The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek0
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek1
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek2
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek3
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek4
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek5
The Palmy Phu Quoc Resort Obrázek6

The Palmy Phu Quoc Resort

Vietnam
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel The Palmy Phu Quoc Resort se nachází na západním pobřeží ostrova Phu Quoc cca 6 km od letiště. Nedaleko jsou restaurace s nabídkou místních pokrmů. Cca 850 m od hotelu The Palmy Phu Quoc Resort se nachází perlová farma a 1 km od hotelu je muzeum Coi Nguon, představující historii ostrova. Cca 26 km severně se nachází zábavní parku Vinpearl Land. (Transfer z Saigonu do Phu Quoc a zpět je zajištěn leteckou a autobusovou dopravou. Zákazníci stráví poslední noc před návratem do Polska v Saigonu).

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází 100 m od hlavní budovy hotelu The Palmy Phu Quoc Resort - lehátka, slunečníky a osušky - zdarma. Na druhé straně hotelu se u pláže nachází bazén, restaurace a bar.

Vybavení
Recepce 24h, výtah, restaurace The Palms (přímo u moře), bar, bazén s oddělenou zónou pro děti, nekonečný bazén, konferenční místnosti, fitness centrum. Za poplatek: směnárna, půjčovna kol, vodní sporty na pláži, prádelna, lékařská péče, obchod.

Pokoje
Hotel The Palmy Phu Quoc Resort má celkem 160 pokojů různých typů. Našim klientům nabízíme luxusní pokoje s výhledem do zahrady (v případě, že nejsou k dispozici, jsou klientům nabízeny pokoje vyšší kategorie). Všechny pokoje jsou vybaveny TV-Sat, telefonem, klimatizací zdarma, trezorem zdarma, koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů, bezplatné toaletní potřeby). Za poplatek minibarem, servisem na přípravu kávy a čaje, WiFi připojením, balkonem. Postýlky pro děti - zdarma.

Strava
Snídaně v ceně. Za poplatek mohou hosté využít také restauraci s výhledem na moře a bar s nabídkou exotických koktejlů.

Sport a zábava
Za poplatek: wellness centrum, fitness centrum, sauna, masáže, půjčovna kol. Pro děti - dětské hřiště.

Internet
Ve vstupní hale a na pokojích je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webová stránka
http://thepalmyphuquocresort.com/

Náš názor
Úchvatné západy slunce, které mohou hosté pozorovat z bazénu nebo z hotelové restaurace situované přímo u moře. To vše z něj učiní nezapomenutelnou dovolenou. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Jiné

Let
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč