Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek0
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek1
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek2
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek3
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek4
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek5
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek6
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek7
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek8
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek9
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek10
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek11
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek12
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek13
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek14
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek15
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek16
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek17
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek18
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek19
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek20
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek21
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek22
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek23
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek24
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek25
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek26
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek27
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek28
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek29
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek30
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek31
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek32
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek33
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek34
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek35
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek36
Wyndham Grand Phu Quoc Obrázek37

Wyndham Grand Phu Quoc

Vietnam - Phu Quoc
Pobytový
Rodinný
Posilovna
SPA
Exkluzivní, 5*
Bazén
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Wyndham Grand Phu Quoc se nachází na západním pobřeží ostrova Phu Quoc. Hotel se nachází uprostřed tropické přírody a nabízí klidnou atmosféru vhodnou k relaxaci a odpočinku. Nachází se jen pár kroků od písečné pláže, takže je ideální pro milovníky slunce a vody. Blízkost místních turistických atrakcí a pohodlný přístup na letiště navíc činí z hotelu Wyndham Grand Phu Quoc ideální výchozí bod pro poznávání ostrova. Vzdálenost od mezinárodního letiště Phu Quoc - 33 km.

 

Pláž

Soukromá písečná pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

 

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, úschovna zavazadel, výtahy, 4 restaurace, 4 bary, venkovní bazén, lehátka a slunečníky, ručníky, dětská herna a hřiště, miniklub, posilovna, Wi-Fi, sluneční terasa, tenisový kurt. Za poplatek: lázeňské centrum, kosmetické procedury, masáže, parní lázeň, sauna, vířivka, půjčovna kol, zařízení pro vodní sporty, konferenční místnosti.

 

Internet

V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

Snídaně (6:00-10:00) se podává formou bufetu v restauraci Nautilus. Obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-22:00) jsou k dispozici za poplatek. Hosté mohou využít také 2 restaurace a'la carte a řadu 4 barů (za poplatek na místě).

Sportovní a animační program

Hoteloví hosté, kteří jsou rádi aktivní, mají možnost využít fitness centrum, lázeňské centrum s vířivkou a parní lázní za příplatek, bezplatné lekce fitness a půjčovnu kol (za poplatek), zatímco pro naše nejmenší klienty je k dispozici herna a miniklub.

 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Wyndham Grand Phu Quoc je ideální volbou pro ty, kdo hledají luxusní pobyt na vietnamském ostrově, který nabízí nejen krásné ubytování, ale také bohaté možnosti relaxace a zábavy. Hotel zaručuje moderní vybavení a profesionální služby, díky nimž bude každý pobyt jedinečný a nezapomenutelný.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč