V ceně navíc: uvítací dárek, osušky k bazénu, výběr polštářů, přístup do zóny Privilege: s nápoji a občerstvením, mezinárodním tiskem, TV, internetem, přístup na střešní bar s bazénem typu infinity pouze pro hosty Privilege, 1x snídaně v a la carte restauraci a 1x večeře v jedné z a la carte restaurací (nutná rezervace), individuální check-in a check-out (na potvrzení) na recepci, vstup do wellness a slevy na procedury.

Suite Privilege (rozloha cca 92 m²) - pro max. 5 osob (ve složení 2+3), se samostatnou ložnicí a denním pokojem s pohovkou a velkou terasou (cca 42-77 m²) s jacuzzi a lehátkami, s výhledem na oceán. V ceně navíc: uvítací dárek, osušky k bazénu, výběr polštářů, přístup do zóny Privilege: s nápoji a občerstvením, mezinárodním tiskem, TV, internetem, přístup na střešní bar s bazénem typu infinity pouze pro hosty Privilege, 1x snídaně v a la carte restauraci a 1x večeře v jedné z a la carte restaurací (nutná rezervace), individuální check-in a check-out (na potvrzení) na recepci, vstup do wellness a slevy na procedury.

Suite Rooftop (rozloha cca 99 m²) - pro max. 5 osob ve složení 2+3,  se samostatnou ložnicí a dvěma denními pokoji s pohovkou, terasou s jacuzzi a balkonem a se dvěma toaletami.

Strava
Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu.
Možnost doplatku do All inclusive deluxe: snídaně (7:30-10:30), obědy (13:00-15:30) večeŕe (19:00-22:00), občerstvení v baru (11:00-17:00), neomezené množství nealkoholických nápojů (káva, čaj, voda, perlivé nápoje, džusy) a místních alkoholických nápojů (pivo, víno, vodka, whiskey, gin, včetně koktejlů a některých dovážených alkoholů) 24/7, několikrát v týdnu tématický bufet, live cooking. Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin podávání jídel.

Sport a zábava
Hotel H10 Atlantic Sunset provozuje denní a večerní animace pro děti a dospělé (kondiční cvičení, týmové hry, večerní show a živá hudba). Sportovní a tvořivé aktivity pro děti. Zdarma k dispozici posilovna. Za poplatek: vstup do hotelového wellness Despacio Spa Centre: bazén, vířivka, sauna, turecká lázeň, celotělové masáže a porcedury, kadeřník.

Internet
Wi-Fi připojení v hotelu zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Nejnovější ze tří 5* H10 hotelů na Kanárských ostrovech. Exkluzivní a skvěle položený, s výhledem na oceán. Nachází se v blízkosti golfových hřišť Costa Adeje, a je tedy skvělou nabídkou pro fanoušky tohoto sportu. Současně hotel nabízí rozsáhlé rekreační zařízení pro děti a různé animace, které ocení rodiny s dětmi. Velkou výhodou hotelu H10 Atlantic Sunset jsou vynikající služby a vysoký standard ubytování. Tato nabídka je ideální pro velmi náročné klienty, kteří oceňují luxus a služby na nejvyšší úrovni.

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden

Poloha
Tento Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden, který byl rekonstruován v roce 2007, se nachází v klidné části přístavního města Puerto de la Cruz, v malebném Orotava Valley na severu Tenerife. V blízkosti hotelu se nachází malé nákupní centrum, několik barů a restaurací a malá botanická zahrada. Na letiště Reina Sofia cca 90 km. K největší zoo na Kanárských ostrovech, Loro Parque cca 3,5 km. Na letiště cca 90 km.

Pláž
Veřejná písčito-oblázková pláž Playa Martianez (sopečný písek) se nachází cca 1,5 km od hotelu. Bezplatný transfer hotelovým autobusem (několikrát denně, 5 dní v týdnu (kromě sobotního odpoledne, neděle a svátků), autobusová zastávka u hotelu. Na pláži škola surfu (za poplatek).

Vybavení
Recepce, bufetová restaurace a a'la carte restaurace otevřené na obědy nebo večeře (asijské, italské, kanárské), snack bar, bazén, slunná terasa s lehátky a slunečníky, velká subtropická zahrada (25 000 m²), směnárna, parkování, půjčovna aut, prádelna, kadeřnictví, klenotnictví, butiky. Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 8 kg (za příplatek). Vyznačená místa pro kuřáky.

Strava
Snídaně formou bufetu (7:30-10:30). Je možnost zakoupení polopenze (formou bufetu nebo à la carte).

Sport a zábava
Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden nabízí animační program pro děti i dospělé (aerobik, tai chi, jóga). Večerní živá hudba. Zahrnuto v ceně: tréninkové golfové hřiště (cca 5 000 m²) s putting green a driving range, přístup do wellness (od 16 let), japonská sauna, aromaterapeutická místnost, vany a hydromasážní postele, 2 termální bazény, turecké lázně, ledová jeskyně, posilovna; masáže a procedury za poplatek, stolní tenis, 2 tenisové kurty (možný poplatek za vybavení).

Internet
V hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
hotelbotanico.com

Náš názor
Luxusní Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden s krásnou zahradou a wellness. Pro každého je k dispozici golfové hřiště a koupání v termálních bazénech. Komfortní pokoje, atmosféra míru a harmonie, okolní zeleň zajišťuje odpočinek a relaxaci

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

IBEROSTAR Selection Sabila

Poloha
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází v letovisku Costa Adeje, cca 16 km od mezinárodního letiště Reina Sofia. Puerto Colon je jen několik minut chůze od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, butiky, bary, restaurace a autobusová zastávka.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází cca 100 m od široké písečné pláže Torviscas. Pláž byla v roce 2014 oceněna "Modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/osoba/den).

Vybavení
Hotel pouze pro osoby starší 16 let!

Hotel IBEROSTAR Selection Sabila prošel kompletní rekonstrukcí a byl znovu otevřen v roce 2018.
Recepce s prostornou lobby, výtahy, bufetová restaurace, 4 bary, sladkovodní bazén (v zimním období vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky, slunečníky a balijskými postelemi u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční prostory, půjčovna kol, parkoviště (za poplatek), market. Hotel IBEROSTAR Selection Sabila poskytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila má 472 pokojů rozmístěných na 6 podlažích. Všechny pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny, s klimatizací, trezorem (za poplatek cca 17 EUR/týden + záloha cca 5 EUR), koupelnou (fén je součástí příslušenství), TV se satelitním příjmem, mini-barem (na vyžádání, za příplatek) a setem pro přípravu kávy a čaje a rychlovarnou konvicí. V hotelu IBEROSTAR Sabila je k dispozici 5 pokojů pro osoby se zdravotním postižením (dostupnost na základě potvrzení). Postýlka pro dítě do 2 let zdarma (na základě potvrzení).
Pokoje standard (cca 19 m²) - pro max. 2 osoby. Dostupné jsou také pokoje s přímým nebo bočním výhledem na oceán.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo All Inclusive. All inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-21:30) podávané v hlavní restauraci, občerstvení v baru u bazénu a lobby baru, místní alkoholické nápoje: víno, vodka, pivo, gin a nealkoholické nápoje (10:00-24:00).
Upozornění! K večeři je vyžadován večerní oděv (u pánů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty a košile s dlouhým rukávem).

Sport a zábava
Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, večerní show, tanec, živá hudba. Za poplatek: (termální bazény, masáže), posilovna, tenisový kurt (cca 10 EUR/hod., bez osvětlení), stolní tenis, aqua aerobic, vodní pólo, golfové hřiště se nachází několik kilometrů od hotelu. Na pláži vodní sporty - za poplatek.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - zdarma. Internetová stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení hotelu
Všechny recenze tohoto hotelu si můžete přečíst zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-torviscas-playa

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila doporučujeme velmi náročným klientům, kteří si cenní komfort odpočinku, skvělou kuchyni i velmi vysoký standard služeb. Vodní sporty, potápěčská centra i golfové hřiště v okolí hotelu - to vše zaručuje fantastickou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hovima Costa Adeje

Poloha
Hotel se nachází v Costa Adeje, v klidné oblasti Torviscas. Letiště Reina Sofia je vzdáleno asi 15 km a centrum města asi 1 km.
Upozornění! Tento hotel je pouze pro dospělé (starší 16 let).

Pláž
Nejbližší pláž Fanabe je asi 300 m od hotelu (přechod přes ulici). Letiště Reina Sofia je vzdáleno 20 km.

Vybavení
24 hodinová recepce, výtahy, hlavní restaurace s terasou, restaurace a’la carte, lobby bar, snack bar u bazénu, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (jeden je v zimě vyhřívaný a druhý typu intimity, oba sladkovodní), konferenční místnost. Počítačové koutky za poplatek (cca 2 EUR/10 min.). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma, záloha cca 15 EUR, výměna každé 3 dny). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/os., cca 12 EUR/2 os.).

Pokoje
Nabízíme ubytování:
- v pokojích typu PROMO (asi 20 m², bez možnosti přistýlky) - vybavení jako ve standardním pokoji;
- ve standardních pokojích (asi 27 m², s možností jedné přistýlky) - moderně vybavené, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek), mini barem (za poplatek), balkonem nebo terasou (stůl a židle);
- ve standardních pokojích s bočním výhledem na moře (asi 27 m², s možností jedné přistýlky) - vybavení jako ve standardním pokoji;
- v pokojích superior s výhledem na moře (asi 27 m², s možností jedné přistýlky) - vybavení jako ve standardním pokoji. Navíc: župan a pantofle, mini bar s balíčkem na uvítanou, příslušenství k přípravě kávy a čaje;
- v pokojích exellence (asi 27 m², s možností jedné přistýlky) s panoramatickým výhledem na moře - vybavení jako v pokoji superior. Navíc: tablet s připojením k internetu, neomezený počet rezervací v tématické restauraci, rezervace lehátka u bazénu, dovážené nápoje;
- v pokoji junior suite (asi 52 m²) skládajícím se ze dvou místností neoddělených dveřmi, většinou s bočním výhledem na moře - vybavení jako ve standardním pokoji.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení v baru u bazénu, odpolední občerstvení: káva, čaj, zmrzlina a koláče v lobby baru, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 24:00), v barech určených.

Sport a zábava
Animace pro dospělé, večerní show, vystoupení živé hudby. Zdarma: posilovna, aerobik, volejbal, aquaaerobik, strečink, stolní tenis, basketbal, fotbal, šipky. Za poplatek: tenis, kulečník, skvěle vybavené wellness: vířivka, mini bazény s vodními tryskami, suchá sauna, parní lázeň, biotermální sprchy, relaxační zóna.

Internet
Počítačové koutky za poplatek (cca 1 EUR/10 min.). Wi-Fi je k dispozici na pokojích, v lobby u bazénů (za poplatek 6 EUR/den; 12 EUR/3 dny, 25 EUR/7 dní).

Místní kategorie
****

Webové stránky: www.belivehotels.com

Náš názor
Skvělé umístění v moderním letovisku a zrekonstruované pokoje, to jsou výhody tohoto hotelu. Hotel je navíc chválen za chutnou a pestrou kuchyni. Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2011, nabízí dobrý standard odpočinku v moderních a prostorných interiérech.

IBEROSTAR Selection Anthelia

Poloha
Hotel Iberostar Selection Anthelia se nachází v letovisku Costa Adeje, vedle pobřežní promenády. V bezprostřední blízkosti hotelu je mnoho obchodů, butiků, barů a restaurací, stejně jako autobusová zastávka. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Selection Anthelia se nachází u moře, mezi plážemi Playa del Duque a Playa de Fanabe. Písečná pláž je vzdálena cca 50 m.

Vybavení
365 pokojů v 5 budovách (max. 5 podlaží, v každém výtahy). V hlavní budově lobby s recepcí, bary, salonky, internetový koutek (za poplatek). Bufetová restaurace, 3 restaurace a'la carte (Beach Club Barbacoa, italská restaurace Portofino, gurmánská restaurace Poseidon). Konferenční místnost (pro 400 osob). V zahradě je bazén se sladkou vodou (vyhřívaný) a bazén s mořskou vodou (o ploše 2000 m3), sluneční terasy. Hotel je uzpůsoben pro osoby se zdravotním postižením.

Děti:
Miniklub (4-12 let), 2 brouzdaliště, dětské hřiště. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Španělská kategorie:
5*

Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady (1-2F): komfortně a vkusně zařízené, klimatizace, telefon, satelitní TV (plochá obrazovka), WLAN (zdarma), trezor, minibar, balkon nebo terasa. Vana, sprcha, WC, vysoušeč vlasů, župan.

Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře (1-2B).

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (1-2A).

Slevy:
Při 2 osobách 1 dítě ve věku 2-7 let obdrží stálou cenu, 8-13 let obdrží procentní slevu. U 1 osoby (pokoje 1A, 1F, 1B) 1 dítě 2-13 let obdrží procentní slevu.
Rodinné pokoje (2N):
2 pokoje spojené dveřmi s výhledem do zahrady nebo bočním výhledem na moře.
Rodinné pokoje s výhledem na moře (2M).

Slevy:
Při 2 osobách 2-3 děti od 2-13 let obdrží procentní slevu.

Zábava:
Animační program během dne a večer. Večerní představení, živá hudba.

Sport a zdraví:
Šipky, gymnastika ve vodě, posilovna. Za poplatek: kulečník, tenis (záloha), půjčovna kol.

Wellness:
V Thai Zen SPAce za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla.

Se dvěma jídly:
Snídaně a večeře formou bufetu. 1x týdně večeře v restauraci a'la carte (nutná dřívější rezervace).

All Inclusive:
Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou bufetu nebo výběr z karty (3 jídla) v restauracích a'la carte (nutná dřívější rezervace). Občerstvení, koláče, sendviče v hodinách od 11:00-18:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách od 10:00-1:00. Nealkoholické nápoje v minibaru. Bezplatný vstup do Thai Zen SPAce.
Sváteční menu (31. 12. 2018) v ceně.
 
Pláž
Široká a písečná pláž Fanabe se nachází cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/osoba).

Vybavení
Recepce, elegantní lobby, hlavní restaurace a barbecue restaurace, 3 restaurace a'la carte (za poplatek), 3 bary, 3 bazény a 3 brouzdaliště pro děti (2 z nich vyhřívané, 3 z nich s mořskou vodou, 3 z nich k dispozici pro výše vybrané kategorie pokojů), sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel poskytuje plážové osušky (možná záloha).

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Selection  Anthelia má 365 pokojů různých typů. Všechny jsou elegantní, pohodlné a klimatizované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy (za poplatek), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek).

Standardní pokoj s výhledem do zahrady (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 osoby.

Standardní pokoj s bočním výhledem na oceán (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 osoby.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře a za All Inclusive.

Sport a zábava
Denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: tenis, pétanque, stolní tenis, fotbalové hřiště, multisportovní hřiště, vodní sporty na pláži.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Elegantní, velký rodinný hotel IBEROSTAR Selection Anthelia v první linii od oceánu a současně přímo u rušné promenády. Díky těmto a dalším výhodám zde prožijete luxusní dovolenou s celou rodinou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Tenerife služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu (mimo jiné vstupné, spropitné, rezervační poplatky atd.) ve výši cca 115 EUR/os. - povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě. Balíček nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu a jiné osobní výdaje.  

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Kanárské ostrovy!

Název zájezdu v polském jazyce: Aktywuj się na Teneryfie!
Kód zájezdu: TAF

Program

La Laguna v noci • majestátní sopka Teide • nejkrásnější vesnice - Masca • trekking v pekelné rokli • Pompeje Tenerife • plavba kajaky pod útesy Los Gigantes • pro zájemce La Gomera - ostrov čarodějnic • malé skupiny do 25 osob • pro zájemce týdenní pobyt na Tenerife!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na ostrově Tenerife. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Snídaně. Prohlídku Tenerife začneme návštěvou Parque Nacional El Teide, který je nejnavštěvovanějším národním parkem ve Španělsku a nejdůležitější atrakcí Kanárských ostrovů. Projdeme se měsíční krajinou u slavných skalních formací Roques de Garcia a uvidíme nejvyšší vrchol Španělska - monumentální sopku El Teide (3718 m n. m.); možnost výjezdu horskou lanovou dráhou Teleférico del Teide do výšky 3555 m n. m. (za příplatek cca 27 EUR/os.). Následně přejedeme na vyhlídkové místo, kde budeme obdivovat moře mraků a západ slunce v nádherné scenérii Národního parku. Sopka Teide je také jedním z nejlepších míst na světě k obdivování hvězd a noční oblohy - my ji budeme pozorovat profesionálním dalekohledem. Večer zakončíme večeří (v ceně) ve vinném sklípku ve Villaflor - v nejvýše ležícím městě ve Španělsku. Návrat do hotelu pozdě večer a přenocování.

Den 3
Po snídani odjezd na trekking v pekelné soutěsce „Barranco del inferno“ (trasa cca 6500 m, doba chůze - cca 3 hodiny; upozornění - nutná trekkingová obuv!). Mimořádně malebná trasa mezi kaktusy, dračími stromy a palmami nás dovede k vodopádu skrytému mezi svahy rokle. Po trekkingu krátká návštěva půvabného města Adeje a možnost ochutnání slavných česnekových kuřat, díky nimž je město známé (za příplatek). Návrat do hotelu, volný čas, večeře a přenocování.

Den 4
Snídaně. Pro zájemce výlet na sousední ostrov souostroví - komorní a divokou La Gomeru (za příplatek - cena cca 100 EUR/os.). Prohlídka La Gomery džípy. Návštěva Národního parku Garajonay (UNESCO), kde uvidíme největší, tajemný a mlhavý vavřínový les na světě, ve kterém se budeme cítit jako ve filmu „Jurský park“. Navštívíme také plantáž kanárských banánů, díky kterým je ostrov známý a uvidíme, jak pomalu plyne život v gomérských vesnicích. Budeme mít také zastávku v historickém hlavním městě San Sebastián de La Gomera, kde se nachází dům Kryštofa Kolumba. Uvidíme také symbol La Gomery - slavnou skálu Roque de Agando. Vyvrcholením výletu bude oběd spojený s ukázkou tradičního gomerského jazyka. Po výletě přejezd trajektem na Tenerife. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 5
Snídaně. Tento den prozkoumáme západní část Tenerife. Krátká návštěva okouzlujícího Garachico - městečka nazývaného „Pompejemi Tenerife“ díky lávě, která zaplavila město během erupce nedaleké sopky v roce 1706. Následně pojedeme elektrickými koly na nejzápadnější cíp ostrova - sopečný mys Punta de Teno s majákem. Neobvykle malebná trasa, kterou projedeme je známá filmovým fanouškům z filmu „Rychle a zběsile 6“. Po cyklistickém dobrodružství na nás čeká další zážitek během jízdy autobusem do pirátské vesnice Masca. Vesnice visící nad obrovskou roklí je díky nádherné poloze nazývána „kanárským Machu Pichu“. Volný čas - doporučujeme ochutnat lahodný „oscypek“ z Mascy, čili grilovaný kozí sýr, díky kterému je město známé (za příplatek). Návrat do hotelu, večeře a přenocování.
 
Den 6
Snídaně. Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Pro zájemce možnost návštěvy jednoho ze dvou zábavních parků na Tenerife: Loro Parque nebo Siam Parku. Loro Parque je botanicko-zoologická zahrada, kde lze vidět největší sbírku papoušků na světě, představení kosatek, delfínů, lachtanů a papoušků, stejně jako největší pingvinárium na světě. V parku se lze také setkat s bílými tygry, červenými pandami, gorilami a spoustou dalších exotických zvířat. Siam Park, uznávaný jako nejlepší aquapark na světě, přitahuje bazénem (zapsaným v Guinessově knize rekordů) s obrovskou umělou vlnou, několika skluzavkami a neobvyklou architekturou, která připomíná Thajsko. Cena cca 55 EUR/os. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 7
Po snídani výlet do malebného Puerto de Santiago, kde uvidíme největší útesy Tenerife - slavné Los Gigantes. Během plavby kajaky (cca 2 hodiny) je budeme moci obdivovat opravdu zblízka. S trochou štěstí možná uvidíme delfíny! Hlad po veslování zaženeme během oběda v Guachinche - v jedné ze zdejších malých, často rodinných restaurací. Jídla, která se tam servírují, jsou jednoduchá, levná a založená na místních produktech (oběd na vlastní náklady). Návrat do hotelu, volný čas, večeře a přenocování. 
Pro zájemce odpoledne výlet (za poplatek cca 35 EUR/os.) „La Laguna v noci“. La Laguna je nejkrásnějším městem Tenerife a podle některých dokonce na celém souostroví Kanárských ostrovů (UNESCO). Toto historické město je nejdůležitějším univerzitním centrem Tenerife a o víkendech je zde rušno do svítání. Projdeme se starým městem a ochutnáme noční život návštěvou mnoha tapas barů a místních hospod.

Den 8
Po snídani vystěhování. Transfery:
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a odlet do Polska. 
- klienti pokračující v pobytu na Tenerife - transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).
 
Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vyhřívání hotelových bazénů, která připadá pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Informace o hotelech

Ubytování: tříhvězdičkové hotely mimo prohlížená města.

Pokoje: jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové (v třílůžkovém pokoji je nejčastěji manželské lůžko a jednolůžko jako přistýlka). Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Často je na pokojích také telefon a klimatizace.

Vybavení: restaurace a bar.

Strava: snídaně a servírované večeře

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč