La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek0
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek1
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek2
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek3
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek4
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek5
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek6
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek7
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek8
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek9
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek10
La Veranda Resort Phu Quoc Obrázek11

La Veranda Resort Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Objekt se nachází v jihozápadní části Vietnamu, v Thajském zálivu na ostrově Phu Quoc. Vzdálenost od letiště je přibližně 7 km a hotel je vzdálen přibližně 6 km od největší vesnice na ostrově, Duong Dong.

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD).

Pláž

Hotel se nachází u pláže. Hoteloví hosté mají k dispozici zdarma slunečníky, lehátka a plážové osušky.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, welcome drink, každodenní wellness aktivity: jóga a masáže (za příplatek), venkovní bazén se slanou vodou, posilovna, dětský klub, prádelna.

Internet

Wi-Fi v hotelu zdarma.

Catering

Snídaně je zahrnuta v ceně. Možnost příplatku za oběd nebo oběd a večeři (jídla jsou servírovaná). V hotelu je jeden bar a dvě restaurace (The Peppertree a Le Jardin), kde si můžete za příplatek vychutnat mezinárodní, francouzskou a vietnamskou kuchyni.

Sportovní a animační program

Plážový volejbal, mini klub.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento moderní pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na soukromé pláži a je ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a luxusních služeb.

Umiestnenie
Objekt se nachází v juhozápadní části Vietnamu, v Thajskom zálive na ostrove Phu Quoc. Vzdialenost od letiska je přibližně 7 km a hotel je vzdálený přibližně 6 km od největší dediny na ostrove, Duong Dong.
Webová lokalita Športový a animačný program
Plážový volejbal, mini klub.
Stravovanie
Raňajky jsou zahrnuté v ceně. Možný příplatok za obed nebo obed a večeru (jedlá jsou servírované). Hotel má jeden bar, dvě restaurace (The Peppertree a Le Jardin), v nichž si za příplatek můžete vychutnat jedlá mezinárodní, francouzská a vietnamskej kuchyne.
Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí
24-hodinová recepce, uvítací nápoj, každodenné wellness aktivity: jóga a masáže (za příplatok), vonkajší bazén s morzeou vodou, posilňovňa, detský klub, práčovňa.
Podľa nášho názoru
Tento moderní pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na soukromé pláži a je ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a luxusní standard služeb.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč