Chale Island Resort Obrázek0
Chale Island Resort Obrázek1
Chale Island Resort Obrázek2
Chale Island Resort Obrázek3
Chale Island Resort Obrázek4
Chale Island Resort Obrázek5
Chale Island Resort Obrázek6
Chale Island Resort Obrázek7
Chale Island Resort Obrázek8
Chale Island Resort Obrázek9
Chale Island Resort Obrázek10
Chale Island Resort Obrázek11
Chale Island Resort Obrázek12
Chale Island Resort Obrázek13
Chale Island Resort Obrázek14
Chale Island Resort Obrázek15
Chale Island Resort Obrázek16
Chale Island Resort Obrázek17
Chale Island Resort Obrázek18
Chale Island Resort Obrázek19
Chale Island Resort Obrázek20
Chale Island Resort Obrázek21
Chale Island Resort Obrázek22
Chale Island Resort Obrázek23
Chale Island Resort Obrázek24
Chale Island Resort Obrázek25
Chale Island Resort Obrázek26
Chale Island Resort Obrázek27
Chale Island Resort Obrázek28
Chale Island Resort Obrázek29

Chale Island Resort

Keňa - Chale Island
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Komorní, malý
Tichý, za městem
Posilovna
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Hotel blízko přírody

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha

Hotel se nachází na malém ostrově o délce přibližně 1,2 km, šířce 0,8 km a rozloze přibližně 10 000 m2. Ostrov je rozdělen na 2 části: hotelovou část a část s přírodní rezervací - mangrovovým lesem a unikátním slaným jezerem. Doprava do hotelu je zdarma lodí z přístavu nebo za odlivu upraveným vozidlem, vzdálenost od pevniny cca 600 m. Přibližná vzdálenost od pláže: cca 1,5 km. 10 km od Diani a cca 60 km od letiště v Mombase.

 

 

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé pláži s bílým pískem. Kousek od břehu se nachází korálový útes (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

 

 

K dispozici pro hosty

24h recepce, prostorná vstupní hala. Restaurace: hlavní u pláže, a'la carte Katika Ziwa u jezera, kde se podávají převážně mořské plody (za poplatek), 2 bary: hlavní u recepce (09:00-24:00), u bazénu Galana (09:00-18:00) a šapitó (káva a čaj od 17:30-18:30). 3 bazény: jeden se sladkou vodou spojený s vířivkou, druhý se slanou vodou u lázeňského centra a třetí s lehátky umístěný u pokojových bungalovů. Dále: trezor na recepci, butiky, obchody se suvenýry a šperky.

 

 

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

 

 

Strava

Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu se platí dodatečně. Za příplatek plná penze (obědy navíc) nebo All Inclusive - navíc: oběd, místní nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici v otevírací době barů.

 

 

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Příležitostně se pořádají představení hadů a procházky po okolním deštném pralese. Za příplatek: fitness centrum, wellness centrum s širokou nabídkou procedur, výlety do centra Diani, potápěčské výpravy do Wasini, rybářské výpravy, centrum vodních sportů (včetně šnorchlování, potápění, jízdy na kajaku, plachtění).

 

 

Webové stránky Místní kategorie

****

 

 

Podle našeho názoru

Elegantní hotel kombinující kouzelnou africkou exotiku s arabským uměním a doplňky v italském stylu. Ideální pro ty, kteří hledají blízký kontakt s přírodou. Doporučujeme klientům zaměřeným na poznávání hlubin oceánu díky blízkosti korálových útesů.

 

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí) v hotelech nebo v lodgích, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování podle popisu zvoleného hotelu, služby polského delegáta a pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: elektronické cestovní povolení eTA (cca 30 USD/osoba) zakoupené na https://www.etakenya.go.ke/en, fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

 

S sebou si vezměte pouze dolary vydané po roce 2009.

 

Název zájezdu v polském jazyce: Kenia - Wczasy w Mombasie

 

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. 

 


Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.



Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.



Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

 

Upozornění k programu
Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.

Od 28. 08. 2017 se v Keni změnily předpisy týkající se ochrany životního prostředí. V souladu s nově platným zákonem je používání, výroba a dovoz plastových tašek v Keni nezákonné a je trestáno vysokou pokutou (až do 38 000 USD) nebo odnětím svobody až na 4 roky.
Cestující přijíždějící do Keni s plastovými taškami v zavazadlech (týká se igelitek, jednorázových tašek, včetně těch z nákupů v duty free zóně) jsou povinni je ponechat na letišti.
Doporučujeme místo plastových tašek používat látkové nebo papírové tašky. Keňa patří mezi země s nejpřísnější legislativou týkající se plastových tašek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Víza - informace pro prodejce

Pro překročení keňských hranic je pro občany České republiky vyžadován cestovní pas platný nejméně 6 měsíců od data návratu z Keni a elektronické cestovní povolení eTA.

 

Elektronické povolení eTA se vyřizuje na adrese https://www.etakenya.go.ke/en.
Všichni cestující, včetně kojenců a dětí mladších 18 let, kteří chtějí cestovat do Keni, musí mít před cestou schválené elektronické cestovní povolení (eTA). Žádost pro děti mladší 18 let vyplňuje zákonný zástupce/rodič. Standardní doba vyřízení je přibližně 3 pracovní dny, proto je třeba žádost vyplnit včas. Poplatek za eTA činí cca 30 USD/osoba.
Dokument je třeba mít na letišti u sebe. Vízum není možné zakoupit po příletu na letišti v Mombase. Osobám, které si zakoupí povolení elektronicky a doklad neobdrží, nebude umožněn nástup na let do Keni. Elektronické povolení k pobytu je platné pouze pro jednu cestu (jednorázový vstup) a pro každou další cestu musí být vydáno znovu. Po opuštění země ztrácí platnost.

Výše uvedené podmínky platí pro občany České republiky (na osoby s jiným než českým občanstvím se mohou vztahovat jiné podmínky vstupu) do Keni.

 

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v letním období trvá v Keni obvykle od poloviny června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00 v NC Géčko

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč