Rawai Palm Beach Resort Obrázek0
Rawai Palm Beach Resort Obrázek1
Rawai Palm Beach Resort Obrázek2
Rawai Palm Beach Resort Obrázek3
Rawai Palm Beach Resort Obrázek4
Rawai Palm Beach Resort Obrázek5
Rawai Palm Beach Resort Obrázek6
Rawai Palm Beach Resort Obrázek7
Rawai Palm Beach Resort Obrázek8
Rawai Palm Beach Resort Obrázek9
Rawai Palm Beach Resort Obrázek10
Rawai Palm Beach Resort Obrázek11
Rawai Palm Beach Resort Obrázek12
Rawai Palm Beach Resort Obrázek13
Rawai Palm Beach Resort Obrázek14

Rawai Palm Beach Resort

Thajsko - Phuket - Phuket
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderní hotelový komplex se nachází na okraji pláže Rawai na jižním pobřeží Phuketu. Do centra Rawai je to přibližně 400-500 m. V pěší vzdálenosti od hotelu se nacházejí malé obchody s potravinami a restaurace. V docházkové vzdálenosti je mys Promthep, kde můžete v romantickém prostředí pozorovat západy slunce. Na mezinárodní letiště Phuket cca. 47 km. Na pláž Patong cca 18 km.

.
Pláž

Pláž, která není příliš široká a písčitá, je vzdálená přibližně 2 km. 100 m (určité nepříjemnosti mohou způsobovat lodě, které ji využívají). Na další dvě hezčí pláže (Yanui a Nai Horn) jezdí od hotelu bezplatný autobus. Lehátka a slunečníky na pláži u hotelu i na pláži Yanui - za poplatek.

K dispozici pro hosty

Nově postavený hotel, otevřený v říjnu 2011.

Recepce 24 hodin denně, směnárna, 3 restaurace, bar, 3 bazény s swim up barem, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a osušky zdarma. Lázně za příplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci). Malá posilovna je k dispozici zdarma. Pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Internet

V celém areálu hotelu (i na pokojích)Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, internetový koutek - za poplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci).

.
Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

.
Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Nový luxusní hotel za senzační cenu. Poloha v klidné části ostrova - pro ty, kteří hledají odpočinek daleko od hlučných letovisek.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem na Phuket.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Vízum
Zrušená vízová povinnost pro občany ČR.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
Klienti, kteří mají jiný cestovní pas, než český jsou povinni si vyřídit příslušné vízum na vlastní náklady. Veškeré informace týkající se vízových postupů obsažených v nabídce platí pro občany České republiky.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když si lze také vyměnit eura nebo jinou běžně přijímanou měnu. Peníze mohou být vyměněny v mnoha bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Zálohy v hotelech 
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu (od cca 100-200 USD/pokoj/pobyt). O podrobnostech týkajících se výše záloh budou klienti informováni na místě.

Dále upozorňujeme, že přijatelné formy zaplacení zálohy jsou následující:

1. Blokování prostředků na kreditní kartě, k odblokování dojde při vystěhování.

2. Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny v hotovosti v místní měně při vystěhování.

3. Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, návrat v místní měně při vystěhování.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč