Vincci Dar Midoun Obrázek0
Vincci Dar Midoun Obrázek1
Vincci Dar Midoun Obrázek2
Vincci Dar Midoun Obrázek3
Vincci Dar Midoun Obrázek4
Vincci Dar Midoun Obrázek5
Vincci Dar Midoun Obrázek6
Vincci Dar Midoun Obrázek7
Vincci Dar Midoun Obrázek8
Vincci Dar Midoun Obrázek9

Vincci Dar Midoun

Tunisko - Djerba - Džerba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Vincci Dar Midoun se nachází v turistickém městečku Midoun na ostrově Djerba. Město je známé svými olivovníky a také dnes již neexistujícími podzemními lisy na olivy. Je to nesmírně pestré město lákající turisty stovkami obchodů a stánků. Letiště Djerba-Djerba je od hotelu vzdáleno přibližně 30 km.

Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu 12 TND/os./den. Maximální výše pobytové taxy se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových dnů, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Daň je povinná a splatná přímo na recepci, před příjezdem hostů v hotelu.

Pláž

Písečná pláž se nachází hned vedle hotelu. Lehátka a slunečníky k dispozici bez příplatku, plážová osuška (na kauci).

.

K dispozici pro hosty

Dva sladkovodní bazény, 1 dětský bazén, 1 krytý bazén, 1 vnitřní bazén (v zimě vyhřívaný, v létě uzavřený), 2 vířivky, lehátka a slunečníky (zdarma), restaurace a la carte: Tunisien & Medeteranien od 19. 9. 2019:30-21:30 (nutná rezervace 24 hodin předem, možnost využití restaurace jednou týdně), snack bar pro děti (16:00-17:30), hlavní bar (9:00-12:00) s nabídkou: teplé nápoje, nealkoholické nápoje: bar u bazénu (10:00-18:00 otevřen v létě), maurská káva (16:00-23:00), bar u bazénu (10:00-18:00 otevřen v létě), maurská káva (16:00-23:00 otevřen v létě), místní alkoholické nápoje: koktejly, sangria, vína (červená, bílá a růžová) a točené pivo:Mentolové nápoje, konferenční místnost pro 250 osob (s ozvučením, projektorem a WiFi), 2 konferenční místnosti pro 50 osob, 1 panoramatická konferenční místnost pro 16 osob s výhledem na bazén a moře, půjčovna aut, motocyklů, kol a čtyřkolek.

POZNÁMKA: hotel akceptuje domácí zvířata do 5 kg (na pokoji, ne ve společných prostorách).

Přijímáme kreditní karty:


POZNÁMKA: některé bary mohou být k dispozici pouze v hlavní sezóně (v závislosti na počasí a obsazenosti hotelu).

 


.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné WIFI.

.

Catering

All inclusive: snídaně (6:00-10:00) formou bufetu v hlavní restauraci (od: 6:00-7:00 pouze kontinentální snídaně), oběd/večeře (12:30-14:30: bufet, ukázkové kuchyňské kouty a koutek s místními specialitami), večeře od: 6:00-14:30: bufet, ukázkové kuchyňské kouty a koutek s místními specialitami), večeře od: 6:00-14:00: bufet, ukázkové kuchyňské kouty a koutek s místními specialitami): 18:30-21:00 a v době prázdnin: (19:00-21:30 (bufet, koutek s ukázkou kuchyně: grilování, pizza..., koutek s místními specialitami). Pozdní večeře (bufet sestávající ze studených pokrmů a vody) od 22:00-23:00 a během prázdnin 23:00-24:00.

Poznámka: nápoje během stolování nejsou zahrnuty, kromě vody.

Možnost brzké kontinentální snídaně - hlavní restaurace (v den odjezdu/příjezdu od 03:00 do 07:00 hod.) a pozdní snídaně - restaurace Annex (v den odjezdu/příjezdu od: 10:00-11:00 hod.).

 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí přístup k aktivitám, jako jsou tenisové kurty, volejbal, fotbal, petanque, vodní gymnastika, aerobik, ping-pong, šipky, lukostřelba, stolní hry, miniklub (4-12 let) otevřený v létě od: V zimní sezóně je otevřeno od 10:00 do 18:00 hod:

Za poplatek: SPA centrum (9:00-19:00 masážní salóny, léčebné místnosti, sauna, turecké lázně) a fitness centrum, osvětlení tenisových kurtů, jízda na koni, půjčovna motocyklů a skútrů, půjčovna aut, půjčovna čtyřkolek, prádelna, kulečník,

Poznámka: Přístup k některým atrakcím v zimní sezóně může být omezen!

Webové stránky

www.vinccihoteles.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nepochybnou výhodou hotelu Vincci Dar Midoun je jeho blízkost krásné písečné pláže, kde můžete strávit blažené chvíle opalováním a koupáním v moři. Navíc se nachází v turistické vesničce Midoun, plné barev a tradic. Hotel nabízí širokou škálu aktivit a vynikající místní i mezinárodní pokrmy.

Umiestnenie

Hotel Vincci Dar Midoun se nachází v turistickém městečku Midoun na ostrově Djerba. Mesto je známe svojimi olivovníkmi a také dnes už nefunkčnými podzemními lismi na olivy. Je to mimořádně pestré město, které láká turisty stovkami obchodů a stánků. Letiště Djerba-Djerba je vzdálené přibližně 30 km od hotelu.

.
Webová lokalita

www.vinccihoteles.com

Športový a animačný program

Hotel nabízí přístup k aktivitám, jako jsou tenisové kurty, volejbal, fotbal, petanque, vodná gymnastika, aerobik, ping-pong, šípky, lukostreľba, stolné hry, miniklub (4-12 rokov) otevřený v lete od: V zimní sezóně je otevřený od 10:00 do 18:00 hod:

Za poplatok: SPA centrum (9:00-19:

Poznámka:

Přijďte se podívat do hotelu, kde se nachází:

Masážne miestnosti, miestnosti na procedúry, sauna, turecký kúpeľ) a fitnes centrum, osvetlenie tenisových kurtov, jazda koni, požičovňa motoriek a skútrov, požičovňa áut, požičovňa štvorkoliek, služby práčovne, biliard,

Poznámka: Prístup na niektoré atrakcie počas zimnej sezóny môže byť obmedzený!
Stravovanie

Všetko v cene: raňajky (6:00-10:00) formou bufetu v hlavní restauraácii (od: 6:00-7:00 len kontinentálne raňajky), obed/večera (12:30-14:30: bufet, kuchynské kútiky a kútik s miestnymi špecialitami), večera od: (19:00-21:30 (bufet, stánok s predvádzacou kuchyňou: grilovanie, pizza..., kútik s miestnymi špecialitami). Neskorá večeře (bufet pozostávajúci zo studených jedál a vody) od 22:00-23:00 a počas prázdnin 23:00-24:00.

Poznámka: počas stolovania nie sú zahrnuté nápoje s výnimkou vody.

Možnost skorých kontinentálnych raňajok - hlavná reštaurácia (v deň odchodu/príchodu od: 03:00 do 07:00) a neskorých raňajok - reštaurácia Annex (v deň odchodu/príchodu od: 10:00-11:00).


Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Dva sladkovodní bazény, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, 1 krytý bazén (v zime vyhřívaný, v lete zatvorený), 2 vírivky, ležadlá a slunečníky (zdarma), restauraácia a la carte: Tunisien & Medeteranien od 19:30-21:30 (nutná rezervácia 24 hodín vopred, možnosť využiť reštauráciu raz týždenne), snack bar pre deti (16:00-17:30), hlavný bar (9:00-12:00) s ponukou: teplé nápoje, nealkoholické nápoje: minerálne vody, nealkoholické nápoje a koncentrované ovocné šťavy, miestne alkoholické nápoje: koktaily, sangria, vína (červené, bílé a ružové) a čapované pivo, bar pri bazéne (10:00-18:00 otvorený počas leta), maurská káva (16:00-23:00), bar pri bazéne (10:00-18:00 otvorený počas leta):00) s ponukou mátových nápojů, konferenčná miestnosť pre 250 osôb (s ozvučením, projektorom a WiFi), 2 konferenčné miestnosti pre 50 osôb, 1 panoramatická konferenčná miestnosť pre 16 osôb s výhľadom na bazén a more, požičovňa áut, motoriek, bicyklov a štvorkoliek.

POZNÁMKA: hotel přijímá domácí zvířata do 5 kg (v izbe, nie v spoločných priestoroch).

Prijímáme kreditní karty:


POZNÁMKA: některé bary mohou být k dispozici jen v hlavní sezóně (v závislosti od počasí a obsazenosti hotelu).
.
Podľa nášho názoru

Nepochybnou výhodou hotelu Vincci Dar Midoun je jeho blízkost ku krásnej piesočnatej pláži, kde můžete stráviť blažené chvíle opaľovaním a kúpaním v mori. Kromě toho se nachází v turistickej dedinke Midoun, plnej farieb a tradícií. Hotel ponúka širokú škálu aktivít a chutné jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.

UPOZORNĚNÍ! 

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši :

U 2* hotelů činí místní turistická daň 4 TND/osoba/noc.

U hotelů 3* činí místní turistická daň 8 TND/osoba/noc.

U hotelů 4* a 5* činí místní turistická daň 12 TND/osoba/noc.

Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích nocí v hotelu, a to i v případě delších pobytů. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

 

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH 

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů "Star Wars", "Anglický pacient" a "V poušti a divočině". V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE 

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA 

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE 

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč