Sunset Beach Resort & SPA Obrázek0
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek1
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek2
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek3
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek4
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek5
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek6
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek7
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek8
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek9
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek10
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek11
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek12
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek13
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek14
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek15
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek16
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek17
Sunset Beach Resort & SPA Obrázek18

Sunset Beach Resort & SPA

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Wellness
Novinka
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Kvalitní hotel se nachází na západním pobřeží ostrova v centru vesnice Duong Dong - do centra cca 2 km, nejbližší obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 800 m. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 8 km.

 

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD), nebo ponechání cestovního pasu na recepci po dobu pobytu.

Pláž

Veřejná písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, venkovní bazén, hlavní restaurace, plážový bar, parkoviště, posilovna (zdarma), lázně (za poplatek), obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek). Pro děti: dětské hřiště.

Internet

Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Catering

Snídaně (07:00-10:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Soleil Fusion.
Možnost připlatit si polopenzi nebo plnou penzi zahrnující snídaně, obědy a večeře (nápoje se platí zvlášť) nebo All inclusive (jídla jsou servírovaná).
All inclusive zahrnuje: snídaně (07:00-10:00), obědy (11:30-14:00) a večeře (17:30-21:00). Nealkoholické nápoje (cola, fanta, sprite, minerální voda) a pivo v baru Sunset nebo v restauraci Soleil Fusion v určených hodinách (11:00-13:00 a 18:00-20:00). Minibar na pokoji ve variantě all inclusive - v ceně, stejně jako možnost využívat nekonečný vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum a službu praní prádla (2 oděvy denně).

Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje animační program pro dospělé. Pro děti: dětské hřiště a miniklub.

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Tento moderní hotel se nachází v srdci největšího města Phu Quoc a zároveň přímo na pláži a otevírá cestu k objevování ostrova nebo blaženému odpočinku. Je ideálním místem jak pro milovníky přírody, tak pro ty, kteří hledají vzrušení.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč