Pensjonat Luan Obrázek0
Pensjonat Luan Obrázek1
Pensjonat Luan Obrázek2
Pensjonat Luan Obrázek3
Pensjonat Luan Obrázek4
Pensjonat Luan Obrázek5

Pensjonat Luan

Polsko
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Útulný penzion se nachází v samém centru Władysławowa. V blízkosti se nacházejí sezónní bary a restaurace, stejně jako obchody a další služby. Nachází se přibližně 500 m od autobusové a vlakové zastávky a turistického informačního centra. Do rybářského přístavu s tradičními hospůdkami cca 1 km. K zábavním místům: Muzeum motýlů a rozhledna cca 550 m, zábavní park Ocean Park cca 650 m.

Poznámka: Povinná turistická daň placená na místě 2 PLN/osoba/den (cena pro rok 2020)

.
Pláž

Písčitá a dlouhá veřejná pláž s pozvolným sestupem do moře se nachází přibližně 1 km od objektu. Plážový servis není k dispozici.

K dispozici pro hosty

Recepce, výtah, restaurace s venkovní terasou, bar.Pparkoviště-u penzionu zdarma, v podzemí 30zl/den.Domácí zvířata nejsou přijímána.

Internet

Wifi v celém hotelu (i na pokojích) zdarma.

.
Catering

Snídaně formou bufetu se podává od 8:00 do 11:00, polopenze (polévka, hlavní jídlo, voda) se podává od 14:00 do 19:00.

.
Sportovní a animační program

Zdarma - dětská herna, kulečník, stolní fotbal, ping pong, fitness, posilovna, wellness (vířivka, suchá a parní sauna), hole na nordic walking.

Zdarma - kosmetické procedury pro obličej a tělo v lázeňských zařízeních.

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, budete hned první den pozváni na pěší výlet po okolí, kde se dozvíte o nejzajímavějších místech vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak venku, tak v našem Figloklubu, který se nachází v měs

Webové stránky Místní kategorie

Žádný.

.
Podle našeho názoru

Moderně zařízený penzion vybavený tak, aby splňoval požadavky zákazníků během jejich dovolené. K přednostem zařízení patří opravdu komfortní pokoje s balkonem , volný vstup do wellness centra (vířivka a sauna) a profesionálně vybavená posilovna. Je také skvělým výchozím bodem pro ty, kteří si cení aktivního trávení volného času: četné cyklistické a turistické stezky, školy windsurfingu a kitesurfingu. Stejně jako výhodná poloha v blízkosti okolních atrakcí typických pro živé přímořské letovisko.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč