Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek0
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek1
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek2
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek3
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek4
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek5
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek6
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek7
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek8
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek9
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek10
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek11
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek12
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek13

Ramada Resort by Wyndham Khao Lak

Thajsko - Khao Lak - Khao Lak
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prestižní a stylový hotel Ramada Resort by Wyndham Khao Lak se nachází na západním pobřeží Thajska v krásné tropické palmové zahradě. Asi 3 km od hotelu se nachází centrum města Khao Lak s mnoha restauracemi a bary, muzeum tsunami (cca 1,0 km), necelých 7 km na jih - národní park Khao Lak-Lam Ru. Mezinárodní letiště Phuket je vzdáleno přibližně 80 km od hotelu.

.

Pláž

Pláž se rozkládá přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Dvě hlavní restaurace, 24hodinová recepce s vícejazyčným personálem, plážový klub Sassi's Beach Club s thajskou a mezinárodní kuchyní, bazén, dětský bazén, dvě hlavní restaurace, služby concierge, internetová kavárna, směnárna, hlídání dětí (za příplatek), půjčovna aut, prádelna (za příplatek), konferenční místnost, obchod se suvenýry a parkoviště.


Doporučujeme ubytování v hotelu.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení WI-FI.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

Možný je příplatek za All inclusive, který zahrnuje: obědy (12:00-14:30, výběr ze 2 jídel) a večeře (19:00-21:00, výběr ze 3 jídel). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a whisky, mnoho nápojů na výběr) a džusy (ne čerstvě vymačkané) k dispozici na barech (11:00-23:00).

Sportovní a animační program

Hoteloví hosté, kteří jsou rádi aktivní, mají možnost využít fitness centrum, lázeňské centrum s vířivkou a parní lázní, bezplatné lekce fitness, lekce vaření (za příplatek) a půjčovnu jízdních kol, zatímco pro naše nejmenší klienty je připravena herna.

Webové stránky

www.ramadakhaolak.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Moderní resort se nachází podél tyrkysových vod Andamanského moře, obklopený nedotčenými národními parky, s moderním vybavením. Ideální pro ty, kteří hledají dotek luxusu uprostřed tropického ráje.

.

Umiestnenie

Příjemný a stylový hotel Ramada Resort by Wyndham Khao Lak se nachází na západním pobřeží Thajska v nádherné tropické palmové zahradě. Približne 3 km od hotela sa nachádza centrum mesta Khao Lak s množstvom reštaurácií a barov, Múzeum tsunami (cca 1,0 km), necelých 7 km na juh - Národný park Khao Lak-Lam Ru. Mezinárodní letisko Phuket je vzdálené přibližně 80 km od hotelu.

.
Webová lokalita

www.ramadakhaolak.com

Športový a animačný program

Hoteloví hostia, ktorí sú radi aktívni, majú možnosť využívať fitnescentrum, kúpeľné centrum s vírivkou a parným kúpeľom, bezplatné fitnes kurzy, lekcie varenia (za príplatok) a požičovňu bicyklov, zatiaľ čo pre našich najmenších klientov je pripravená herňa.

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu.

Možný je příplatok za All inclusive, který zahàňa: obedy (12:00-14:30, 2 chody na výběr) a večere (19:00-21:00, 3 chody na výběr). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a whisky, veľa nápojov na výber) a džúsy (nie čerstvo vylisované) k dispozici v baroch (11:00-23:00).

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí s viacjazyčným personálem, plážový klub Sassi's Beach Club s thajskou a mezinárodní kuchyňou, bazén, dětský bazén, dvě hlavní restaurace, concierge services, internet kaviareň, zmenáreň, služby opatrovania detí (za poplatok), požičovňa áut, práčovňa (za poplatok), konferenčná miestnosť, obchod so suvenírmi a parkovisko.


.
Podľa nášho názoru

Moderní rezort se nachází při tyrkysových vodách Andamanského moře, obklopený nedotknutými národními parky, s moderním vybavením. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú nádych luxusu uprostred tropického ráje.

.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč