LTI Mahdia Beach Obrázek0
LTI Mahdia Beach Obrázek1
LTI Mahdia Beach Obrázek2
LTI Mahdia Beach Obrázek3
LTI Mahdia Beach Obrázek4
LTI Mahdia Beach Obrázek5
LTI Mahdia Beach Obrázek6
LTI Mahdia Beach Obrázek7
LTI Mahdia Beach Obrázek8
LTI Mahdia Beach Obrázek9
LTI Mahdia Beach Obrázek10
LTI Mahdia Beach Obrázek11
LTI Mahdia Beach Obrázek12
LTI Mahdia Beach Obrázek13
LTI Mahdia Beach Obrázek14
LTI Mahdia Beach Obrázek15
LTI Mahdia Beach Obrázek16
LTI Mahdia Beach Obrázek17
LTI Mahdia Beach Obrázek18

LTI Mahdia Beach

Tunisko - Mahdia
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Tenisový kurt
Wellness
S výhledem na moře
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komfortní hotel LTI Mahdia Beach, který patří do známé sítě LTI, se nachází v krásné, dobře udržované zahradě, v klidné turistické zóně Mahdia, cca 3 km od historického centra města.

Pláž
LTI Mahdia Beach se nachází na jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Tunisku. Lehátka a slunečníky a plážové osušky - zdarma (na recepci je nutné vyzvednout si kartu plážového ručníku).

Vybavení
Dvoupatrová budova hotelu LTI Mahdia Beach je postavená v maurském stylu. Nabízí: 
24 hodinová recepce, směnárna, 2 bazény - velký venkovní s brouzdalištěm a vyhřívaný krytý (otevřený v zimě). Nový aquapark - s několika skluzavkami pro dospělé a děti. Lehátka a slunečníky a osušky - zdarma (na recepci je vyžadována karta s plážovým ručníkem). Hosté mohou využívat hlavní restauraci, 2 à la carte restaurace (tuniské a španělské - za poplatek), lobby bar, snack bar u bazénu, koktejlový bar a maurskou kavárnu (za poplatek). Dále za poplatek: obchod se suvenýry, půjčovna aut, kadeřnictví a lázeňské centrum. Hotel přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel LTI Mahdia Beach má více než 460 komfortních pokojů, všechny s balkónem nebo terasou. Standardní pokoje (rozloha cca 25 m²), jsou vybaveny centrální klimatizací, satelitní TV (záloha na dálkové ovládání), minibarem (za poplatek), telefonem, koupelnou (vana se sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů), trezorem.
Hotel má k dispozici dětskou postýlku pro dítě do 2 let zdarma. Dostupné jsou také pokoje s výhledem na moře (za poplatek)

Strava
All Inclusive: snídaně (6:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), občerstvení (12:00-15:00) u bazénu, oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Všechna jídla jsou podávaná formou bufetu. Večeře v a´la carte restauracích za poplatek, nutná rezervace předem. Místní alkoholické nápoje jsou k dispozici v hlavním baru (bar otevřen celou dobu). Bar u bazénu (09:00-24:00) nabízí široký výběr nealkoholických nápojů, kávy, čaje a džusů (čerstvě vymačkané džusy za poplatek).

Sport a zábava
Animační program pro dospělé v průběhu dne a večer. Pro děti mini klub, mini diskotéka, herna a dětské hřiště. Hotelová diskotéka je otevřena i pro zákazníky mimo hotel, nápoje za poplatek. K dispozici hostům jsou tenisové kurty (osvětlení a příslušenství za poplatek), taneční lekce, lukostřelba, stolní tenis, mini golf, šipky, plážový volejbal (pod vedením animátorů), v sezóně také kajaky a vodní šlapadla. Hotel má navíc nový aquapark s několika skluzavkami - zákazníci hotelu jej využívají zdarma. Za poplatek: vodní sporty a potápění, fitness místnost, šipky, kulečník a služby a procedury v lázeňském a thalassoterapeutickém centru.

Internet
Bezplatné internetové Wi-Fi v lobby.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.lti.de/hotel/tunesien/lti-mahdia-beach

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


Náš názor
Dobře udržovaný hotel LTI Mahdia Beach se nachází v blízkosti půvabného historického centra města Mahdia. Vynikající podmínky na plážích a bohatý animační program zajišťují pestrou dovolenou jak těm aktivním rekreantům, tak rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

TUNISKO obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - Soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY (TUNISKO V KOSTCE) - neděle/pondělí, cena: cca 80 EUR nebo 95 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Tento dvoudenní výlet na "Velký Jih" je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Tato cesta není jen návštěvou Sahary, je to skutečná podstata celé země od severu k jihu - proto "Tunisko v pilulce". Vřele doporučujeme!
  Během cesty navštívíme 3. největší římské koloseum v El Jem, tato krásně zachovaná budova posloužila k natáčení filmu Gladiátor. Poté navštívíme Matmatu - připomínající měsíční krajinu. Záběry na tyto úchvatné hollywoodské krajiny se objevily také ve filmech jako jsou Star Wars, Anglický pacient nebo V poušti a divočině. Matmata je vesnice, která je stále obývána domorodým obyvatelstvem Tuniska - Troglodyty. Navštívíme jejich autentické domy, které jsou vytesány do skal. Právě zde na oběd ochutnáme tuniské speciality. Následně se dostáváme k „bráně Sahary“ v Douz a vyrážíme na hřbetech velbloudů (cca. 25 TND) do saharské pouště - Východní Erg. Abychom ještě více pocítiti atmosféru nekonečné Sahary, v blízkosti máme připravený nocleh a večeři. Druhý den po snídani vyjíždíme k největšímu solnému jezeru Tuniska - Šot al-Džaríd, kde budeme obdivovat jedinečnost této krajiny. Na jihu země je spousta pouštních oáz s milionem palem (možnost výjezdu kočárem do oázy - cca12 TND). Dále se vydáme džípy na dobrodružství, jaké známe z rallye Paříž-Dakar v Ong Jemel - ve městě známém z filmu Hvězdné války. Uvidíme i krásné horské oázy v Chebice. Na zpáteční cestě zakončíme výlet návštěvou islámského Svatého města - Kajruvánu. Na místě se platí přejezd džípy, cena cca 20 EUR/os.

TUNIS - KARTÁGO - SIDI BOU SAID - MUZEUM BARDO - 1 DEN - úterý, cena: cca 35 EUR nebo 40 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Cílem výletu je seznámit se s historií a kulturou Tuniska, starou 3000 a více let. Právě zde se arabská kultura neuvěřitelně prolíná s fénickými, andaluskými a francouzskými vlivy. V programu výletu uvidíte 4 různé tváře tohoto města. V plánu je také návštěva v samotném srdci hlavního města. Procházky hlavní třídou Habib Bourgiby, kde můžete obdivovat krásnou francouzskou architekturu, přejdeme ke zdím arabské Medíny z 13. století, plné orientálních bazarů. Společná procházka úzkými uličkami trhu (súku), kde můžete na každém kroku sledovat umělecká řemesela a určitě neodejdejte bez nějakého toho suvenýru pro sebe. Dalším bodem je návštěva muzea Bardo, známého největší sbírkou římských mozaik a soch z celé severní Afriky, stejně jako punské sbírky. A pokud jsme v hlavním městě, nelze vynechat návštěvu historického Kartága, kde uvidíte rozlehlý a dobře zachovalý komplex římských koupelí Antonia Pia z 2. stol. našeho letopočtu. Dalším mimořádně příjemným bodem programu bude procházka v půvabném andaluském uměleckém městečku Sidi Bou Said. Bílá a modrá architektura tohoto místa, úchvatný výhled na jachtařský přístav a zátoku Tunisu připomíná řeckou architekturu Santorini. Oběd během cesty je zahrnut v ceně.

EL ZAHRA - LASEROVÁ SHOW - 1/2 DNE - pátek, pondělí, cena: cca 30 EUR nebo 37 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Historické představení "Světlo a zvuk" - high-tech laserová show, projekce dynamických obrazů, kde jsou stovky doplňků a herců, vypráví historii Tuniska v polském jazyce. V předsálí se podávají tuniské pokrmy a víno. Zábavu zpestří břišní tance a tuniské tance.

PLAVBA PIRÁTSKOU LODÍ - 1/2 DNE - pondělí, středa nebo sobota, cena: cca 15 EUR nebo 17 USD pro dospělého - hotely v Sousse a Monastrize, 20 EUR nebo 23 USD pro dospělého v hotelích v Mahdii, děti 2 - 12 let - 50%

Ranní plavba na moři! Tři hodiny relaxační plavby podél pobřeží pro všechny, kteří mají rádi lodě, moře a dobrou zábavu. Během plavby se podává občerstvení, připraven je program, zábava a pro odvážlivce koupel v hlubinách moře.

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow Tours, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

tragédie 11. 06. 2017

O ubytování v přízemí levého křídla hotelu se vypráví jako o "vyhnání do plynu"! Pokoj příšerný, špinavý, na postelích staré larisy, jedna zásuvka, žádná lednička, dveře do koupelny a na záchod nešly... Číst zbytek recenze

Nadstandardní dovča 20. 04. 2017

V tomto hotelu jsme s kamarádkami strávily krásný týden v červnu 2015. Hotelem jsem byla nadšená, krásné velké a čisté pokoje, příjemný rozlehlý prostor recepce a naprosto fantastická klimatizovaná... Číst zbytek recenze

Dovolená Tunis 14. 10. 2015

Hotel i služby hotelu jsou v pohodě,kuchyně velký výběr jídel a druhů mas a příloh.Odpoledne kebab a občerstvení.Moře čisté,pláž čistá a spousta mušlí.Personál hovoří i německy.Tento hotel doporučuji... Číst zbytek recenze

Animatori nejlepsi jake jsem v Mahdii zazila,cisnici a barmani usmevavi a ochotni to same v recepci.Prozila jsem krasnou 15. 09. 2015

Pokoj vzdy vzorne uklizeny,vybaveni dostacujici,par kroku k bazenu.Jidlo dobre,kazdy si mohl vybrat z jidel co ma rad.Ovoce dostatek a zakusky vynikajici.Pristi rok se rada do tohoto hotelu navratim... Číst zbytek recenze

la dolce vita 23. 05. 2014

Dobrá, toto není má první dovolená na pláži Mahdia a určitě nebude poslední. Všechno je skvělé, úžasné a pohodlné - já a mí přátelé jsme si tam užili tolik zábavy, každý byl milý a přátelský. Také... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

30. 04. - 07. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 654 Kč
30. 04. - 14. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
23 260 Kč
07. 05. - 14. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
18 581 Kč
07. 05. - 21. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
22 989 Kč
14. 05. - 21. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
17 677 Kč
14. 05. - 28. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
23 269 Kč
21. 05. - 04. 06. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
24 110 Kč
21. 05. - 28. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
17 358 Kč
21. 05. - 01. 06. 2020 (12 dní)
Varšava All Inclusive
20 988 Kč
28. 05. - 08. 06. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
23 404 Kč
28. 05. - 04. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
18 723 Kč
28. 05. - 11. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
25 933 Kč
01. 06. - 11. 06. 2020 (11 dní)
Wrocław All Inclusive
21 957 Kč
01. 06. - 15. 06. 2020 (15 dní)
Wrocław All Inclusive
24 999 Kč
01. 06. - 08. 06. 2020 (8 dní)
Wrocław All Inclusive
17 741 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč