Best Western Premier Sonasea Obrázek0
Best Western Premier Sonasea Obrázek1
Best Western Premier Sonasea Obrázek2
Best Western Premier Sonasea Obrázek3
Best Western Premier Sonasea Obrázek4
Best Western Premier Sonasea Obrázek5
Best Western Premier Sonasea Obrázek6
Best Western Premier Sonasea Obrázek7
Best Western Premier Sonasea Obrázek8
Best Western Premier Sonasea Obrázek9
Best Western Premier Sonasea Obrázek10
Best Western Premier Sonasea Obrázek11
Best Western Premier Sonasea Obrázek12
Best Western Premier Sonasea Obrázek13
Best Western Premier Sonasea Obrázek14
Best Western Premier Sonasea Obrázek15
Best Western Premier Sonasea Obrázek16
Best Western Premier Sonasea Obrázek17
Best Western Premier Sonasea Obrázek18
Best Western Premier Sonasea Obrázek19
Best Western Premier Sonasea Obrázek20

Best Western Premier Sonasea

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento exkluzivní hotel se nachází na pláži Bai Truong na západním pobřeží vietnamského ostrova Phu Quoc, kterému se přezdívá ostrov lovců perel. Má výhled na tyrkysové vody Thajského zálivu a nachází se pouhých 8 km od mezinárodního letiště. Jedná se o elegantní hotel s prvotřídními službami.

 

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 50 USD za pokoj na celý pobyt, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou.

Pláž

Hotel se nachází na písečné soukromé pláži. Vzdálenost závisí na poloze pokoje. Lehátka, plážové osušky a slunečníky zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, bufetová restaurace "Essence", bar u bazénu "Oasis", bar a restaurace na střeše hotelu, turistické informace, bazén ve tvaru laguny, trezor na recepci. Za příplatek: transfer z letiště, konferenční místnosti, prádelna, směnárna, kadeřnictví. Domácí zvířata nejsou přijímána.

Internet

Bezplatné Wi-Fi v celém objektu

Catering

Klienti si mohou vybrat z několika variant. Na výběr je: pouze snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu s výběrem nápoje), plná penze zahrnující snídani, oběd a večeři formou bufetu s výběrem nápoje nebo all inclusive zahrnující: snídani, oběd (12:00-15:00), večeři a snídani formou bufetu s výběrem nápoje:večeře (18:30-21:30) formou bufetu v restauraci Essence nebo výběr z menu v baru u bazénu Oasis, večeře (18:30-21:30) formou bufetu v restauraci Essence nebo výběr z menu v baru u bazénu Oasis, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje podávané v baru Oasis (14:00-16:00) a ve Sky baru (20:00-22:00), lehké občerstvení (15:30-16:30).

Sportovní a animační program

Krásný bazén ve tvaru laguny je obklopen palmami a lehátka a slunečníky rozmístěné kolem něj jsou pro hotelové hosty zdarma. K dispozici je vlastní wellness centrum dokončené v indočínském stylu, které nabízí masáže a kosmetické procedury za příplatek. Zdarma lze využívat fitness centrum s dobře vybavenou posilovnou, saunou a parní lázní. Pro děti je připravena síla aktivit a her v klubu "Nemo", který je otevřen denně od 7:00 do 17:00 (pro děti ve věku 4-12 let, mladší děti mohou do klubové části pouze v doprovodu chůvy/rodiče) a venkovní hřiště. Klienti (dospělí) mají v rámci all inclusive nárok na 1 hodinu masáží. Za příplatek je možnost zapůjčení vybavení pro vodní sporty (na pláži), hlídání dětí.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Komfortní hotel pro náročné klienty s vysokým standardem služeb vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou v exotické krajině malebného ostrova Phu Quoc.

Umiestnenie
Tento exkluzívny hotel sa nachádza na pláži Bai Truong na západnom pobreží vietnamského ostrova Phu Quoc, prezývaného ostrov lovcov perál. Má výhled na tyrkysové vody Thajského zálivu a nachází se len 8 km od mezinárodního letiska. Je to elegantní hotel s prvotřídními službami.
Webová lokalita
http://bwpremier-sonaseaphuquoc.com/
Športový a animačný program
Krásny bazén v tvare lagúny je obklopený palmami a ležadly a slunečníky rozmiestnené okolo neho sú pre hotelových hostí k dispozícii zadarmo. K dispozici je vlastné wellness centrum dokončené v indočínskom štýle, ktoré ponúka masáže a kozmetické procedúry za príplatok. Zdarma můžete využívat fitnesscentrum s dobrou vybavenou posilňovňou, saunou a parným kúpeľom. Pre deti je k dispozici sila aktivít a hier v klube "Nemo", ktorý je otvorený denne od 7:00 do 17:00 (pre deti od 4 do 12 rokov, mladšie deti môžu do klubovej časti len v sprievode opatrovateľky/rodiča) a vonkajšie detské ihrisko. Klienti (dospělí) mají v rámci all inclusive nárok na 1 hodinu masáže. Za príplatok je možnosť zapožičania vybavenia na vodné športy (na pláži), stráženie detí.
Stravovanie
Zákazníci mají možnost vybrat si jídlo. Na výběr jsou: raňajky a večera formou buetu s možnosťou výběru nápoje, plná penzia zahàňajúca raňajky, obed a večeru formou buetu s možnosťou výberu nápoje alebo all inclusive stravovanie zahàňajúce: raňajky, obed (12:00-15:00 hod:večere (18:30-21. 12:00 hod:večere):(18:30-21:30) formou bufetu v restauraácii Essence alebo výber z menu v bare pri bazéne Oasis, večere (18:30-21:30) formou bufetu v restauraácii Essence alebo výber z menu v bare pri bazéne Oasis, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje podávané v bare Oasis (14:00-16:00) a v Sky bare (20:00-22:00), občerstvenie (15:30-16:30).
Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí
24-hodinová recepce, bufetová restauraácia "Essence", bar pri bazéne "Oasis", bar a restauraácia na streche hotela, turistické informace, bazén v tvare lagúny, trezor na recepcii. Za príplatok: transfer z letiska, konferenčné miestnosti, práčovňa, zmenáreň, kaderníctvo. Domáce zvířata nejsou akceptované.
Podľa nášho názoru
Komfortní hotel před náročných klientů s vysokým standardem služeb vám umožní strávit nezabudnuteľnú dovolenku v exotickej scenérii malebného ostrova Phu Quoc.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč