Deevana Patong Resort and Spa Obrázek0
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek1
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek2
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek3
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek4
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek5
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek6
Deevana Patong Resort and Spa Obrázek7

Deevana Patong Resort and Spa

Thajsko - Phuket
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní oáza v srdci Patongu na Phuketu. Necelých 700 m od hotelu se nachází promenáda, kluby, restaurace a obchody se suvenýry. Letiště je od hotelu vzdáleno přibližně 40 km.

.

Pláž

Pláž Patong (veřejná) se nachází přibližně 400 metrů od hotelu. Je to nejznámější pláž na Phuketu, která nabízí širokou škálu aktivit a nočního života.

K dispozici pro hosty

Hotel nabízí velký obdélníkový bazén, dětský bazén, bazén v zahradě s bočním posezením s vířivkou - otevřený od 10 do 20 hodin (se 2 fontánami), lehátka u bazénu, bar u bazénu - za poplatek  (od 11 do 19 hodin), turistické informace (za poplatek: organizace výletů na minigolf, golf, horolezectví, trekking, soukromé výlety na motorovém člunu), konferenční místnosti,

Internet

Wi-Fi je k dispozici na pokojích i v areálu hotelu.

Catering

Snídaně podávaná v restauraci Dalah Cuisine (kontinentální snídaně zahrnující teplá jídla mezinárodní kuchyně, cereálie, ovoce, čaj, kávu podávaná mezi 6:30-10:30).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí navíc placené lekce vaření (během lekcí vaření vedených profesionálním kuchařem s více než desetiletou praxí získají účastníci znalosti a recepty na přípravu oblíbených thajských pokrmů a na konci lekce v době oběda nebo večeře bude možnost jejich pokrmy ochutnat).
Hotel nabízí (za poplatek) také lázeňské centrum - luxusní léčebné místnosti jsou zařízeny v elegantním thajském stylu.

Webové stránky

https://www.deevanahotels.com/deevanapatongresort/facilities/spa/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

Podle našeho názoru

Nezapomenutelnou dovolenou vám zajistí tropická zahrada, stylové pokoje, thajská kuchyně a mnoho dalšího hotelového vybavení.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč