Hotel Graal Świnoujście  Obrázek0
Hotel Graal Świnoujście  Obrázek1
Hotel Graal Świnoujście  Obrázek2
Hotel Graal Świnoujście  Obrázek3
Hotel Graal Świnoujście  Obrázek4

Hotel Graal Świnoujście

Polsko - Západní Pomoří - Svinoústí
Pobytový
Wi-Fi
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Graal Świnoujście
se nachází v tiché a klidné části Svinoústí naproti borovicovému lesu, cca 380 m od moře a cca 300 m od hranic s Německem. Středisko se skládá ze tří hotelových budov a restaurace. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 4,4 PLN/os./den. 

Pláž
Široká písečná pláž se nachází cca 750 m od hotelu. 

Vybavení
Restaurace, parkoviště (za příplatek). 

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
V areálu střediska se nachází dětské hřiště, volejbalové hřiště, altán s grilem a místo pro táborák. Hotel organizuje karaoke a tanec. Je také možné si půjčit kola. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Webové stránky
www.graal.swinoujscie.pl

Náš názor
Cenově dostupné sanatorium se nachází nedaleko polsko-německých hranic. Ideální místo pro aktivní dovolenou. Doporučujeme využít četné výlety do okolí, turistické a cyklistické trasy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč