Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek0
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek1
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek2
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek3
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek4
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek5
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek6
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek7
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek8
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek9
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek10
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek11
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek12
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek13
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek14
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek15
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek16
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek17
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek18
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek19
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek20
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek21
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek22
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek23
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek24
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek25
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek26
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek27
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek28
Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar Obrázek29

Sea Cliff Resort & SPA Zanzibar

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Novinka
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází na vysokém pobřeží s panoramatickým výhledem na Indický oceán. Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova asi 18 km od centra Stone Town, asi 50 km od Nungwi. Na letiště cca 25 km. Povinná turistická taxa - platí se na místě v hotelu - cca 1 USD/osoba/den.

 

Pláž

Budova se nachází cca 800 m od široké pláže s bílým pískem (přístupná přes cestu) s oddělenou hotelovou částí. Lehátka a slunečníky jsou hotelovým hostům k dispozici zdarma.

 

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace Mangapwani s místní a mezinárodní kuchyní a a'la carte restaurace Kobe (za příplatek), 3 bary: hlavní bar Zanzi-bar, Jetty bar na molu a bar na pláži, 2 bazény, včetně nekonečného bazénu s lehátky a slunečníky zdarma, a dětský bazén. Dále: parkoviště, úschovna zavazadel, za poplatek: obchody, směnárna, prádelna, půjčovna aut.

Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bufetu (možnost polopenze plus - navíc nealkoholické a místní alkoholické nápoje v barech během otevírací doby). Za příplatek formou plné penze - navíc obědy podávané formou bufetu nebo formou All inclusive: snídaně, obědy, večeře a nealkoholické a místní alkoholické nápoje v barech během jejich otevírací doby.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají denní a večerní animace pro děti i dospělé s živou hudbou. Hostům jsou k dispozici: šipky, kulečník, stolní tenis, dva tenisové kurty (pronájem vybavení za poplatek), squashový kurt (pronájem vybavení za poplatek), půjčovna kol, plážový volejbal, posilovna a za poplatek: vodní sporty na pláži, lekce potápění, golfové hřiště. Pro nejmenší: miniklub, dětské hřiště.

Webové stránky

www.seacliffzanzibar.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Malebná poloha, rozmanité pokoje, chutná kuchyně a příjemná obsluha jsou hlavními přednostmi tohoto elegantního hotelu. Ideální místo pro rodinnou dovolenou i exotickou dovolenou ve dvou. Vzhledem k velmi rozsáhlému sportovnímu a rekreačnímu zázemí jej doporučujeme zejména hostům, kteří dávají přednost aktivnímu trávení volného času.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje, ostatní osobní výdaje a turistický poplatek, který se platí přímo v hotelu:

do 1* = 2 USD/os./den
2-3 * = 4 USD/os./den
4-5* = 5 USD/os./den

 

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a turistického poplatku byly uvedeny ke dni 20.02.2024 a mohou se změnit.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek
 

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Den 2 - 10 (nebo 11)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.Den 11 (nebo 12)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.Den 12 (nebo 13)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

 

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

 

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

 

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

 

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

 

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

 

O vízum je možné požádat také on-line přes stránku https://eservices.immigration.go.tz/.
Žádost je nutné vyplnit nejméně 14 dní před termínem odletu z důvodu delšího času potřebného k získání víza touto cestou. 

Upozornění! Výše uvedená cena víza je platná ke dni 20.2.2024 a může se změnit.

 

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč