Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek0
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek1
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek2
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek3
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek4
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek5
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek6
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek7
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek8
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek9
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek10
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek11
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek12
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek13
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek14
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek15
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek16
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek17
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek18
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek19
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek20
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek21
Santhiya Tree Koh Chang Resort Obrázek22

Santhiya Tree Koh Chang Resort

Thajsko - Koh Chang
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Santhiya se nachází přímo na písečné pláži v Klong Prao na druhém největším thajském ostrově Koh Chang. Vzdálenost od letiště v Bangkoku je přibližně 300 km.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

Pro klienty, kteří se rozhodnou pro pobyt v hotelech na ostrově Koh Chang, neorganizujeme fakultativní výlety. Klienty bude doprovázet pilot/rezident z oblasti Pattaya.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži obklopené palmami.

K dispozici pro hosty

V hotelu je 24hodinová recepce, 3 restaurace:
- Chantara Restaurant - otevřená denně od 7:00 do 23:00 - nachází se na pláži s panoramatickým výhledem na moře (nabízí mezinárodní a asijskou kuchyni),
- Saaitara Restaurant - otevřená denně od 11:00 do 23:00 (nabízí mezinárodní a thajskou kuchyni) a
- By the Sea Restaurant & Bar - otevřená denně od 7:00 do 23:00 - (evropská a thajská kuchyně).
K dispozici jsou tři bazény: dva venkovní a jeden krytý (k dispozici jsou lehátka a slunečníky), fitness centrum, wellness centrum (vybrané procedury za příplatek). Hosté mohou využít služby prádelny (za příplatek), turistické informační kanceláře, obchodu se suvenýry a úschovny zavazadel (za příplatek).
 

Internet

Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Catering

Bohatá snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje sportovní a animační program. Za kajak, potápění, lekce muay thai, lekce thajského vaření, lekce vyřezávání thajského ovoce a lekce skládání ručníků jsou zpoplatněny. K dispozici jsou také další placené výlety, tj. výlet lodí, kde máme možnost rybařit, výlety na slonech, lanový park, jízda na čtyřkolkách a výlety do džungle.

Webové stránky

www.santhiya.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

Podle našeho názoru

Hotel s bohatým vybavením a nezapomenutelným výhledem. Umožní vám relaxovat uprostřed exotické vegetace a strávit aktivní dovolenou.

Poznámka: Poslední noc po příjezdu do Pattayi. Ubytování v hotelu a fakultativní odjezd na transsexuální revue (Alcazar cca 35 USD). Po představení návrat do hotelu nebo, pokud si přejete, strávení času v noční čtvrti Walking Street (návrat do hotelu po vlastní ose). Přenocování v hotelu v Pattayi.

Poznámka: Pro některé akce jsou k dispozici lety z Koh Changu (letiště Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Umiestnenie
Hotel Santhiya sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v Klong Prao na druhom najväčšom thajskom ostrove Koh Chang. Vzdialenost od letiska v Bangkoku je přibližně 300 km.

Upozorňujeme, že cena nezahàňa povinnú zálohu, která sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach výšky zálohy budú klienti informovaní na mieste.

Před klienty, kteří se rozhodnú ubytovať v hoteloch na ostrove Koh Chang, neorganizujeme fakultatívne výlety. Klienti budou sprevádzať pilota/rezidenta z oblasti Pattaya.


.
Webová lokalita
www.santhiya.com
Stravovanie
Bohaté raňajky formou bufetu.
Miestna kategória
V Thajsku existuje oficiálna kategorizácia hotelov.
K dispozícii pre hostí
Hotel má 24-hodinovou recepci, 3 restaurace:
- restaurace Chantara - otevřená denne od 7:00 do 23:00 - nachádza sa na pláži s panoramatickým výhľadom na more (ponúka jedlá medzinárodnej a ázijskej kuchyne),
- restauracia Saaitara - otevřená denne od 11:(nabízí jedlá mezinárodní a thajskej kuchyne) a
- reštaurácia & bar By the Sea - otvorená denne od 7:00 do 23:00 - (jedlá európskej a thajskej kuchyne).
K dispozici jsou tři bazény: dva vnější a jeden vnitřní (k dispozici jsou ležadlá a slunečníky), fitnescentrum, wellness centrum (vybrané procedury za příplatek). Hostia môžu využiť služby práčovne (za príplatok), turistickú informačnú kanceláriu, obchod so suvenírmi a úschovňu batožiny (za príplatok).


.
Podľa nášho názoru
Hotel s bohatým vybavením a nezabudnutelným výhledem. Umožní vám relaxovat uprostřed exotickej vegetácie a stráviť aktívnu dovolenku.

Poznámka: Poslednú noc príchodu do Pattaye. Ubytovanie v hoteli a fakultatívny výlet na transsexuálnu revue (Alcazar cca 35 USD) si můžete zakúpiť. Po představení návrat do hotelu nebo, ak chcete, strávenie času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastných). Prenocovanie v hoteli v Pattayi.

Poznámka: Pri niektorých podujatiach sú k dispozícii lety z Koh Changu (letisko Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner do Bangkoku (přímý let), transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu s ostatní osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Jomtien, Pattaya, Koh Samet lub Koh Chang - wczasy

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

 

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.

 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2009 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

 

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

 

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

 

Víza

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je zakázán dovoz a používání elektronických cigaret, e-shish a jejich náplní.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč