Kantary Bay Hotel Obrázek0
Kantary Bay Hotel Obrázek1
Kantary Bay Hotel Obrázek2
Kantary Bay Hotel Obrázek3
Kantary Bay Hotel Obrázek4
Kantary Bay Hotel Obrázek5
Kantary Bay Hotel Obrázek6
Kantary Bay Hotel Obrázek7
Kantary Bay Hotel Obrázek8
Kantary Bay Hotel Obrázek9
Kantary Bay Hotel Obrázek10
Kantary Bay Hotel Obrázek11
Kantary Bay Hotel Obrázek12
Kantary Bay Hotel Obrázek13
Kantary Bay Hotel Obrázek14
Kantary Bay Hotel Obrázek15
Kantary Bay Hotel Obrázek16
Kantary Bay Hotel Obrázek17

Kantary Bay Hotel

Thajsko - Phuket
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Kantary Bay Phuket se nachází na jižním konci východního pobřeží ostrova Phuket, na úpatí kopce vedoucího k hotelu Cape Panwa. K nedalekým zajímavostem patří Phuketské akvárium vzdálené cca 230 m, golfové hřiště (cca 20 km), buddhistický chrám Wat Chalong vzdálený cca 15 km a mnoho vyhlídkových míst, odkud si můžete vychutnat východy a západy slunce nad zálivem. Město Phuket je vzdáleno cca. 12 km a na letiště Phuket Int'l cca.
Poznamenejte, že péče o zákazníky a služby na místě jsou poskytovány pouze prostřednictvím telefonického kontaktu / WhatsApp s rezidentem.
Poznamenejte, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži. K dispozici jsou lehátka a slunečníky (za poplatek).

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, bazén (7:00-21:00), stravovací zařízení: Dolphin Bar - nabízí lehké občerstvení a nápoje (18:00-23:00), Uncle Nan's - italská restaurace (18:00-23:00), Laem Panwa - bar s mořskými plody (17:00-23:00), Café Kantary s nabídkou aromatické kávy a širokého výběru sladkostí (8:00-23:00):(8:00-24:00), denní úklid, prádelna (za příplatek), žehlící potřeby na vyžádání, autobusová doprava do města Phuket a na festival Central (dvakrát denně) a na pláž Patong (jednou denně), obchodní stanice vedle zahrady s širokým výběrem místního zboží (8:00-24:00), obchod se suvenýry.

Přijímáme karty: American Express, Visa, MasterCard, JCB Card.

.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení WI-FI.

Catering

Bohatá snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Sportovní a animační program

Tělocvična/fitness (7:00-21:00), herna a sauna (za příplatek), masáže (za příplatek).

.

Webové stránky

www.kantarycollection.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Ideální pro rodinnou dovolenou i romantický pobyt ve dvou. Doporučujeme pro jeho bohaté vybavení a blízkost mnoha barů a obchodů v okolí. Díky poloze hotelu Kantara Bay Phuket se můžete ponořit do rozmanitosti Thajska: od rušných ulic po exotickou krajinu a pláže obklopené palmami.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem na Phuket.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Vízum
Zrušená vízová povinnost pro občany ČR.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
Klienti, kteří mají jiný cestovní pas, než český jsou povinni si vyřídit příslušné vízum na vlastní náklady. Veškeré informace týkající se vízových postupů obsažených v nabídce platí pro občany České republiky.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když si lze také vyměnit eura nebo jinou běžně přijímanou měnu. Peníze mohou být vyměněny v mnoha bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Zálohy v hotelech 
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu (od cca 100-200 USD/pokoj/pobyt). O podrobnostech týkajících se výše záloh budou klienti informováni na místě.

Dále upozorňujeme, že přijatelné formy zaplacení zálohy jsou následující:

1. Blokování prostředků na kreditní kartě, k odblokování dojde při vystěhování.

2. Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny v hotovosti v místní měně při vystěhování.

3. Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, návrat v místní měně při vystěhování.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč