Sunrise Resort Hotel Obrázek0
Sunrise Resort Hotel Obrázek1
Sunrise Resort Hotel Obrázek2
Sunrise Resort Hotel Obrázek3
Sunrise Resort Hotel Obrázek4
Sunrise Resort Hotel Obrázek5
Sunrise Resort Hotel Obrázek6
Sunrise Resort Hotel Obrázek7
Sunrise Resort Hotel Obrázek8
Sunrise Resort Hotel Obrázek9
Sunrise Resort Hotel Obrázek10
Sunrise Resort Hotel Obrázek11
Sunrise Resort Hotel Obrázek12
Sunrise Resort Hotel Obrázek13
Sunrise Resort Hotel Obrázek14
Sunrise Resort Hotel Obrázek15
Sunrise Resort Hotel Obrázek16
Sunrise Resort Hotel Obrázek17
Sunrise Resort Hotel Obrázek18
Sunrise Resort Hotel Obrázek19
Sunrise Resort Hotel Obrázek20
Sunrise Resort Hotel Obrázek21
Sunrise Resort Hotel Obrázek22
Sunrise Resort Hotel Obrázek23
Sunrise Resort Hotel Obrázek24
Sunrise Resort Hotel Obrázek25
Sunrise Resort Hotel Obrázek26
Sunrise Resort Hotel Obrázek27
Sunrise Resort Hotel Obrázek28

Sunrise Resort Hotel

Turecko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Luxusní, 5*
S oddělenou ložnicí

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází ve městě Kizilagaç, na velmi rozlehlém pozemku v dobře udržované zahradě. Spolu se sesterským hotelem Starlight Resort Hotel tvoří jeden hotelový komplex. Do Manavgatu cca. 8 km, do starobylého Side cca 10 km. Na letiště v Antalyi cca 75 km.

.
Pláž

Hotel se nachází na široké, krásné písečné pláži s jemnými oblázky. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, hlavní restaurace, restaurace s občerstvením, restaurace Picnic House, 11 restaurací ala carte: jedna určená hotelem k dispozici zdarma (nutná rezervace), dalších 10 restaurací a la carte za poplatek (od cca 10 do cca 35 EUR/osoba, nutná rezervace). Některé restaurace mají obsluhu v hotelu Starlight Resort. V hotelu Starlight Resort je 7 barů (noční klub Dolce Lion s obsluhou). 4 bazény, aquapark s 11 skluzavkami (5 pro dospělé, 6 pro děti, 3 mini pro malé děti) lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za příplatek: kadeřnictví, prádelna, žehlení, půjčovna aut, hlídání dětí (od 4 let) a další.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:00), noční občerstvení (23:00-24:00), noční bufet (01:00-06:00), velmi široký výběr občerstvení během dne (11:00-18:00) včetně zmrzliny, palačinek gözleme, stánku s ovocem. Cukrárna (11:00-21:00). Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a některé importované nápoje k dispozici 24 h ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby, čerstvě vymačkané džusy podávané ke snídani. Za příplatek: dovážené alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy v jinou dobu.

Sportovní a animační program

Velmi bohatý sportovní a animační program: zábava u bazénu a v zahradě, včetně aerobiku, stepu, lukostřelby, vodního póla, živé hudby, večerní show. Dále: plážový volejbal, 30 tenisových kurtů, rezervace cca 20 EUR (pronájem vybavení - nutná záloha, osvětlení kurtů cca 15 EUR/hod. navíc), sauna, turecké lázně, stolní tenis, diskotéka, basketbal, horolezecká stěna, venkovní kino, fitness centrum, vodní gymnastika. Pro děti: miniklub, animační program, teenager klub, dětské hřiště. Za poplatek: lázeňské centrum, vodní sporty na pláži, kulečník, herní centrum, minigolf, bowling, squash, jízda na koni. Pro děti: 6x týdně (od poloviny června do poloviny září) Figloklub s polským animátorem.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní a moderní hotel se nachází v rozlehlém a dobře udržovaném areálu, který doporučujeme zejména rodinám s dětmi a lidem, kteří rádi tráví dovolenou aktivně při aktivitách pořádaných hotelem. Největší výhodou hotelu je krásná zahrada, mimořádně bohatá formule Ultra All Inclusive a velmi široká nabídka aktivit, které jsou v hotelu k dispozici. Část popsané infrastruktury je k dispozici v sesterském hotelu Starlight Resort, který se nachází ve společném areálu s hotelem Starlight.

Umiestnenie

Hotel se nachází ve městě Kizilagaç, na velmi velkém pozemku v dobré udržiavanej záhrade. Spolu se sesterským hotelem Starlight Resort tvoří jeden hotelový komplex. To Manavgat cca. 8 km, do Starého města Side cca. 10 km. Do letoviska Antalya cca 75 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Veľmi bohatý športový a animačný program: zábava pri bazéne a v záhrade vrátane aerobiku, stepu, lukostreľby, vodného póla, živej hudby, večernej show. Dále: plážový volejbal, 30 tenisových kurtů, rezervace cca 20 EUR (prenájom vybavenia - nutná záloha, osvetlenie kurtov cca 15 EUR/hod. navíc), sauna, turecké kúpele, stolný tenis, diskotéka, basketbal, lezecká stěna, vonkajšie kino, fitnes centrum, vodná gymnastika. Pre deti: miniklub, animačný program, club pre tínedžerov, detské ihrisko. Za poplatok: kúpeľné centrum, vodné športy na pláži, biliard, herné centrum, minigolf, bowling, squash, jízda na koni.

.
Stravovanie

Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), večera (19:00-21:00), nočné občerstvenie (23:00-24:00), nočný bufet (01:00-06:00), veľmi široký výber občerstvenia počas dňa (11:00-18:00) vrátane zmrzliny, palaciniek gözleme, ovocného stánku. Cukrárna (11:00-21:00). Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a některé importované nápoje k dispozici 24 h vo vybranom bare, v ostatných baroch počas otváracích hodín, čerstvo vylisované šťavy podávané k raňajkám. Za príplatok: dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy v inom čase.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

24 h recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia s občerstvením, reštaurácia Picnic House, 11 ala carte reštaurácií: (od cca 10 do cca 35 EUR/osoba, rezervace nutná), ostatných 10 a la carte reštaurácií za poplatok (od cca 10 do cca 35 EUR/osoba, rezervace nutná). Některé restaurace mají služby v hotelu Starlight Resort. 7 barov (služby nočního klubu Dolce Lion v hotelu Starlight Resort). 4 bazény, aquapark s 11 šmykľavkami (5 pre dospelých, 6 pre deti, 3 mini pre malé deti) ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Za príplatok: kaderníctvo, práčovňa, žehlenie, požičovňa áut, stráženie detí (od 4 rokov) a iné.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní a moderní hotel se nachází vo veľkom udržiavanom areáli, ktorý odporúčame najmä rodinám s deťmi a ľuďom, ktorí radi trávia svoju dovolenku aktívne v rámci aktivít organizovaných hotelov. Najväčššou výhodou hotela je krásna záhrada, mimoriadne bohatá formula Ultra All Inclusive a veľmi široká ponuka aktivít, ktoré sú v hoteli k dispozícii. Část opísanej infraštruktúry je k dispozici v sesterskom hoteli Starlight Resort, ktorý sa nachádza v spoločnom areáli s hotelom Starlight.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů, jiné osobní výdaje a turecké vízum. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Turcja - Riwiera wczasy

 

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Nejsou přijímány také dolary vytištěné před rokem 1996 (s malými podobiznami prezidentů). Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety.   

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

Měna
TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR, popř. USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

 

Úřední jazyk
Turečtina.Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako zpropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.  

 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti České republice.

 

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.

 

Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a na stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta se 100 jednotkami za cca 5 EUR stačí na krátký mezinárodní hovor. Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.V oblasti

Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická střediska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

 

Side
Městečko ležící na poloostrově svádí svými krásnými plážemi, malebnými přístavy jachet a dobře zachovalými památkami z doby římské - amfiteátr a Apollónův chrám. V okolí samotného Side se nachází mnoho rekreačních míst, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písčité pláže, restaurace, obchody a zábavní a nákupní centrum.Odlety z: Varšavy, Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

 

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE 
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z 2. století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Dalším bodem programu bude návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

 

KAPPADOKIE
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do „měsíční krajiny” tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší karavanseráj (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13. století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme slavné kostely vytesané ve skalách. V programu jsou také zastávky na vyhlídkových místech.

 

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE 
Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývané „malým Efesem”, kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

 

HAMMAM
Hammam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí „kese”, parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

 

ZELENÝ KAŇON 
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě. Bude také chvíle na zhotovení fotografie páté největší přehrady v Turecku - Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

 

JEEP SAFARI
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

 

MOŘSKÁ VÝPRAVA 
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme. Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se vydáme na plavbu. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během plavby si lze zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

 

RAFTING
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü. Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má cca 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

 

DELFINÁRIUM 
Srdečně zveme k návštěvě delfinária. Výlet poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

 

POTÁPĚNÍ 
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté v doprovodu instruktora sestoupíme pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

 

MANAVGAT
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Následně navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

 

POZNEJ ALANYI
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyní v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme „turecký oběd” a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku, na Turecké riviéře obvykle trvá od 1.6. do 30.9. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč