Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek0
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek1
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek2
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek3
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek4
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek5
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek6
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek7
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek8
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek9
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek10
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek11
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek12
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek13
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek14
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek15
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek16
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázek17

Gold Zanzibar Beach House & Spa

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se slanou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi elegantní, pohodlný a moderní objekt s nízkou zástavbou a dokonale udržovanou zahradou se nachází v klidné severní části malé vesničky Kendwa na severozápadním pobřeží ostrova. Do centra Kendwy je to pěšky cca 200 m. Na letiště cca 60 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné široké písečné pláži (s oddělenou hotelovou částí) s bílým pískem typickým pro tuto část ostrova. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace: hlavní restaurace Kilimanjaro s mezinárodní a místní kuchyní (dvakrát týdně speciální menu podávané na pláži nebo u bazénu) a restaurace Gold (u pláže) - za příplatek - s pokrmy a'la carte a vynikající místní kuchyní (nutná rezervace předem), 2 bary: hlavní bar a bar na pláži. Velký bazén se slanou vodou s oddělenou částí pro děti a lehátky a slunečníky. Dále bezplatné parkoviště a za příplatek: obchody, prádelna a žehlení a služba hlídání dětí.

Internet

V hotelové hale a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (7:30-10:00) a výběr z obědů (13:00-14:30) nebo večeří (19:30-21:30) podávaných formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Za příplatek možnost plné penze: snídaně, obědy a večeře. Nápoje k obědům a večeřím za příplatek. Dále varianta All Inclusive: snídaně, obědy a večeře a místní nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje: pivo a víno k dispozici mezi 10:00 a 23:00 a varianta All Inclusive Plus - navíc: s širší nabídkou alkoholických nápojů (kromě prémiových značek a značek určených hotelem), výběrem jídel a'la carte u oběda a večeře, objednáním snídaně na pokoj a občerstvením na pláži nebo u bazénu.

 

Sportovní a animační program

Zařízení provozuje měkký animační program - večerní živá hudební vystoupení. Pro děti ve věku od 3 do 12 let je k dispozici miniklub. Dále hotelová posilovna a za příplatek: lázeňské centrum a široká nabídka vodních sportů na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Prvotřídní moderní hotel s fantastickou polohou přímo na krásné pláži. Hotelové služby na nejvyšší úrovni, pestrá nabídka elegantně zařízených pokojů, lázeňské centrum, vynikající kuchyně a možnost výhodné varianty all inclusive jsou silnými stránkami tohoto hotelu. Hotel splní nejvyšší nároky hostů a je zárukou vydařené dovolené ve dvou i s rodinou či přáteli.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje, ostatní osobní výdaje a turistický poplatek, který se platí přímo v hotelu:

do 1* = 2 USD/os./den
2-3 * = 4 USD/os./den
4-5* = 5 USD/os./den

 

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a turistického poplatku byly uvedeny ke dni 20.02.2024 a mohou se změnit.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek
 

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Den 2 - 10 (nebo 11)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.Den 11 (nebo 12)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.Den 12 (nebo 13)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

 

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

 

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

 

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

 

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

 

O vízum je možné požádat také on-line přes stránku https://eservices.immigration.go.tz/.
Žádost je nutné vyplnit nejméně 14 dní před termínem odletu z důvodu delšího času potřebného k získání víza touto cestou. 

Upozornění! Výše uvedená cena víza je platná ke dni 20.2.2024 a může se změnit.

 

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč