Aqua Resort Obrázek0
Aqua Resort Obrázek1
Aqua Resort Obrázek2
Aqua Resort Obrázek3
Aqua Resort Obrázek4
Aqua Resort Obrázek5
Aqua Resort Obrázek6
Aqua Resort Obrázek7
Aqua Resort Obrázek8
Aqua Resort Obrázek9
Aqua Resort Obrázek10
Aqua Resort Obrázek11
Aqua Resort Obrázek12
Aqua Resort Obrázek13
Aqua Resort Obrázek14
Aqua Resort Obrázek15
Aqua Resort Obrázek16
Aqua Resort Obrázek17
Aqua Resort Obrázek18
Aqua Resort Obrázek19
Aqua Resort Obrázek20
Aqua Resort Obrázek21

Aqua Resort

Polsko
Pobytový
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Resort se nachází v centru Miedzyzdrojů, v blízkosti široké pláže a mola. Resort se skládá ze 4 budov v komorní zástavbě. Díky četným atrakcím a výhodné poloze je ideálním místem pro odpočinek v každém ročním období, ať už o samotě, s přáteli nebo s dětmi. Objekt je obklopen dobře udržovanou zelení. Kabinet voskových figurín se nachází pouhých 650 m od hotelu a slavná Hvězdná promenáda v Międzyzdrojích je vzdálená 750 m.

Pláž

Písčitá soukromá pláž se nachází přibližně 450 metrů od hotelu. Plážový servis - lehátka a plážová křesla - v letní sezóně za příplatek.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, bar&lounge, bufetová restaurace "Aqua", úschovna zavazadel, služby concierge, trezor na recepci, výtah. Za příplatek: transfer z letiště, bankomat, konferenční místnosti, restaurace a la carte "Taverna", Game Port Bar pro dospělé s nápoji a kulečníkem, sezónní plážový bar u východu "G". Domácí zvířata do 10 kg jsou přijímána za příplatek cca 16EUR/den. Podzemní a nadzemní parkoviště za příplatek cca 9EUR/den.

Internet

Wi-Fi zdarma

.

Catering

Snídaně se podává formou bufetu. Za večeři je možné si připlatit.

Sportovní a animační program

Hotel má krytý bazén a venkovní aquapark s mnoha skluzavkami a atrakcemi, stejně jako lezeckou konstrukci a minigolf na speciální terase. Vzhledem k rozlehlosti areálu má každá budova přidělený čas vstupu do vnitřního bazénu. (Přesné časy jsou uvedeny na webových stránkách zařízení) Nejmladší hoteloví hosté mají k dispozici hernu s opičím hájem, kuličkovým bazénem a dětským hřištěm. Za příplatek lze využít místnost X-Games s konzolemi, digitálními hrami - 2 hodiny denně v ceně/pokoj, každá další hodina za poplatek cca 5EUR. Hoteloví hosté mohou také zdarma využívat krytý bazén a wellness centrum se suchou saunou. Hotel nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a využití suché sauny. V areálu hotelu se také nachází celoročně otevřené kluziště. Za příplatek si hosté mohou dopřát kosmetické, relaxační a masážní procedury v hotelových Zelených lázních.

Webové stránky Místní kategorie

Žádná oficiální kategorizace.

Podle našeho názoru
Jedinečné zařízení s mimořádně širokou nabídkou vybavení a atrakcí pro hosty. Poloha zařízení a jeho komorní zástavba z něj činí místo plné klidu a pohody. Je vynikající volbou pro relaxaci bez ohledu na roční období.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč