Bayphere Hotel Pattaya Obrázek0
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek1
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek2
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek3
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek4
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek5
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek6
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek7
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek8
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek9
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek10
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek11
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek12
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek13
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek14
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek15
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek16
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek17
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek18
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek19
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek20
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek21
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek22
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek23
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek24
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek25
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek26
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek27
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek28
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek29
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek30
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek31
Bayphere Hotel Pattaya Obrázek32

Bayphere Hotel Pattaya

Thajsko - Pattaya/Jomtien
Pobytový
Wi-Fi
Přímo u pláže

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Bayphere Hotel Pattaya se nachází na východním pobřeží Thajského zálivu, asi 165 km od Bankimu a 3 km od centra města Pattaya. V okolí můžete navštívit mnoho zajímavých atrakcí, jako je například aquapark Columbia Pictures Aquavers (asi 12 km od hotelu), "plovoucí trh" neboli Pattaya Floatinq Market, velmi atmosférický trh, kde najdete mnoho místních řemeslných výrobků prodávaných na lodích, a tropickou zahradu Nong Nooch (15 km), největší botanickou zahradu v jihovýchodní Asii.

Pláž

Hotel se nachází na veřejné písečné pláži s pozvolným sestupem do moře. Na pláž vede dřevěná lávka.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, přístup do fitness, střešní terasa s výhledem na moře, zasedací místnosti pro 30 osob, střešní nekonečný bazén o rozloze cca 200 m2, u bazénu zdarma lehátka a slunečníky a vířivka. V těsné blízkosti hotelu se nachází řada místních restaurací a barů.
POZNÁMKA: Cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

Internet

V celém hotelu (včetně pokojů) je k dispozici bezplatné wi-fi připojení k internetu

.

Catering

Snídaně je zahrnuta v ceně. Ostatní jídla za příplatek.
V hotelu jsou dvě restaurace. The Rocks (za poplatek), kde se podávají thajská i mezinárodní jídla formou bufetu (obědy od 12:00-14:00 a večeře od 18:00-20:00 a po celý den je k dispozici menu a la carte. Druhou restaurací je restaurace Lunar (za poplatek na místě), která podává italskou kuchyni pouze formou a la carte. V hotelu je také kavárna otevřená od 7:00-22:00 a 2 bary (za poplatek), jeden na střeše a druhý na pláži. Hotel nabízí možnost příplatku za obědy a večeře i plné All Inclusive (obědy v restauraci The Rocks od 12:00 do 14:00, večeře rovněž v restauraci The Rocks od 18:00 do 20:00, v závislosti na obsazenosti, jídla se podávají formou bufetu nebo ke stolu.
Nápoje jsou k dispozici ve 4 barech: The Rocks Café (07:00-22:00), střešní bar (11:00-23:00), Lunar bar(18:00-23:00) a plážový bar (10:00-19:00), v barech jsou k dispozici alkoholické i nealkoholické nápoje, víno, džusy a káva nebo čaj.

.

Sportovní a animační program

V areálu hotelu se nachází fitness centrum.

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů

.

Podle našeho názoru

Tento moderní hotel má výhodnou polohu a přístup na krásnou pláž Jomtien. Díky krásnému výhledu na moře, střešnímu bazénu a pohodlným pokojům je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou. V restauracích se podávají vynikající thajská, mezinárodní a italská jídla. Rezervujte si svou dovolenou právě teď a užijte si požitky Thajska!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner do Bangkoku (přímý let), transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu s ostatní osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Jomtien, Pattaya, Koh Samet lub Koh Chang - wczasy

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

 

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.

 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2009 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

 

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

 

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

 

Víza

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je zakázán dovoz a používání elektronických cigaret, e-shish a jejich náplní.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč