Annika Koh Chang Obrázek0
Annika Koh Chang Obrázek1
Annika Koh Chang Obrázek2
Annika Koh Chang Obrázek3
Annika Koh Chang Obrázek4
Annika Koh Chang Obrázek5
Annika Koh Chang Obrázek6
Annika Koh Chang Obrázek7
Annika Koh Chang Obrázek8
Annika Koh Chang Obrázek9
Annika Koh Chang Obrázek10
Annika Koh Chang Obrázek11
Annika Koh Chang Obrázek12
Annika Koh Chang Obrázek13

Annika Koh Chang

Thajsko
Pobytový
Wi-Fi
Intimní, menší hotel
Klidná část, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tradiční hotel v thajském stylu se nachází na ostrově Ko Chang a je obklopen tropickou, vkusně upravenou zahradou. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Bangkoku je přibližně 315 km.

.
Pláž

Široká písečná pláž Klong Prao je vzdálená přibližně 2 km od hotelu. Tuto vzdálenost lze překonat bezplatným hotelovým autobusem (jezdí několikrát denně). Plážový servis je zdarma (tucet lehátek spolu se slunečníky je hostům k dispozici bez příplatku).

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, úschovna zavazadel, restaurace, bar, venkovní bazén nepravidelného tvaru, lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, bar u bazénu (otevřeno 6:00-20:00), vířivka, dětský bazén, nekuřácké pokoje, zahrada, prádelna, parkoviště, trezor, konferenční centrum, půjčovna kol, půjčovna skútrů, minimarket. Pro děti: dětské hřiště, brouzdaliště, hlídání dětí (za příplatek, na vyžádání).

Upozorňujeme, že při check-inu je nutné zaplatit zálohu v hotovosti nebo kartou, 1000 THB/pokoj/noc. Záloha chrání hotel v případě poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Internet

Bezdrátové Wi-Fi ve vstupní hale a na pokojích - zdarma.

Catering

Snídaně se podává formou bufetu v hlavní restauraci pod širým nebem (otevřeno od 7:00 do 10:00). Hosté mohou za poplatek využít také hotelovou restauraci a bar, kde si mohou dát nápoje a občerstvení. V restauraci Krailas (otevřeno od 9:00-21:00) se podávají jídla thajské kuchyně, grilované pokrmy, mořské plody a různé nápoje.

Sportovní a animační program

Zákazníci toužící po relaxaci a klidu najdou v hotelu lázeňské a wellness centrum (za příplatek). K dispozici je také bezplatná posilovna a za příplatek: vířivka, masáže a sauna. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty (za příplatek).

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Poznámka: Pro klienty, kteří se rozhodnou pro pobyt v hotelech na ostrově Koh Chang, neorganizujeme místní výlety. Klienty bude doprovázet pilot/rezident z oblasti Rayong.

Podle našeho názoru

Stojí v malebném prostředí tropického lesa na samotě. Doporučujeme zejména klientům, kteří od své dovolené očekávají relaxační atmosféru. Další výhodou hotelu je bezplatná kyvadlová doprava na pláž, kde můžete díky nabídce vodních sportů trávit čas pestrým způsobem.

Poznámka: Poslední noc příjezdu do Pattaye. Ubytování v hotelu a fakultativní odjezd na transsexuální revue (Alcazar nebo Tiffany, cca 30 USD). Po představení návrat do hotelu nebo, pokud si přejete, strávení času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastní ose). Přenocování v hotelu v Pattayi. poznámka: Pro některé akce jsou k dispozici lety z Koh Changu (letiště Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.
Umiestnenie

Tradiční hotel v thajském stylu se nachází na ostrově Ko Chang, obklopený tropickou, vkusně upravenou zahradou. Vzdialenost od mezinárodního letiska v Bangkoku je přibližně 315 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zákazníci túžiaci po relaxácii a pokoji nájdu v hoteli kúpeľné a wellness centrum (za príplatok). K dispozici je i bezplatná posilňovňa a za príplatok: vírivka, masáže a sauna. Na pláži jsou k dispozici vodné športy (za príplatok).

.
Stravovanie

Raňajky se podávají formou bufetu v hlavní restauraci pod holým nebem (otevřená od 7:00 do 10:00). Hostia môžu za poplatok využívať aj hotelovú reštauráciu a bar na nápoje a občerstvenie. V restauraácia Krailas (otvorená od 9:00-21:00) sa podávajú jedlá thajskej kuchyne, grilované pokrmy, morské plody a rôzne nápoje.

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu cestovným kanceláriám.

Poznámka: Pre klientov, ktorí sa rozhodnú ubytovať v hoteloch na ostrove Koh Chang, neorganizujeme miestne výlety. Klienti budou sprevádzať pilota/rezidenta z oblasti Rayong.

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, úschovňa batožiny, restauraácie, bar, vonkajší bazén nepravidelného tvaru, ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, bar pri bazéne (otvorený 6:00-20:00), vírivka, detský bazén, nefajčiarske izby, záhrada, práčovňa, parkkovisko, trezor, konferenčné centrum, požičovňa bicyklov, požičovňa skútrov, minimarket. Pre deti: detské ihrisko, detský bazén, opatrovateľka (za príplatok, na vyžiadanie).

Poznámka: pri registracii je potrebné zaplatiť zálohu v hotovosti alebo kartou, 1000 THB/izba/noc. Záloha chráni hotel v případě jakéhokoli poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Podľa nášho názoru

Umiestněný v malebném prostředí tropického lesa na samote. Odporúčame najmä klienty, ktorí od dovolenkovej destinácie očakávajú relaxačnú atmosféru. Další výhodou hotelu je bezplatná kyvadlová doprava na pláž, kde můžete trávit čas pestrým způsobem díky ponuke vodných športov.

Poznámka: Posledný večer príchod do Pattaye. Ubytovanie v hoteli a fakultatívny odchod na transsexuálnu revue (Alcazar alebo Tiffany, cca 30 USD). Po predstavení návrat do hotelu alebo, ak chcete, strávenie času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastných). Prenocování v hotelu v Pattayi. Poznámka: V případě některých podujatí jsou k dispozici lety z Koh Changu (letisko Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč