Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek0
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek1
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek2
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek3
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek4
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek5
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek6
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek7
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek8
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek9
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek10
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek11
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek12
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek13
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek14
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek15
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek16
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek17
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek18
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek19
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek20
Sheraton Phu Quoc Long Beach Obrázek21

Sheraton Phu Quoc Long Beach

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Rodinný
S výhledem na moře
Wi-fi
SPA
Exkluzivní
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Sheraton Phu Quoc Long Beach se nachází na malebném ostrově Phu Quoc, přímo na pláži. Jeho výhodná poloha poskytuje hostům snadný přístup k bílému písku a tyrkysovým vodám Thajského zálivu. Kromě toho se hotel nachází v blízkosti mnoha zajímavostí, jako je například národní park Phu Quoc, a poskytuje tak nezapomenutelné zážitky z přírody a kultury tohoto regionu. Vzdálenost od mezinárodního letiště Phu Quoc - přibližně 35 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži s přímým vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, úschovna zavazadel, výtahy, 3 restaurace, bar u bazénu, 3 venkovní bazény, lehátka, posilovna, Wi-Fi, dětský klub a hřiště, půjčovna kol. Za poplatek: lázeňský salon, masáže, kosmetické procedury, kadeřnictví, vířivka, sauna, prádelna, konferenční místnosti, půjčovna aut, obchod se suvenýry.

.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Catering

Snídaně (6:00-10:30) se podává z menu (mezinárodní pokrmy). Za poplatek: luchne (12:00-14:00) a večeře (18:00-22:00). K dispozici jsou také 2 restaurace a'la carte (za poplatek na místě).

Sportovní a animační program

Hosté se mohou účastnit rekreačních aktivit, např. jógy nebo her na pláži. Na pláži najdete zařízení pro vodní sporty (za poplatek) a vhodná místa pro potápění. Pro děti je k dispozici miniklub a herna. Asi 2 km od hotelu se nachází také golfové hřiště (za poplatek na místě).

Webové stránky Místní kategorie
*****
Podle našeho názoru

Hotel je známý svým elegantním interiérem a kvalitními službami a svým hostům poskytuje pohodlný pobyt v tropickém ráji. Navíc je díky své blízkosti k turistickým atrakcím ostrova Phu Quoc ideální základnou pro poznávání krás tohoto kouzelného ostrova. Sheraton Phu Quoc Long Beach je tím pravým místem pro nezapomenutelné vzpomínky a relaxační pobyt v rajském prostředí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč