Ubytování CTC Obrázek0
Ubytování CTC Obrázek1
Ubytování CTC Obrázek2
Ubytování CTC Obrázek3
Ubytování CTC Obrázek4
Ubytování CTC Obrázek5
Ubytování CTC Obrázek6
Ubytování CTC Obrázek7

Balkán all Inclusive

Černá Hora - Kotor
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Dubrovníku, letištní taxy, ubytování (7 nocí), všechny přejezdy klimatizovaným autokarem/autobusem, stravování: snídaně, večeře (4), program All Inclusive dle popisu v hotelu Grand Hotel Neum (3) nebo program All Inclusive Light dle popisu v hotelu Jadran, služby průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, další jídla, pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/os., v závislosti na umístění hotelu) a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek - 60 EUR/os. (bez pobytové taxy). 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a podmínky vstupu do země
 
Název zájezdu v polském jazyce: Bałkany All Inclusive
Kód zájezdu: CTC

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Program

Ostrov Korčula - éra Marca Pola • Dubrovník • fjordy jižní Evropy • Kotor, Sveti Stefan, Bar, Skadarské jezero - vizitka Černé Hory • odpočinek v Chorvatsku - hotel All Inclusive! 

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Dubrovníku v Chorvatsku charterovým letadlem. Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, večeře.

Den 2
Po snídani přejezd krásnou vyhlídkovou trasou na prohlídku perly Jadranu - Dubrovníku (UNESCO). Je to krásné město se skvělou atmosférou, plné památek a fascinujících uliček. Během procházky se seznámíme s jeho historií a uvidíme mimo jiné: Františkánský klášter z přelomu 14. a 15. století a Muzeum lékárny. Pro zájemce plavba kolem hradeb Dubrovníku (za příplatek). Po volném čase přejedeme do Černé Hory do Boky Kotorské. Jedná se o oblast výjimečné přírodní krásy, která společně s městem Kotor malebně umístěným na úpatí masivu Lovćen, kde strmé svahy hor sestupují do moře a krajina připomíná fjordy severu, byla zapsána na seznamu Přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka Kotoru. Program zahrnuje mimo jiné návštěvu katedrály sv. Tripuna a symbol města - Hodinovou věž ze 17. století. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 3
Po snídani výlet ke Skadarskému jezeru - jednomu z národních parků Černé Hory. Je to největší jezero na Balkáně, kterým prochází hranice mezi Černou Horou a Albánií a které se nachází mezi horskými pásmy Prokletije, Rumija, Lovćen. Jezero je známé díky množství ryb (včetně úhořů, kaprů) a ptáků, z nichž nejznámější jsou pelikáni, kormoráni a volavky. Pro zájemce plavba po jezeře, tradiční oběd, koupání (za poplatek cca 35 EUR/os.). Odpoledne prohlídka Starého Baru, města - bratra italského Bari. Město bylo zničeno během zemětřesení v roce 1979. Nyní je jedním z velkých nalezišť pod širým nebem, kde lze obdivovat zbytky městských hradeb z 11. a 12. století posílených ve 14. a 15. století. Uvidíme také turecké lázně ze 17. století, mešity a kostel sv. Kateřiny ze 14. století. Navštívíme Podhradí, které bylo založeno ve středověku a bylo rušnou částí Starého Baru. Nyní jsou zde kavárny a restaurace, obchody a řemeslné dílny. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování.

Den 4 
Po snídani přejezd přes poloostrov Pelješac ve směru ostrova Korčula. Během cesty procházka malebnými hradbami Stonu, zvanými „Evropskou čínskou zdí“. Malostonský záliv je známý chovem škeblí a ústřic. Hradby vybudovala ve 14. století Dubrovnická republika. Byly navrženy tak, aby chránily solné doly, jenž byly pro republiku velmi důležité a ve kterých získávali sůl odpařováním mořské vody. Krátký přejezd trajektem na ostrov, návštěva Korčule - rodného města slavného cestovatele Marca Pola. Uvidíme mimo jiné: pozůstatky rodného domu Marca Pola, obranné hradby ze 14.-15. století, goticko-renesanční katedrálu sv. Marka, paláce Arneri a Gabrielis. Korčula bývá nazývána „malým Dubrovníkem“, je stejně okouzlující, snad kromě své velikosti. Odpoledne přejedeme na ostrov Badija, druhý největší ostrov Korčulského souostroví, kde bude čas na relaxaci a opalování. Přejezd do hotelu. Během cesty zastavíme v jednom z tradičních vinařství. Přejezd do hotelu, večeře a přenocování. 

Den 5 - 7
Možnost výběru pobytu v hotelu Jadran ve Vela Luce nebo v hotelu Grand Hotel Neum v Bosně. Čas k opalování, koupání a relaxaci u Jadranu. Stravování v programu All Inclusive Light. Možnost využití fakultativních výletů (v závislosti na vybraném místě pobytu).
Příkladové výlety:
Split - město císaře Diokleciána - cena cca 55 EUR/os.
Fish Picnic - cena cca 35 EUR/os. 
Mostar a Medžugorje - cena cca 40 EUR/os.  

Den 8
Snídaně, vystěhování z hotelu:
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště, odlet do Polska.
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu, pobyt a 15. den odlet do Polska. 
(Realizace programu zahrnuje přejezd cca 1000 km)

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po městech a muzejních objektech.
- Dámy jsou žádány, aby si vzaly šátek na hlavu ke vstupu do kostela/mešity.
- Realizaci tohoto zájezdu lze provést na základě občanského průkazu nebo cestovního pasu (dokumenty by měly být platné minimálně 3 měsíce od data návratu)!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Informace o hotelech

Okružní část

Hotely **/*** (4 noci) - všechny hotely v okružní části se nachází u moře, jsou vzdáleny max. 300 m od pláže.

Pokoje: funkčně zařízené, dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a ve většině hotelů s TV.

Vybavení: všechny hotely mají k dispozici recepci, bar, restauraci, některé z nich mají bazén.

Strava: snídaně a večeře

Náš názor: skvělé umístění hotelů u moře poskytuje vynikající základnu k výletům a současně možnost relaxace po prohlídkách.

Místní kategorie: **/***

Pobytová část

Hotel Ville Otrant *** (3 noci)

Pokoje: 132 pokojů rozmístěných ve 2podlažních bungalovech obklopených zelení. Moderně zařízené pokoje, po rekonstrukci na přelomu roku 2012/2013. Pokoje jsou k dispozici ve dvou velikostech: standardní dvoulůžkové pokoje (přistýlka v podobě menšího rozkládacího křesla pro dítě do 10 let) a větší pokoje s možností ubytování max. 4 dospělých osob (k dispozici také v nabídce pro 2 dospělé osoby + 1 přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě a 2 dospělé osoby + 2 přistýlky pro děti), které kromě standardní postele mají také palandu. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitním TV s plochou obrazovkou, balkonem/francouzským balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchovým koutem a klimatizací.

Vybavení: 24 hodinová recepce, klimatizovaná restaurace "Montenegro" s terasou (k dispozici židle pro děti - zdarma), parkoviště, restaurace a'la carte, která nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně (za příplatek), drink bar v hotelu nebo plážový bar (za příplatek), prosluněná terasa, bazén (krytý, otevřený k moři, s otevřenou prosluněnou terasou), brouzdaliště, slunečníky a lehátka na terase (zdarma), na pláži (za příplatek cca 6 EUR/set). Kromě recepce hotelu Villa Otrant je k dispozici i Wi-Fi připojení k internetu (zdarma). Hotel akceptuje kreditní karty.

Strava: All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 09:30), oběd (12:00 - 14:00) a večeře (19:00 - 21:00) - jsou podávány formou bohatého bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru All Inclusive (12:00 - 22:30). Navíc budou podávány v 17:00 hodin zákusky nebo ovoce, káva a čaj.

Sport a zábava: na Velké pláži půjčovna vybavení k vodním sportům (za příplatek). Navíc je k dispozici náš vlastní, dokonale zorganizovaný Figloklub, který nabízí animace, hry a zábavu pro děti v polském jazyce. V areálu objektu dětské hřiště, indiánská vesnička a hřiště ke košíkové (u pláže).

Náš názor: Vřele doporučujeme! Nejlepší cena v závislosti na standardu nabízených služeb. Zcela nové, vkusně zařízené pokoje, výborná poloha a spousta atrakcí pro děti. Hotel Villa Otrant je rozhodně atraktivní pro rodiny s dětmi. SRDEČNĚ ZVEME!

Místní kategorie: ***

Upozornění! Pro zájemce možnost prodloužení výletu o týden pobytu v Chorvatsku, Bosně nebo Černé Hoře. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v rezervačním systému.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč