Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek0
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek1
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek2
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek3
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek4
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek5
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek6
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek7
Dom Wypoczynkowy Posejdon Obrázek8

Dom Wypoczynkowy Posejdon

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Dom Wypoczynkowy Posejdon
se nachází v atraktivní části přímořské promenády, téměř v jejím centrálním bodě. V blízkosti DW Posejdon se nachází slavná promenáda hvězd v Mezizdrojích. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 3 PLN/os./den. 

Pláž
Písečná široká pláž se nachází cca 50 m. 

Vybavení
Recepce 24h, trezor, výtah, restaurace, úschovna zavazadel, soukromé parkoviště (za poplatek). Za příplatek a po předchozím oznámení je možné ubytovat psa/kočku. 

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře. 

Sport a zábava
Wellness (za příplatek): kosmetický salon nabízí kadeřnické služby, ošetření obličeje, těla, rukou a nohou, stejně jako masáže, solária a ošetření estetické medicíny.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.foruminvest.pl/miedzyzdroje/posejdon/

Náš názor
Je těžké najít lepší adresu, protože DW Posejdon se nachází u promenády hvězd 4, v samém centru letoviska, u mola, promenády a pláže. Vřele doporučujeme také díky dobře udržovaným pokojům a dobrým službám. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč