Awa Resort Obrázek0
Awa Resort Obrázek1
Awa Resort Obrázek2
Awa Resort Obrázek3
Awa Resort Obrázek4
Awa Resort Obrázek5
Awa Resort Obrázek6
Awa Resort Obrázek7
Awa Resort Obrázek8
Awa Resort Obrázek9
Awa Resort Obrázek10
Awa Resort Obrázek11
Awa Resort Obrázek12
Awa Resort Obrázek13
Awa Resort Obrázek14
Awa Resort Obrázek15
Awa Resort Obrázek16
Awa Resort Obrázek17
Awa Resort Obrázek18
Awa Resort Obrázek19
Awa Resort Obrázek20
Awa Resort Obrázek21
Awa Resort Obrázek22
Awa Resort Obrázek23
Awa Resort Obrázek24
Awa Resort Obrázek25
Awa Resort Obrázek26

Awa Resort

Thajsko
Pobytový
Wellness
Klidné místo, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Kvalitní nemovitost se nachází v západní části ostrova Koh Chang, jen několik minut od nedalekých obchodů a restaurací. Hotel je vzdálen přibližně 7 km od rybářské vesnice Bang Bao. Na mezinárodní letiště v Bangkoku je to přibližně 315 km.

.
Pláž

Obydlí se nachází na prvním pobřeží, má písečnou sluneční terasu (lehátka a slunečníky zdarma) a přístup do moře po schodech přímo do vody. Písečná pláž Kai Bae je vzdálená asi 500 m od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, bazén, turistické informace, miniklub pro děti s možností rezervace hlídání, restaurace a bary (vše za poplatek): hlavní restaurace The Spoon - podává tradiční thajskou a evropskou kuchyni; restaurace a bar The Sala - nabízí večeře a lahodné nápoje, každý večer hraje živá hudba; čajovna The Teas - s širokým výběrem čajů a pečiva; plážový bar The Sand; bar u bazénu The River. Za příplatek: prádelna, půjčovna aut a lázeňské centrum. Hotel má konferenční prostory.

Upozorňujeme, že při check-inu je třeba složit zálohu v hotovosti nebo kartou ve výši 1000 THB/pokoj/noc. Záloha chrání hotel v případě poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu

Sportovní a animační program

Hotel nabízí sportovní aktivity (aerobik, aqua-aerobik). Za příplatek je k dispozici půjčovna kánoí.

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Poznámka: Pro klienty, kteří se rozhodnou ubytovat v hotelech na ostrově Koh Chang, neorganizujeme místní výlety. Klienty bude doprovázet pilot/rezident z oblasti Rayong.

.
Podle našeho názoru

Moderní hotel s rozsáhlým vybavením a infrastrukturou. Malebný výhled a klidné prostředí z něj činí ideální místo pro odpočinkovou dovolenou.

Poznámka: Příjezd do Pattayi poslední noc. Ubytování v hotelu a fakultativní výlet na transsexuální revue (Alcazar nebo Tiffany, cca 30 USD). Po představení návrat do hotelu nebo, pokud budete chtít, strávení nějakého času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastní ose). Přenocování v hotelu v Pattayi. poznámka: Pro některé akce jsou k dispozici lety z Koh Changu (letiště Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.
Umiestnenie

Kvalitní nemovitnosť sa nachádza v západnej časti ostrova Koh Chang, len pár minút od blízkych obchodov a reštaurácií. Hotel je vzdálený přibližně 7 km od rybárskej dediny Bang Bao. Na mezinárodní letisko Bangkok je to přibližně 315 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí sportovní aktivity (aerobik, aqua-aerobik). Za příplatok si můžete požičať kanoe.

.
Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu cestovným kanceláriám.

Poznámka: Pre klientov, ktorí sa rozhodnú ubytovať v hoteloch na ostrove Koh Chang, neorganizujeme miestne výlety. Klienti bude sprevádzať pilot/rezident z oblasti Rayong.

.
K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, bazén, turistické informace, miniklub pre deti s možnosťou rezervácie opatrovateľky, reštaurácie a bar (všetky za poplatok): V restauraci se nachází: hlavná reštaurácia The Spoon - podáva tradičnú thajskú a Európsku kuchyňu; reštaurácia a bar The Sala - ponúka večere a lahodné nápoje, každý večer hra živá hudba; čajovňa The Teas - so širokým výberom čajov a pečiva; plážový bar The Sand; bar pri bazéne The River. Za príplatok: práčovňa, požičovňa áut a wellness centrum. Hotel má konferenční prostory.

Upozorňujeme, že při registraci je třeba zložiť zálohu v hotovosti alebo kartou vo výške 1000 THB/izba/noc. Záloha chráni hotel v případě jakéhokoli poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Podľa nášho názoru

Moderní hotel s rozsáhlým vybavením a infrastrukturou. Malebný výhled a pokojné okolí z neho robia ideálne miesto na relaxačnú dovolenku.

Poznámka: Príchod do Pattaye v posledný večer. Ubytovanie v hoteli a fakultatívny výlet na transsexuálnu revue (Alcazar alebo Tiffany, cca 30 USD). Po představení návrat do hotelu nebo, pokud chcete, strávenie času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastných). Prenocování v hotelu v Pattayi. Poznámka: V případě některých podujatí jsou k dispozici lety z Koh Changu (letisko Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner do Bangkoku (přímý let), transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu s ostatní osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Jomtien, Pattaya, Koh Samet lub Koh Chang - wczasy

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

 

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.

 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2009 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

 

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

 

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

 

Víza

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je zakázán dovoz a používání elektronických cigaret, e-shish a jejich náplní.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč